Πρώτα Χωματοπερπατήματα

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
το ομαδικό θα ήταν ωραία φάση! Το 250αρι πονάει λίγο :/ Είμαι σίγουρος ωστόσο οτι αξίζει πολύ!
Οχι.. Μιλάμε για πολύ χαμηλό κόστος, σε σχέση με τα 250
Βεβαια δεν θα είναι πριβε, αλλά επειδή έχω δει αρκετά μαθήματα αρχάριων, σίγουρα βοηθάει και δείχνει τα πρώτα σωστά πατήματα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τρελός βραχόκηπος. Είχα πάει με τη γριά ένα Σάββατο.... Το καλο ξεκινάει μετά το 0:34:00 και η τούμπα στο 01:08:57. Χορτασα πέτρα.

Νομίζω το κομμάτι που έπεσες το κάναμε ανάποδα με Padis και θυμάμαι έντονα το στοιχείο "γαμωτ", με την φορά που το έκανες δεν ξέρω αν θα το κατέβαινα.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Αν και το βίντεο είναι βαρετό (δεν έκανα μονταζ), ακούγομαι να λεω διαφορα γαλλικά σε διάφορες φάσεις. Θυμάμαι την απογοήτευση οταν ειδα την κατηφόρα που ήταν μέσα στα νταμαρια. Σε αυτή τη βόλτα έφαγα πέτρα ακριβώς πάνω στο φίλτρο λαδιού, που ευτυχώς μόνο το βούλιαξε και δεν το τρύπησε. Μόλις γύρισα αγόρασα ποδιά.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Giasos

Μέλος
Όνομα
Iasonas Savvas
Μοτό
Tenere 700
Αν και το βίντεο είναι βαρετό (δεν έκανα μονταζ), ακούγομαι να λεω διαφορα γαλλικά σε διάφορες φάσεις. Θυμάμαι την απογοήτευση οταν ειδα την κατηφόρα που ήταν μέσα στα νταμαρια. Σε αυτή τη βόλτα έφαγα πέτρα ακριβώς πάνω στο φίλτρο λαδιού, που ευτυχώς μόνο το βούλιαξε και δεν το τρύπησε. Μόλις γύρισα αγόρασα ποδιά.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
φαινόταν πολύ ζόρικο πάντως εκεί με τις πέτρες! το ευχαριστήθηκες καθόλου η καταβάλει το άγχος περισσότερο?
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
φαινόταν πολύ ζόρικο πάντως εκεί με τις πέτρες! το ευχαριστήθηκες καθόλου η καταβάλει το άγχος περισσότερο?
Ημουν αρκετά αγχωμένος η αλήθεια είναι. Μόλις το τελείωσα ένιωθα χαρούμενος που το κατάφερα και βγήκε και η μηχανή σε ένα κόμματι. Δεν αναιρεί το γεγονός ότι ήταν μια φοβερή εμπειρία και η επόμενη φορά που θα δω κάτι αντίστοιχο δεν θα απογοητευτώ το ίδιο. Αυτα μας κάνουν καλύτερους αναβάτες (θεωρώ) και μας βγάζουν εξω απο το comfort zone.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Top Bottom