Πωλείται ΚΤΜ 990 Adventure μοντ'07.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όχι όχι όχι.
Το σκέφτηκα πολύ καλά.
Βασανιζομαι.
Θα κάνω υπομονή να μαζέψω λεφτά, δε θα πηγαίνω βόλτες για 8 μήνες, θα κάνω και το σκατο παξιμάδι και θα προσπαθήσω να πάρω ένα το οποιο:
  • θα έχει ακτινες
  • θα έχει ροπή/γκάζι (πάνω από 11 κιλά ροπής)
  • θα είναι δικυλινδρο
  • θα έχει 21' (καθαρά για εμφάνιση, δεν έχω σκοπό να κάνω τεχνικό χώμα....... αλλά ποτέ δεν ξέρεις)
  • προς το παρόν δεν έχω σκοπό να κάνω μεγάλα δικάβαλο ταξίδια, οπότε τα GS απομακρυνονται σιγά σιγά.
  • Σχετικά με θέματα αξιοπιστίας κτλ δεν έχω κανένα πρόβλημα, είμαι έτοιμος να αντιμετωπίσω τα πάντα αρκεί το μηχάνημα να μου δίνει την οδηγική ευχαρίστηση που πρέπει.
Για πείτε καμία πρόταση....

Το 990 σιγά σιγά θα λυθεί ολόκληρο, θα πλυθεί και θα ανακατασκευαστει εκεί που χρειάζεται. Θα βγαινει σπάνια και θα το κρατήσω μέχρι να πεθανω.
Δινω από τώρα παραγγελία στον Μανιακ να φτιάξει μάρμαρο ενισχυμένο με βάση για να δεχτεί το εργαλείο να ζήσουμε αιώνια να μας θυμούνται.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Όχι όχι όχι.
Το σκέφτηκα πολύ καλά.
Βασανιζομαι.
Θα κάνω υπομονή να μαζέψω λεφτά, δε θα πηγαίνω βόλτες για 8 μήνες, θα κάνω και το σκατο παξιμάδι και θα προσπαθήσω να πάρω ένα το οποιο:
  • θα έχει ακτινες
  • θα έχει ροπή/γκάζι (πάνω από 11 κιλά ροπής)
  • θα είναι δικυλινδρο
  • θα έχει 21' (καθαρά για εμφάνιση, δεν έχω σκοπό να κάνω τεχνικό χώμα....... αλλά ποτέ δεν ξέρεις)
  • προς το παρόν δεν έχω σκοπό να κάνω μεγάλα δικάβαλο ταξίδια, οπότε τα GS απομακρυνονται σιγά σιγά.
  • Σχετικά με θέματα αξιοπιστίας κτλ δεν έχω κανένα πρόβλημα, είμαι έτοιμος να αντιμετωπίσω τα πάντα αρκεί το μηχάνημα να μου δίνει την οδηγική ευχαρίστηση που πρέπει.
Για πείτε καμία πρόταση....

Το 990 σιγά σιγά θα λυθεί ολόκληρο, θα πλυθεί και θα ανακατασκευαστει εκεί που χρειάζεται. Θα βγαινει σπάνια και θα το κρατήσω μέχρι να πεθανω.
Δινω από τώρα παραγγελία στον Μανιακ να φτιάξει μάρμαρο ενισχυμένο με βάση για να δεχτεί το εργαλείο να ζήσουμε αιώνια να μας θυμούνται.
Ουσιαστικά δηλαδή θα κάνεις υπομονή και θα κάνεις το σκατό παξιμάδι για να αποκτήσεις μια μηχανή που θα είναι σαν το 990 με 2 κιλά ροπής και κάποια άλογα παραπάνω!!

Ξέρεις τί σου χρειάζεται?? Δίδυμα... Ή καλύτερα, τρίδυμα!! Να ουρλιάζουν απο το πρωί ως το βράδυ, να κοιμάσαι 2 ώρες την ημέρα σπαστά και να εκλιπαρείς την Παναγία να σου δώσει μία ώρα να βγάλεις το 990, τότε μόνο θα το εκτιμήσεις!!

Άσε το μυαλουδάκι σου να ησυχάσει παλλικάρι μου!! Απόλαυσε το 990 και συντηρησε το όσο πάει.. Τα λεφτά αυτά φάτα σε ταξίδια ή κάτι άλλο.

Και άμα τα άλογα ποιά σε στοιχειώνουν θα βρούμε ένα τσιπάκι να σε φτιάξει, ξέρω κόσμο..:roflmao::roflmao::roflmao:
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Θα κάνω υπομονή να μαζέψω λεφτά, δε θα πηγαίνω βόλτες για 8 μήνες,
Το να πάρεις ένα jet ski να κόβεις βόλτες γύρω απο το βαπόρι το έχεις σκεφτεί :yew:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Κλείστε την αγγελία παίδες, νομίζω πως αυτή η μοτοσυκλέτα ήρθε για να μείνει.
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.
ΚΤΜ, Ντουφεκι κ παπι δεν πουλιωνται λένε οι παλιοί...
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Όχι όχι όχι.
Το σκέφτηκα πολύ καλά.
Βασανιζομαι.
Θα κάνω υπομονή να μαζέψω λεφτά, δε θα πηγαίνω βόλτες για 8 μήνες, θα κάνω και το σκατο παξιμάδι και θα προσπαθήσω να πάρω ένα το οποιο:
  • θα έχει ακτινες
  • θα έχει ροπή/γκάζι (πάνω από 11 κιλά ροπής)
  • θα είναι δικυλινδρο
  • θα έχει 21' (καθαρά για εμφάνιση, δεν έχω σκοπό να κάνω τεχνικό χώμα....... αλλά ποτέ δεν ξέρεις)
  • προς το παρόν δεν έχω σκοπό να κάνω μεγάλα δικάβαλο ταξίδια, οπότε τα GS απομακρυνονται σιγά σιγά.
  • Σχετικά με θέματα αξιοπιστίας κτλ δεν έχω κανένα πρόβλημα, είμαι έτοιμος να αντιμετωπίσω τα πάντα αρκεί το μηχάνημα να μου δίνει την οδηγική ευχαρίστηση που πρέπει.
Για πείτε καμία πρόταση....

Το 990 σιγά σιγά θα λυθεί ολόκληρο, θα πλυθεί και θα ανακατασκευαστει εκεί που χρειάζεται. Θα βγαινει σπάνια και θα το κρατήσω μέχρι να πεθανω.
Δινω από τώρα παραγγελία στον Μανιακ να φτιάξει μάρμαρο ενισχυμένο με βάση για να δεχτεί το εργαλείο να ζήσουμε αιώνια να μας θυμούνται.

  • φτιαξε το μπροστινο στο 990, ειναι αισχος
  • για το μοτερ, εκκεντροφοροι απο 950, χαρτογραφιση και μια φουλ μελετημενη εξατμιση, θα σε κανουν χαρουμενο για πολυ καιρο
  • παρε ενα σετ ζαντες 19/17 και ας σου αρεσει το 21 στο ματι (thank me later)
  • βαλε τακακια/τρομπα μπροστα που να φρεναρουν το μηχανακι με αξιοπρεπεια
νομιζω ειναι μια καλη αρχη, το rebuild δε χρειαζεται, τουλαχιστον αν δεν υπαρχει καποιο θεμα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ρε σεις...

Μην το κανουμε σαν το πίσω φρένο.
Το μηχανάκι θα γίνει συλλεχτικο μόνο για γνώσται και θα καβαλάω μαζί του στις βόλτες του Παραδείσου. ΝΕΤΑ.
Τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε για να 'χαμε να πουμε (Αυγολέμονος 1995 μ.Χ)

Αφήστε 19-17, εκκεντροφορους από hrc, δίδυμα τετράδυμα και ιστορίες για αγρίους.

Στο θέμα μας....
21 τροχος
ΓΚΑΖΙ πάνω από 140 αλόγατα
Ταμπλέτα
Ράιντινγκ μοουντς
Αισθητήρες 6 αξονων
Κορνερινγκ αβς

Ακούω..
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
τι ακούς, το 1290 περιγράφεις, ΤΑΧΑΜΟΥΔΗΘΕΝΜΟΥ τι να κάνεις αφού δεν έχει άλλο ο,τι θες ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙΣ να πάρεις πάλι σκατέμ
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Ρε σεις...

Μην το κανουμε σαν το πίσω φρένο.
Το μηχανάκι θα γίνει συλλεχτικο μόνο για γνώσται και θα καβαλάω μαζί του στις βόλτες του Παραδείσου. ΝΕΤΑ.
Τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε για να 'χαμε να πουμε (Αυγολέμονος 1995 μ.Χ)

Αφήστε 19-17, εκκεντροφορους από hrc, δίδυμα τετράδυμα και ιστορίες για αγρίους.

Στο θέμα μας....
21 τροχος
ΓΚΑΖΙ πάνω από 140 αλόγατα
Ταμπλέτα
Ράιντινγκ μοουντς
Αισθητήρες 6 αξονων
Κορνερινγκ αβς

Ακούω..
1290 is the answer
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αντε πάλι...
Το μηχανάκι δεν πωλείται λέμεεεε.
Θα μπει στο σαλόνι ρε παιδί μου.
Θα το κρεμάσω με αλυσίδες από το ταβάνι.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Αντε πάλι...
Το μηχανάκι δεν πωλείται λέμεεεε.
Θα μπει στο σαλόνι ρε παιδί μου.
Θα το κρεμάσω με αλυσίδες από το ταβάνι.
Γιαννη να προσεξεις τα ουπα που θα χρησιμοποιησεις για το ταβανι, μην εχουμε αλλα.... :p
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Ρε σεις...

Μην το κανουμε σαν το πίσω φρένο.
Το μηχανάκι θα γίνει συλλεχτικο μόνο για γνώσται και θα καβαλάω μαζί του στις βόλτες του Παραδείσου. ΝΕΤΑ.
Τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε για να 'χαμε να πουμε (Αυγολέμονος 1995 μ.Χ)

Αφήστε 19-17, εκκεντροφορους από hrc, δίδυμα τετράδυμα και ιστορίες για αγρίους.

Στο θέμα μας....
21 τροχος
ΓΚΑΖΙ πάνω από 140 αλόγατα
Ταμπλέτα
Ράιντινγκ μοουντς
Αισθητήρες 6 αξονων
Κορνερινγκ αβς

Ακούω..
;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Yeahhh baby
:friendship:
Οταν γυρισεις με το καλο, θα ψαχνεις μικροτερο απο το 640, οχι μεγαλυτερο απο το 990. ;)
Βαφεις και το 990 στα χρωματα της Petronas και εισαι ετοιμος!! :cool:
 
Top Bottom