Πωλείται AFRICA 750

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Βάζω την παρακάτω αγγελία για λογαριασμό του αδελφού μου.


Το μηχανάκι έχει προσωπική ενασχόληση από τη μεριά του αδελφού μου και δουλεύει σαν κλασσικό V2 HONDA...δηλαδή βελούδο......
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Τα παρατάει ο αδερφός?
Το έστειλα σε φίλο ήδη ;)
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Τα παρατάει ο αδερφός?
Το έστειλα σε φίλο ήδη ;)
Με βαριά καρδιά..........τον βλέπω να το μετανιώνει..............τον έφαγε η μόδα και αυτόν και πάει στη προπέλα........δεν ακούει.............εδω πουλάει και τη στολή για να μαζέψει για την γερμανίδα !!!! Γυμνός θα μείνει !!!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Καλή πώληση. Μου έκανε εντύπωση η τιμή του εξοπλισμού. Νόμιζα τα πενφέ ήταν ακριβότερα.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Από τι φωτογραφίες φαίνεται πολύ προσεγμένο. Εύχομαι καλοπούλητο! Ο επιπλέον εξοπλισμός δεν φανταζόμουν ότι έιναι τόσο ακριβός...
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
πουληθηκε.... πηρε προπελα και παιζει με το ταμπλετ....ψαχνει βαλβολινες για το διαφορικο απο τωρα.... πρωτο γεμισμα μετα τη παραλαβη και κολλησε η ταπα του ρεζερβουαρ!!! του ειπα να το πλακωσει στο σπρευ....... θα φαει καλα... δεν ειναι και ανοικτα τα μπουζουκια να τα ετρωγε σε γαρυφαλα!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
πουληθηκε.... πηρε προπελα και παιζει με το ταμπλετ....ψαχνει βαλβολινες για το διαφορικο απο τωρα.... πρωτο γεμισμα μετα τη παραλαβη και κολλησε η ταπα του ρεζερβουαρ!!! του ειπα να το πλακωσει στο σπρευ....... θα φαει καλα... δεν ειναι και ανοικτα τα μπουζουκια να τα ετρωγε σε γαρυφαλα!!!!
Τον έφαγες... Με το μάτι σου
Καλοταξιδοι να ειναι
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Τον έφαγες... Με το μάτι σου
Καλοταξιδοι να ειναι
Αυτο φταιει εεε..!!!
Τοτε να "κλεισει" με τον μηνα την κυρα Ελενη να εχει το κεφαλι του ησυχο...!!!
 
Top Bottom