Πωλείται DUCATI STREEFIGHTER 1098

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Δεν θα έχει και πολύ απήχηση στο συγκεκριμένο φορουμ, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

DUCATI STREEFIGHTER 1098(απλό μοντέλο, όχι S) χρονολογίας 2009, με περίπου 35000χλμ

Έχει κάνει μεγάλο σέρβις με ιμάντες, βαλβίδες, όλα τα υγρά κτλ μόλις τώρα, σέρβις μπροστινής ανάρτησης, τακάκια μπροστινά, λάστιχα καινούρια PIRELLI DIABLO SUPERCORSA
Έχει αρκετά έξτρα, όπως κατι μπλιμπλικια RIZOMA, bagster-tankbag ducati performance, εξατμίσεις termignoni+προγραμμα και διάφορα άλλα που ευχαρίστως να τα συζητήσω με κάποιον που ενδιαφέρεται.
Είναι ένα μηχανάκι με πολύ καλή σπορ συμπεριφορά για να το ευχαριστηθείς στο στροφιλίκι και φυσικά του αρέσει η γρήγορη οδήγηση, οχι η χαλαρή.
Πωλείται αποκλειστικά και μόνο επειδή θέλω να πάρω HYPERMOTARD 1100 EVO SP.
Υπάρχει αντίστοιχη αγγελία στο car.
Βάζω μια ενδεικτική φωτογραφία.

 
Τελευταία επεξεργασία:

estebahn

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
CBR 600F4i
Καλοπουλητο ρε Γιώργο! Να σαι καλα, θυμάμαι από τα χρόνια του mybike έχουν περάσει από τα χέρια σου όλα τα μηχανάκια που έχω λιγουρευτει. Να σαι γέρος να τα αλλάζεις και να τα βολταρεις, πολύ σε χαίρομαι! :friendship:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να σαι γέρος
Δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω με τον κορεκτορα


Επίσης, φτιάξε την φωτογραφία.

Επίσης, τρελό εργαλείο...
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Καλοπουλητο ρε Γιώργο! Να σαι καλα, θυμάμαι από τα χρόνια του mybike έχουν περάσει από τα χέρια σου όλα τα μηχανάκια που έχω λιγουρευτει. Να σαι γέρος να τα αλλάζεις και να τα βολταρεις, πολύ σε χαίρομαι! :friendship:
Μας δουλευεις εσυ μου φαινεται...εχεις γυρισει ολη την Ευρωπη πανω κατω δεξια κ αριστερα και χαιρεσαι εμενα:p

Επίσης, φτιάξε την φωτογραφία.
τι ακριβως να φτιαξω;δεν δουλευει το λινκ;
εγω πατωντας το λινκ ανοιγει μια μικρογραφια, λογαριασμους σε τετοιες σελιδες για ανεβασμα φωτογραφιων δεν εχω, δεν τα παω και πολυ καλα με την τεχνολογια και τα λοιπα, οποτε δεν μπορω να κανω κατι καλυτερο...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
εγω πατωντας το λινκ ανοιγει μια μικρογραφια, λογαριασμους σε τετοιες σελιδες για ανεβασμα φωτογραφιων δεν εχω, δεν τα παω και πολυ καλα με την τεχνολογια και τα λοιπα, οποτε δεν μπορω να κανω κατι καλυτερο...
Πριν έβγαζε μήνυμα λάθους, τώρα την άνοιξε. :)
Φακιν ίντερνετς.
 
Reactions: Gee

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022


Gee πάτα το εικονίδιο εισαγωγής της φωτογραφίας (στο πρώτο σου ποστ) και στο εικονίδιο με τον σύνδεσμο (το αναφέρει "by URL") επικόλλησε αυτό: https://i.ibb.co/cxyZRyk/1685707835060.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
UP

Επειδη εχω σταμπαρει ενα μηχανακι αλλο και δεν θελω να το χασω, οσο ειναι διαθεσιμο ειμαι κ εγω διατεθειμενος να σωσω το SF για 8000 ευρω

Αν καποιος ενδιαφερεται...
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
UP

Επειδη εχω σταμπαρει ενα μηχανακι αλλο και δεν θελω να το χασω, οσο ειναι διαθεσιμο ειμαι κ εγω διατεθειμενος να σωσω το SF για 8000 ευρω

Αν καποιος ενδιαφερεται...
Με το καλό Γιώργο! Έχει λίγο κίνηση προς το τέλος του χρόνου πάντα...

Τι έχεις σταμπάρει?
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Με το καλό Γιώργο! Έχει λίγο κίνηση προς το τέλος του χρόνου πάντα...

Τι έχεις σταμπάρει?
Ευχαριστώ Γιώργη...
Ας πούμε ότι κοινούμαι στην οικογένεια των hypermotard....
 
Top Bottom