Πωλειται μπαγκαζιερα για CB500X (πουληθηκε)

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Άσε τον Τόντορ, ζει σε λοκντάουν γιατί βρέχει... Μετά τον Ντάνιελ, τι;
ασε γιατι τον παιρνω τηλεφωνο και μου στελνει μνμ...
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ , ΠΝΙΓΟΜΑΣΤΕ.
τον ξαναπαιρνω και το κλεινει...

:thnkg::wtng:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
ασε γιατι τον παιρνω τηλεφωνο και μου στελνει μνμ...
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ , ΠΝΙΓΟΜΑΣΤΕ.
τον ξαναπαιρνω και το κλεινει...

:thnkg::wtng:
Εάν δεν άκουσες μπουρμπουλήθρες όλα καλά... :roflmao:
 

Mel01

Μέλος
Όνομα
Χρίστος
Μοτό
HONDA CB500X
θα συμβουλευοσουν τον αρχοντα της αποφασιστικοτητας todor ...
τσακ μπαμ αποφαση θα 'παιρνες ...

οποτε ανοιξε νεο θεμα ''ΜΕΤΑ ΤΟ CB 500X''... TI ?????

να περασει και ο χειμωνας ευχαριστα ...:ok::inlove::laugh::laugh::laugh::laugh:
αφήνω τοπο στα νιατα βολευομαι και με μια TRIUMPH TIGER 850 ή την 900 ας πουμε την special edition. Το χειμωνα θα κανω εκδρομές. Προς το παρον αυτο που με απασχολεί ειναι τι μπουφαν να παρω θελω ενα που να μην μουσκευει,να μην ιδρωνω και να ειναι σκυλι, μαλλον σε κανα dainese ή rev'it με μεβρανη gore tex θα καταληξω.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
μαλλον σε κανα dainese
αυτο τον συνδυασμο εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος...
και τα πηρα απο τον Θανο τον tripper.gr :inlove: που ειναι και μελος του φορουμ...


 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Έχεις δίκιο....έπρεπε να το βάλω σε εισαγωγικά.

Υπάρχουν τρόποι που μπορούμε να αποφύγουμε κατι τέτοιο, που σίγουρα δεν αρέσει σε πολλούς, αλλά υπαρχουν και αυτά τα μέλη ανάμεσα μας.
Καθρέφτης της κοινωνίας μας είναι και το advride.
Διπλωμάτης όπως πάντα :friendship:
 

Mel01

Μέλος
Όνομα
Χρίστος
Μοτό
HONDA CB500X
αυτο τον συνδυασμο εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος...
και τα πηρα απο τον Θανο τον tripper.gr :inlove: που ειναι και μελος του φορουμ...


Ευχαριστω το ειδα το εχει με καλη εκπτωση. Να ρωτησω επειδη καποιο παιδι εγραφε στο φορουμ οτι πρεπει να το στεγνωνεις ξαπλα για να μην σπασει η μεμβρανη του gore tex ισχυει?
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
για dainese ρίξε καμία ματιά εξωτερικο πολύ καλύτερες τιμές

εγω θα πήγαινα σε revit 4 εποχών με την μεμβράνη να φοριέται από εξω
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Δυστυχως δεν μπορω να μεταφορτωσω τις φωτο
Όποιος γράφετε για πρώτη φορά στο φόρουμ, είναι καταδικασμένος να χάσει το χρόνο του προσπαθώντας να ανεβάσει φωτογραφίες,
Είναι ένα καψώνι στους νεοεισερχόμενους. :D

Για κοίτα εδώ πως ανεβάζεις φωτογραφίες:
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
παρατησα για χρονια, τι χρονια δεκαετιες!!!, τις μηχανες, για να μην επηρρεασω ασχημα τον γιο μου και καβαλησει κι αυτος μηχανη. Ομως μεγαλωσε και μουρθε με μια μηχαναρα, οποτε αγορασα το CB.
Διαβάζω αυτό και δε μπορώ να μη συνεχίσω τα offtopic της αγγελίας.
Αυτό έκανε και ο πατέρας μου πριν καμια 15αρια χρόνια όταν είδε ότι άρχισα να σκαλίζω το KRL250 του 98 που είχε παρατημένο σε μια γωνία στο υπόστεγο προσπαθώντας να το βάλω μπρος με λίγο βενζίνη και πολύ σπρόξιμο στη κατηφόρα. Με το που έφυγα για σπουδές έξω το έδωσε ώστε να μην υπάρχει μηχανάκι στο σπίτι λέει όταν γυρίσω και ξεκινήσω να καβαλάω...
Το μόνο που κατάφερε είναι μια αναβολή μερικών χρόνων. Τι σκέφτεστε ρε πατεράδες, ειλικρινά; Αμα υπάρχει το μικρόβιο μέσα δε βγαίνει.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τι σκέφτεστε ρε πατεράδες, ειλικρινά; Αμα υπάρχει το μικρόβιο μέσα δε βγαίνει.
Οι πατεραδες ειναι τα εκτελεστικα οργανα :laugh:!!!!
Πισω απο αυτους, βρισκονται παντα τα κεντρα αποφασεων............ οι μαναδες δηλαδη!!!!!!!!! :inlove:
Νόμος! :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mel01

Μέλος
Όνομα
Χρίστος
Μοτό
HONDA CB500X
Διαβάζω αυτό και δε μπορώ να μη συνεχίσω τα offtopic της αγγελίας.
Αυτό έκανε και ο πατέρας μου πριν καμια 15αρια χρόνια όταν είδε ότι άρχισα να σκαλίζω το KRL250 του 98 που είχε παρατημένο σε μια γωνία στο υπόστεγο προσπαθώντας να το βάλω μπρος με λίγο βενζίνη και πολύ σπρόξιμο στη κατηφόρα. Με το που έφυγα για σπουδές έξω το έδωσε ώστε να μην υπάρχει μηχανάκι στο σπίτι λέει όταν γυρίσω και ξεκινήσω να καβαλάω...
Το μόνο που κατάφερε είναι μια αναβολή μερικών χρόνων. Τι σκέφτεστε ρε πατεράδες, ειλικρινά; Αμα υπάρχει το μικρόβιο μέσα δε βγαίνει.
Δεν πειραζει, τι να λεμε οτι δεν προσπαθήσαμε καν? Χαλαλι του, του δικου μου και χαλάλι δικο σας. Anyway το τωρα μετραει
 

Mel01

Μέλος
Όνομα
Χρίστος
Μοτό
HONDA CB500X
Όποιος γράφετε για πρώτη φορά στο φόρουμ, είναι καταδικασμένος να χάσει το χρόνο του προσπαθώντας να ανεβάσει φωτογραφίες,
Είναι ένα καψώνι στους νεοεισερχόμενους. :D

Για κοίτα εδώ πως ανεβάζεις φωτογραφίες:
Ευκολακι, ευχαριστω!!!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ευχαριστω το ειδα το εχει με καλη εκπτωση. Να ρωτησω επειδη καποιο παιδι εγραφε στο φορουμ οτι πρεπει να το στεγνωνεις ξαπλα για να μην σπασει η μεμβρανη του gore tex ισχυει?
καλο για μενα ειναι ολα τα ρουχα να στεγνωνουν ξαπλωτα....
μακρια απο πηγες θερμοτητας (καλοριφερ , σομπες κλπ....)
και οχι στον ηλιο...

εγω ακολουθω την εξης τακτικη....
τα ξαπλωνω σε μια απλωστρα και βαζω ενα αφυγραντηρα στην λειτουργια ΄΄στεγνωμα ρουχων΄΄...
κλεινω την πορτα του δωματιου και σε λιγοτερο απο 10-12 ωρες τα παιρνω θεοστεγνα...

:friendship:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
...εγω ακολουθω την εξης τακτικη....
τα ξαπλωνω σε μια απλωστρα και βαζω ενα αφυγραντηρα στην λειτουργια ΄΄στεγνωμα ρουχων΄΄...
κλεινω την πορτα του δωματιου και σε λιγοτερο απο 10-12 ωρες τα παιρνω θεοστεγνα...

:friendship:
Σου κοστίζει λίγο παραπάνω το στέγνωμα :laugh:, αλλά χαλάλι σου:p!!!!
 

Mel01

Μέλος
Όνομα
Χρίστος
Μοτό
HONDA CB500X
Τελικα απο ολη την κουβεντα, πληροφορίες και συμβουλες, κατεληξα στο εξης: Βλεποντας πως χρησιμοποιω μεχρι στιγμης την μηχανή (συχνη χρηση αλλά σε μικρες ως επι το πλειστον αποστασεις, μεχρι δλδ το πολυ 20 χιλ απο το σπιτι, αρα εντος κατουρημενης ζωνης ) αυτο που με βολευει προς το παρον ειναι ενα (συν ενα δευτερο?), αδιαβροχο μπουφαν σχετικα απλό, με κάποια διαπνοή και αεραγωγους μιας καλης για να μην φαει πεταμα με το καλημερα, εταιρειας (Dainese για παραδειγμα ή Rev'it ή Alpinestar). Φυσικα αν προμηθευτω στην πορεία και δεύτερο οταν βρεχει θα εχω παντα ενα στεγνο μπουφαν ετοιμο να φορεθει στην ντουλαπα.
Σας ευχαριστω ολους για τις πληροφοριες, το κάζο, τις συμβουλές.
Γμ@το το φορουμ, αρεσει σε ολες τις ηλικιες μπραβο!!
 
Top Bottom