Πωλειται CBF600SA ΑΒS 2004

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Ο αδερφος μου δινει το CBF600SA του. Ειναι μοντελο 2004 με ABS, πολυ προσεγμενο, με την προικα του (φωτα LED, μανιταρια προστασιας, βαση σχαρας για βαλιτσα Givi/Kappa Monolock, καγκελα βαλιτσων Givi Monokey, συναγερμο ΜΕΤΑ, τελικο Race Guns, μεγαλη φιμε ζελατινα Honda, Bagster, διπλο σταντ). Το μηχανακι εχει 76,000χλμ και το συντηρουσα εγω ο ιδιος απο τοτε που το πηρε, οποτε εννοειται δεκτος καθε ελεγχος.


Γιωργος 6944603318

Honda CBF 600S '04 - € 2.400 - Car.gr



 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
υπάρχει ακόμα?? ;)
Ναι, αλλα δεν θα σε ψηνει, γιατι το συντηρουσα εγω, οποτε δεν εχει σφαγμενα ηλεκτρικα ουτε κοκκορια που δεν δουλευουν... :p
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ναι, αλλα δεν θα σε ψηνει, γιατι το συντηρουσα εγω, οποτε δεν εχει σφαγμενα ηλεκτρικα ουτε κοκκορια που δεν δουλευουν... :p
όλο και κάτι θα μου βγάλει :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
όλο και κάτι θα μου βγάλει :p
γούστα μάλλον.

πέρα από την πλάκα, ταιριάζει 100% με αυτό που θες. αμορτισέρ νομίζω παίρνει από CB1000R μεταγενέστερο, είχαν λιγότερα από 100 ευρώ στο ιμπέι, θα ρωτήσω τους φίλους ιδιοκτήτες.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Επιτελους κατι σοφο που διαβασα απο το πληκτρολογιο σου μετα απο καιροοοοο... Ορμα του

#xrv_world_explorer
Αγάπη μόνο
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Καλημέρα σύντροχε Κώστα. Μήπως τυχών ενδιαφέρει τον αδερφό σου το Transalp που έχω βάλει στις αγγελίες;
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Παιδες λυπαμαι, εχω μιλησει και με τον εταιρο ενδιαφερομενο, το μηχανακι το εδωσε ο αδερφος μου...

Ευχαριστω για τη φιλοξενια, οταν μπορεσει καποιος διαχειριστής μετα το λασπωμα να το κλειδωσει. :)
 
Top Bottom