Πως βγαίνουν τα αυτοκόλλητα;

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Παντελή η μετατροπή θα γίνει σε άλλη μοτό. Σ αυτήν που φοράει τη Laser εξάτμιση.
E, και ? Πατεντάρησε και την Laser να έρθει παράλληλα με το υποπλαίσιο !!! ;)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Τελικά με λίγο ζεστό νερό και το πιστολάκι της γυναίκας, βγήκαν.
Οι κόλες που έμειναν καθαρίστηκαν με ασετόν και έγινε κούκλα.

Οι κολλες που ειχαν μεινει ξερεις ποσο ευκολα φευγουν με wd40??? θα παθεις πλακα..δοκιμασε το στην επομενη..το ασετον ισως σου κανει ζημια η να στο θαμπωσει λιγο, αλλα ασπρο ειναι θα μου πεις...αν ηταν ομως κανα αλλο χρωματακι?? :p
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Οι κολλες που ειχαν μεινει ξερεις ποσο ευκολα φευγουν με wd40??? θα παθεις πλακα..δοκιμασε το στην επομενη..το ασετον ισως σου κανει ζημια η να στο θαμπωσει λιγο, αλλα ασπρο ειναι θα μου πεις...αν ηταν ομως κανα αλλο χρωματακι?? :p
Δε το ήξερα αυτό.
Θα το δοκιμάσω στο καπάκι της άλλης μεριάς.

Ναι αν ήταν βαμμένο με κάνα χρωματάκι δε θα έβαζα ασετόν.
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Να μη ξεχάσω να ευχαριστήσω το Γιώργο το Λευκάδιο που μου έδωσε την ιδέα με τη συζήτηση για τα Domi, με βοήθησε να ξεκαθαρίσω τα μοντέλα και μου έστειλε και το λινκ για αυτόν που πουλούσε το πλαινό καπάκι.

:friendship:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ωραίο και πρωτότυπο το αποτέλεσμα :friendship:

Οι κολλες που ειχαν μεινει ξερεις ποσο ευκολα φευγουν με wd40??? θα παθεις πλακα..δοκιμασε το στην επομενη..το ασετον ισως σου κανει ζημια η να στο θαμπωσει λιγο, αλλα ασπρο ειναι θα μου πεις...αν ηταν ομως κανα αλλο χρωματακι?? :p
Και εγώ wd40 έβαλα στα δικά μου πλαινά(ολόιδια με του Μανώλη) αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν παιδευτηκα να βγάλω τις κόλλες.Εδω που τα λέμε έχω αφήσει ακόμα κάποιες λεπτομέρειες γιατί βαρέθηκα,μάλλον θα δοκιμάσω ασετόν
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Ωραίο και πρωτότυπο το αποτέλεσμα :friendship:


Και εγώ wd40 έβαλα στα δικά μου πλαινά(ολόιδια με του Μανώλη) αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν παιδευτηκα να βγάλω τις κόλλες.Εδω που τα λέμε έχω αφήσει ακόμα κάποιες λεπτομέρειες γιατί βαρέθηκα,μάλλον θα δοκιμάσω ασετόν

Βάλε άφοβα ασετόν. Τα πλαστικά αυτά δεν είναι βαμμένα από πάνω.
 
Top Bottom