Πόνος στη πλάτη..

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Πόνος την πλάτη -------> γιατρός
Πρέπει ν αποκλειστούν τα καρδιολογικά
Προφανώς δεν είναι η περίπτωση σου αλλά το πρωτόκολλο
λέει αυτά.
Μέτρα καμιά πίεση για αρχή έτσι να δεις
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σεξ καν'ς;;
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Επίσκεψη σε ορθοπαιδικό. Φαίνεται ότι λόγω της θέσης οδήγησης τρώει αρκετό ζόρι ο ρομβοειδής μυς της πλάτης ο οποίος είναι αρκετά κουρασμένος λόγω γυμναστικής. Περισσότερες διατάσεις και συμπλήρωμα μαγνήσιο. Στην ανάγκη μου πρότεινε μυοχαλαρωτικό πριν από μεγάλο ταξίδι. Νευρολογικά είμαι καλά. Λογικά θα βάλω και ένα ζευγάρι αποστάτες μήπως χαλαρώσω τη θέση οδήγησης.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Περαστικά αγορίνα.

Έχω ένα ζευγάρι αποστάτες rox risers, αν θες στους στέλνω να τους δοκιμάσεις και μου τους ξαναστελνεις.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Επίσκεψη σε ορθοπαιδικό. Φαίνεται ότι λόγω της θέσης οδήγησης τρώει αρκετό ζόρι ο ρομβοειδής μυς της πλάτης ο οποίος είναι αρκετά κουρασμένος λόγω γυμναστικής. Περισσότερες διατάσεις και συμπλήρωμα μαγνήσιο. Στην ανάγκη μου πρότεινε μυοχαλαρωτικό πριν από μεγάλο ταξίδι. Νευρολογικά είμαι καλά. Λογικά θα βάλω και ένα ζευγάρι αποστάτες μήπως χαλαρώσω τη θέση οδήγησης.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ισχυει αυτό?
Καταλαβε ότι θα οδηγήσεις και δεν θα πας ταξιδι με το αεροπλανο?
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Βασικά μου το πρότεινε αν ο πόνος είναι έντονος και θέλω κάτι άμεσο να συνεχίσω. Τα έπαιρνε η γυναίκα μου για τη μέση. Χαλάρωνε όσο χρειαζόταν για να μη πονάει.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Φίλε μίλα με Μπούκουρα, ούτε γιατρούς ούτε τίποτα. Μια βόλτα, ένας πόνος, κόλλυβα μόνο, όχι ότι σε νοιάζουν οι υπερτροφες εκεί που σε στέλνει η σοφία του φόρουμ.

Την επόμενη φορά ξεκίνα ένα απλό θέμα, πχ, τι λάδι να βάλω στο μοτέρ.


Προς Θεού μην βάλεις κάτι απλό στο μηχανάκι, πχ 2εκ αποστάτες και να βρεις την άνεση σου, βάλε μαξιλάρια να πάει το τιμόνι πιο χαμηλά. Ο πόνος σου θυμίζει ότι είσαι ζωντανός, no pain no gain και λοιπές βλακείες.


Ωραία ναρκωτικά παίρνει ο γιατρός, αντενδείξεις των μυοχαλαρωτικων σχετικά με οδήγηση δεν έχει δει.


Έχει και ζέστη... Αχ. :p
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Περαστικά αγορίνα.

Έχω ένα ζευγάρι αποστάτες rox risers, αν θες στους στέλνω να τους δοκιμάσεις και μου τους ξαναστελνεις.
Ευχαριστώ! Δε τους χρειάζεσαι; Τους πουλάς;

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Επίσκεψη σε ορθοπαιδικό. Φαίνεται ότι λόγω της θέσης οδήγησης τρώει αρκετό ζόρι ο ρομβοειδής μυς της πλάτης ο οποίος είναι αρκετά κουρασμένος λόγω γυμναστικής. Περισσότερες διατάσεις και συμπλήρωμα μαγνήσιο. Στην ανάγκη μου πρότεινε μυοχαλαρωτικό πριν από μεγάλο ταξίδι. Νευρολογικά είμαι καλά. Λογικά θα βάλω και ένα ζευγάρι αποστάτες μήπως χαλαρώσω τη θέση οδήγησης.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
αυτο με τη γυμναστικη ειναι οντως υπουλο...παθων σε αλλο σημειο σωματος..
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
αυτο με τη γυμναστικη ειναι οντως υπουλο...παθων σε αλλο σημειο σωματος..
Πες ότι σε πόνεσε ο πωπός σου στο σανίδι του δορσοδουρο να πέσουμε από τα σύννεφα ξανά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ευχαριστώ! Δε τους χρειάζεσαι; Τους πουλάς;

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχω σκοπό να τους βάλω στο 690 αλλά κατά τα τέλη Σεπτέμβρη πριν αρχίσει η χωμάτινη σεζόν. Μέχρι τότε νομίζω ότι θα τους έχεις δοκιμάσει και θα έχεις οδηγηθεί σε ένα συμπέρασμα.
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Οκ, θα σου στείλω πμ όταν το αποφασίσω, σε ευχαριστώ και πάλι!

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Πες ότι σε πόνεσε ο πωπός σου στο σανίδι του δορσοδουρο να πέσουμε από τα σύννεφα ξανά.
οχι ρε....δεν παιρνω χαμπαρι εκει...
κατι στο αριστερο δικεφαλο απ το cross training...αλλα το κολυμπι τα φτιαχνει ολα
 
Top Bottom