ΡΟΔΟΣ

ladams

Μέλος
Όνομα
lampros
Μοτό
Yamaha MT 07 / 2018
Τι να πούμε και εμείς που τις περισσότερες φορές τα ταξίδια δεν είναι αναψυχής...

Τελευταία δε,η aegean θέλει από 200 στην καλύτερη για ένα πήγαινε ελα και δεν μιλάω για εισιτήριο τελευταίας στιγμής.

Ενημερωτικά,με την κάρτα της bluestar τα όχηματα έχουν 50% έκπτωση,δλδ το αυτοκίνητό είναι 100 πηγαινε-ελα

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι εχω βγάλει καρτα και το ταξίδι με Bluestar ειναι μαγεία πολυ ωραία καράβια.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
4 χρονια σχεδον στην Κω,ειχα την ευκαιρια και περασα Ροδο 3-4 φορες...πραγματικα ωραιο νησι και θα ξαναπηγαινα,με την Γερμανιδα μου.:friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αν τυχει και κατεβειτε ΔΙΑΔΡΟΜΗ
απο Ροδο μεχρι Πρασονησι μονο χωμα.......:yew:
E ναι τωρα που αλλαξανε καποιοι αβαταρΕ μονο χωμα ...καημενο βαραντερο τι εχεις να πεις κι εσυ για τη ζωη σου...:fun:fun
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Ειναι απο τα λιγα νησια που δεν ειχα επισκεφτει αλλα η ζωη μου χαμογελασε και αξιωθηκα να γινω πνευματικος πατερας στο αγγελουδι του manosxlv στο μαγευτικο αυτο νησι το 2014. Η Ροδος ειναι ενα νησι πραγματικα υπεροχο πανεμορφο σε ολο της το μηκος και το πλατος. Αν και ηταν λιγες οι μερες που βρεθηκαμε εκει ο κουμπαρος μου μας ξεναγησε στον τοπο του και μπορεσαμε να δουμε την ομορφια του νησιου.
Καλες διακοπες και φετος φιλαρακι , καλα να περνατε και καλη επιστροφη!:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πριν μια 10ετια έκανα αρχές καλοκαιριού αρκετα σκιπεριλικια και είχα δει αρκετά καλά την πόλη.
Υπαρχει ένας ωραίος κοσμοπολιτικος άνεμος στη Ρόδο.... Αυτός ο άνεμος που υπάρχει και στην Κέρκυρα Σαντορίνη κλπ.
Τα όμορφα μυστικά του νησιού μπορεί να στα δείξει μόνο ένας ντόπιος.
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Τα όμορφα μυστικά του νησιού μπορεί να στα δείξει μόνο ένας ντόπιος.
Ακριβως! :yew: Εγω ειχα μεσον και ειδα τα ωραια και γευτικα το απιστευτο σουβλακι του "γιαννη"...στο λιμανι...
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ακριβως! :yew: Εγω ειχα μεσον και ειδα τα ωραια και γευτικα το απιστευτο σουβλακι του "γιαννη"...στο λιμανι...
Ποιό είναι το σουβλάκι του Γιάννη; Σίγουρα στο λιμάνι ή απλά κοντά στον παραλιακό (κάτι έχω στο μυαλό μου);
Ρωτάω για να τον τιμήσουμε τον άνθρωπο!
 

katsim

Μέλος
Περιοχή
Ροδος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW r1150 gs
BMW r51/3
Το σουβλάκι του "Γιάννη" είναι κοντά στο εμπορικό λιμάνι αλλά χωμένο μέσα στα στενά.

Στην άλλη πλευρά στον παραλιακό,στο άγαλμα του Διαγόρα, είναι το σουβλάκι "οι κελληδες" όπου πρόσφατα ο ένας πέθανε!!!

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Το σουβλάκι του "Γιάννη" είναι κοντά στο εμπορικό λιμάνι αλλά χωμένο μέσα στα στενά.

Στην άλλη πλευρά στον παραλιακό,στο άγαλμα του Διαγόρα, είναι το σουβλάκι "οι κελληδες" όπου πρόσφατα ο ένας πέθανε!!!

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Με πηγες σ αυτους ωρε κουμπαρε manosxlv ????
Oχι αν δεν με πηγες να βγω στην πρωινη να αιτηθω 4ημερη αδεια για Ροδο....:yew:( με οδοιπορικα...:secret:)
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Ποιό είναι το σουβλάκι του Γιάννη; Σίγουρα στο λιμάνι ή απλά κοντά στον παραλιακό (κάτι έχω στο μυαλό μου);
Ρωτάω για να τον τιμήσουμε τον άνθρωπο!
Εσυ πηγαινε και στους δυο και μας λες εντυπωσεις ...:brbq:
 
Reactions: STF

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Το σουβλάκι του "Γιάννη" είναι κοντά στο εμπορικό λιμάνι αλλά χωμένο μέσα στα στενά.

Στην άλλη πλευρά στον παραλιακό,στο άγαλμα του Διαγόρα, είναι το σουβλάκι "οι κελληδες" όπου πρόσφατα ο ένας πέθανε!!!

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Υπαρχει πατριωτης στο foroum?
Mονο ενας ντοπιος τα ξερει αυτα.
Και κριμα για τον κελη ποσοι περασαμε στα σχολικα μας χρονια απο εκει στην ορφανιδου και μετα με τα παιδια μας.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Το σουβλάκι του "Γιάννη" είναι κοντά στο εμπορικό λιμάνι αλλά χωμένο μέσα στα στενά.

Στην άλλη πλευρά στον παραλιακό,στο άγαλμα του Διαγόρα, είναι το σουβλάκι "οι κελληδες" όπου πρόσφατα ο ένας πέθανε!!!

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οι Κελληδες δεν φημίζονται για την καθαριότητα τους παντως.
2 φορές τους επισκέφτηκα μόνο και ο λόγος ήταν αυτός
 

katsim

Μέλος
Περιοχή
Ροδος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW r1150 gs
BMW r51/3
Υπαρχει πατριωτης στο foroum?
Mονο ενας ντοπιος τα ξερει αυτα.
Και κριμα για τον κελη ποσοι περασαμε στα σχολικα μας χρονια απο εκει στην ορφανιδου και μετα με τα παιδια μας.
Πιο Τσαμπικος πεθαίνεις!!!

Συγνώμη ρε παιδιά, πόσοι είμαστε στην Ρόδο;;

Όσο για την ποιότητα των κελληδων συμφωνώ! Έχω να φάω από την εφηβία, όπου μετά το sticky fingers έτρωγες τα πάντα!!!


Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom