Ρεμπέτικη Κυριακή (11/2) στου Φαρμακοποιού

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black





Bόλτα τη μεθεπόμενη Κυριακή 11/2 στην Πέτρα Βοιωτίας!
Μέσω μιας διαδρομής που -όσοι την ξέρουν- έχουν χρόνια να τη διαβούν, θα βρεθούμε στου φίλου μας του Πάνου @Pikinos για μεζεδάκια και κρασάκι -σεμνά, έχουμε κι επιστροφή...- με συνοδεία εγχώρδων σε ρυθμούς 9/8 και βάλε (ή βγάλε, όπως θέτε:D )


Η διαδρομή φαίνεται στο χάρτη.
Συνάντηση 09:30-10:00 στη Φυλή (πράσινη κουκίδα - Twins cafe), καφεδάκι κι αναχώρηση το αργότερο 10:30!
Θα έχουμε 2 ομάδες.
1. #skliroi (μόνοι/μονοί και γλήγοροι γενικώς - κοινώς ΚΤΜάδες) - αναχώρηση 10:20 αυτή η ομάς
2. #pantoflakides (διπλοί, ήσυχοι και φωτογράφοι - όλοι οι άλλοι δηλαδής) - αναχώρηση 10:30 εμείς

Την επίσκεψη στον καταρράκτη θα την κάνουμε με την άφιξη στην Πέτρα, ενώ στη Μονή Ευαγγελίστριας θα πάμε μετά το φαγοπότι.
Όσοι θέλουν επιστρέφουν προς Πέτρα κι από το σύντομο δρόμο (βλέπε ΕΟ) γυρίζουν σπίτια τους, ενώ @gsmaniac και λοιποί παντοφλάκιδες:D:p πάμε βόλτα προς Άσκρη με λίγα χωμάτινα χιλιομετράκια ;)


Εκτιμώμενη ώρα άφιξης στην Πέτρα, περίπου 12:30 (η απόσταση είναι μόλις 97 χλμ).
Εκτιμώμενη ώρα αναχώρησης από του Πάνου, ε! ότι ώρα να 'ναι... Βλέπουμε :cool:


Δηλώσεις συμμετοχής - επιθυμιών - ομάδος στην παρακάτω φόρμα ;)



Συμμετοχές live, εδώ:

 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
σιγα μην εχει νερο ο καταρρακτης
Δεν πειράζει η βόλτα μετράει η παρέα το κρασακι το καλό τα μεζεδάκια κ το μέρος είναι ωραίο ετσι κ αλλιώς
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν πειράζει η βόλτα μετράει η παρέα το κρασακι το καλό τα μεζεδάκια κ το μέρος είναι ωραίο ετσι κ αλλιώς
Μην δίνεις σημασία....γκρινιαζει για να γκρινιαζει:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αν δεν είμαι φολοη.....εννοειται μέσα!
Στο γκρουπ της παντόφλας, που φυσικά θα φτάσει πιο γρήγορα από τους γληγορους στην Πέτρα:D
#skliroi ειπαμε λεγονται:p:p:p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Κ εγώ εκτός απροόπτου μέσα με τους αργούς.
Παντόφλα δεν τρώω ακόμα:p
Ωραία!
Θα σε δούμε μετά από καιρό ;)
Συμπλήρωσε τη φόρμα όμως για να φαίνονται οι συμμετοχές και το βραδάκι ανεβάζω το συνοπτικό ;)
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μπραβο Θοδωρη.......επιτελους εγινε το.....γρουπ....που μου ταιριαζει.......



Μα οι.........skliroi...φυσικα...κ το δικο μου μοτορι απο....Κα...αρχιζει...χιχιχι !!!!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μπραβο Θοδωρη.......επιτελους εγινε το.....γρουπ....που μου ταιριαζει.......



Μα οι.........skliroi...φυσικα...κ το δικο μου μοτορι απο....Κα...αρχιζει...χιχιχι !!!!!!
Αυτό φυσικά δεν αποτελεί δήλωση συμμετοχής ;)
Δηλώνεις όπως γράφτηκε στο 1ο ποστ (στη φόρμα) κι εκεί πιστοποιείται και η ομάδα σου. Αλλιώς είσαι αρφανό, χωρίς ομάδα, μόνος! Καλαμιά στον κάμπο:laugh:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ωραία!
Θα σε δούμε μετά από καιρό ;)
Συμπλήρωσε τη φόρμα όμως για να φαίνονται οι συμμετοχές και το βραδάκι ανεβάζω το συνοπτικό ;)
Θόδωρε ειναι νωρίς ακόμα για να ξέρω στάνταρ,οταν έρθει η ωρα θα δούμε;):)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Για να καταλάβω εγω που δεν πολυ γουστάρω την τεχνολογία κ ειμαι της παλιας σχολής κ μου άρεσε κ η λιτσα:D Οταν λες ηλεκτρονικό ταχυδρομείο τι πρέπει να γράψουμε @forester?
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Για να καταλάβω εγω που δεν πολυ γουστάρω την τεχνολογία κ ειμαι της παλιας σχολής κ μου άρεσε κ η Λίτσα:D Οταν λες ηλεκτρονικό ταχυδρομείο τι πρέπει να γράψουμε @forester?
Το e-mail σου γράφεις εκεί.
Η παλιά λίστα δημιουργεί πολλά προβλήματα και απαιτεί συνεχή παρακολούθηση. πχ αντιγ΄ραφεις εσύ , κάνεις επικόλληση και βάζεις το όνομά σου από κάτω (η διαδικασία της λίστας). Στο copy-paste γίνεται ένα λάθος με τον κέρσορα κι αφήνεις ένας όξω....
Ή ποστάρουν 2 ταυτόχρονα χρησιμοποιώντας το τελευταίο ποστ συμμετοχών και ανεβάζουν με διαφορά λίγα δευτερόλεπτα. Τότε θα έχουμε 2 νέες λίστες, στη μία θα είναι μόνο ο ένας και στην άλλη μόνο ο άλλος.
Θα πρέπει δηλαδή αυτός που διοργανώνει κάτι, να βλέπει λεπτομερώς όλα τα ποστ και να συγκρίνει κάθε φορά τις λίστες....
Εδώ τώρα, ο καθένας συμπληώνει γράφοντας όνομα, e-mail και αν υπάρχει κάτι ακόμα (φαγητό, δωμάτιο κλπ) κι όλα καταγράφονται αυτόματα χωρίς να ξεφεύγει κάτι.

Αν τώρα δεν έχει κάποιος e-mail (θεωρήθηκε ότι όλοι έχουν κι ίσως κάναμε λάθος εδώ) , θα πρέπει να αλλάξουμε τη ρύθμιση που ζητάει διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και να το βάλουμε προαιρετικό.

Πείτε απόψεις (και στο θέμα που άνοιξε χθες ο Αλεξ (https://advride.gr/threads/Λίστες-συμμετοχής-νέα-εποχή.8406/) να διορθώσουμε ό,τι απαιτείται και να το κάνουμε να δουλέψει!
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Ωραία βόλτα,στροφή με το καλημέρα,μέσα μάλλον.Αλλα σε ποια ομάδα να μπω;; Μπερδευτικα:thinking:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωραία βόλτα,στροφή με το καλημέρα,μέσα μάλλον.Αλλα σε ποια ομάδα να μπω;; Μπερδευτικα:thinking:
αν δυσκολεύεσαι να επιλέξεις, τότε επέλεξε βάσει χρόνου.
Οι #skliroi θα κάτσουν 10' λιγότερο στον πρωινό καφέ και θα φύγουν πριν από τους #pantoflakides.
Αλλά οι 2η ομάδα θα φτάσει 1η στο τελικό σημείο ραντεβού, και στα ενδιάμεσα - εννοείται..! Οι άλλοι θα χάσουν διαστάυρωση - στανταράκι αυτό!:D:laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιατί δε φεύγετε όλοι μαζί ρε παιδιά;

Όσοι θέλουν να στρίψουν γληγορα ας φύγουν μπροστά κι ας φτάσουν πιο νωρίς, σιγα.

Μάλλον και εγώ μέσα αλλά με μια επιφύλαξη. Θα το δηλώσω στη φόρμα αργότερα.

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Γιατί δε φεύγετε όλοι μαζί ρε παιδιά;

Όσοι θέλουν να στρίψουν γληγορα ας φύγουν μπροστά κι ας φτάσουν πιο νωρίς, σιγα.

Μάλλον και εγώ μέσα αλλά με μια επιφύλαξη. Θα το δηλώσω στη φόρμα αργότερα.

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιατί τα 10' είναι κανά διάστημα μεγάλο;
Μια απλή διαφοροποίηση, αν μαζωχτούν πολλοί, είναι. Στην τελική όλα αυτά είναι ΥΕΤ* ;)



*Υποδεικνύεται Επί Τόπου
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γιατί δε φεύγετε όλοι μαζί ρε παιδιά;

Όσοι θέλουν να στρίψουν γληγορα ας φύγουν μπροστά κι ας φτάσουν πιο νωρίς, σιγα.

Μάλλον και εγώ μέσα αλλά με μια επιφύλαξη. Θα το δηλώσω στη φόρμα αργότερα.

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν φύγουμε μαζί....οι σκληροί θα φτάσουν στην ώρα τους, κάτι που δεν θέλουν!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αν φύγουμε μαζί....οι σκληροί θα φτάσουν στην ώρα τους, κάτι που δεν θέλουν!
Χαχα!

Εγώ νομίζω πως οι σκληροί θα έχουν φτάσει, θα έχουν φάει τσι μεζέδες τους, θα έχουν πιει και τα τσιπουράκια τους και θα τους πετύχετε στο γυρισμό!

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom