Ρούμελη.......Ξεμούδιασμα photostory

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η αλήθεια είναι οτι δεν περίμενα να μαζευτούμε τόσος κόσμος, οταν σκέφτηκα να βολτάρουμε στην αγαπημένη Ρούμελη!
Ευχαριστω για την παρέα τους χαμουτζήδες, αλλα ιδιαίτερα τους Θεσσαλους......πολύ χαρηκα που τα είπαμε απο κοντά εστω και για λίγες ωρίτσες.

Ωραίες στιγμές με ωραίους ανθρώπους......οπως σοφά ειπε ο thenos











 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ο παλιόφιλος ο Μακης απο το Λιδωρικι , κανόνισε να μας βρει μαγαζί για να φάμε, γιατί ολη η περιοχή ηταν τίγκα
Νομίζω οτι το Μαυρολιθάρι ειναι το πιο όμορφο χωριό της περιοχής

 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Η Κυραλένη φρόντισε για τις παρπανω φώτο και θα ανεβει βιντεακι προσεχώς
Φιλιά στα μούτρα...:prft:
Τα σέβη μας στην κυράλένη, αναμένουμε βιδεο.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μια έχω εγώ κ αυτή της κακιάς ώρας αλλά την σώνει γιατί απαρτίζεται από τρείς ωραίους ανθρωπους.


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Φχαριστούμε για τον ξεσηκωμό ,Κωστή κι Ελένη.

Ωραία ήτανε σήμερις.

Χάρηκα που είδα πολύ κόσμο χαμογελαστό ,κι ας μη καταφέραμε να τα πούμε αρκετά με τους περισσότερους ,αλλά ,ετσι γίνεται συνήθως στις πολυπληθείς μονοήμερες.

Να'στε όλοι κ όλες καλά.

Στις επόμενες. :friendship:
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Μπράβο σας ρε παλικάρια (και κοπελιές!) , να περνάτε καλά και να ανταμώνετε σε κάθε ευκαιρία!
Τα μέρη εκεί πάνω είναι ευλογημένα και η ταβέρνα στο Μαυρολιθάρι εγγύηση (ο Θύμιος τρομερός ψήστης!)

Ερώτιξις.... Το παλικάρι με το VFR ποιος είναι? Κατεβαίναμε χτες παρέα από τον Αγ. Στεφανο ώς την Μεταμόρφωση.... Αρχικά νόμιζα πως είναι ο XLgeorge αλλά ο σωματότυπος δεν βοηθούσε.... :)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπράβο σας ρε παλικάρια (και κοπελιές!) , να περνάτε καλά και να ανταμώνετε σε κάθε ευκαιρία!
Τα μέρη εκεί πάνω είναι ευλογημένα και η ταβέρνα στο Μαυρολιθάρι εγγύηση (ο Θύμιος τρομερός ψήστης!)

Ερώτιξις.... Το παλικάρι με το VFR ποιος είναι? Κατεβαίναμε χτες παρέα από τον Αγ. Στεφανο ώς την Μεταμόρφωση.... Αρχικά νόμιζα πως είναι ο XLgeorge αλλά ο σωματότυπος δεν βοηθούσε.... :)
labros
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ήταν τέλεια!!!! Βόλτα μετά από 1 χρόνο!!!
Απόλαυσα αγαπημένα άτομα, χάρηκα που γνώρισα κι άλλους και φυσικά αυτό το λατρεμένο θεσσαλικό-απο το Αυλάκι -"team" το οποίο σε κάθε συνάντηση γυμνάζει κοιλιακούς...

Και όχι, το Himalayan ΔΕΝ ήταν δικό μου :roflmao::roflmao:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Ευχαριστούμε και από εδώ για την υπέροχη βόλτα - παρέα καθώς επίσης την Ελένη για τις υπέροχες φωτό ! :friendship::friendship::friendship:

Έχω και εγώ μερικές και ένα βιντεάκι που όοοοταν τα ετοιμάσω θα τα βάλω.
 
Top Bottom