ΣΧΟΛΙΑ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!!!@Πανελλήνια Έκθεση Φωτογραφίας ΑDVriders!

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σας βλεπω...:D:secret:...αναμενω νεοτερα :friendship:
Tις εφτιαξα χθες αλλα βρηκα κλειστα και θα τις στειλω σημερα το μεσημερι στο πλι. ;)
Χωρις μηχανακι στο κεντρο ειναι κολαση. Δυο δουλειες προγραμματιζεις και βραδιασε!! :UH:
Που θα παει, 3 βδομαδες ακομα!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σας βλεπω...:D:secret:...αναμενω νεοτερα :friendship:
Παραδοθηκαν για σουπερ γληγορη αποστολη!!
Τι γινεται? Με το GS θα τα στειλει?
:D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παραδοθηκαν για σουπερ γληγορη αποστολη!!
Σταλθηκαν και οι δικες μου :cool:
Προχωραμε...:happy:

Ως στιγμης εχουν στειλει τις Φωτογραφιες για την Εκθεση οι εξης:

1.mAthosalas ΟΚ
2.Thenos Οκ
3.Sartianos ok
4.tattoopanther ok
5.Nik Bari ok
6.Alex 660z ok
7.xarisiero ok
8.Srider ok
9.sugarias George ok
10.Stavrouliasp ok
11.jmar_oulis οκ
12.Phoenix οκ
13.gsmaniac ok
14.YianPep οk
15.korobilis7 ok
16.HAWK_46 οk
17.kostasra ok

Κοιταζετε ΕΔΩ για τον τροπο αποστολης των Φωτογραφιων οι παρακατω που δεν εχετε ακομα στειλει τις Φωτογραφιες για την Εκθεση:

@Manouel650 @lmb990 @ilai @Trelos166 @kaf @tc-drift @Morfeas @konkost @vaelsod @Savvas62 @malco @LEGO Girl @zandesiro @george_pan @element @anegis @Miouos @Pan(dvs) @Gio_Diego_950_ADV @sahara @socrates @Mak-Mak @Serial @Jeronimo @nikos_pc @vasileios.ntafos @Di_Manolio @Λευκάδιος @Nikolas77

...:thinking:
 

YianPep

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Africa twin 750
Για να βάλω αν μπορώ ένα λιθαράκι στην όλη προσπάθεια προτείνω το εξής:

επειδη μου ειναι σχετικά ευκολο να κανω τη διαδικασια εκτυπωση-χαρτονι-speedex ,τα εχω όλα δίπλα,στείλτε μου οσοι δεν εχετε μπορεσει να στείλετε ακομα τα αρχεία με ενα email και τις στελνω εγω στον Στεργιο.
το λεω επειδη μπορεί καποιοι να μην προλαβαινουν,να μην εχουν κοντα φωτογραφείο η να μην γουστάρουν τα μουτρα του φωτογραφου η ναμενουν σε επαρχια και να ειναι πιο μεγαλες οι αποστασεις η οτιδηποτε.
και το οικομικο της εκτυπωσης το βλέπουμε ..για οποιον το κανω χρωσταει ενα καφε η μια μπυρα σε καμια μελλοντικη βολτα η μαζωξη;)


Εννοειται αν η παραπάνω προταση διαφωνει με κανονες του φόρουμ παρακαλω τους διαχειρηστές να την σκουπίσουν:friendship:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Για να βάλω αν μπορώ ένα λιθαράκι στην όλη προσπάθεια προτείνω το εξής:

επειδη μου ειναι σχετικά ευκολο να κανω τη διαδικασια εκτυπωση-χαρτονι-speedex ,τα εχω όλα δίπλα,στείλτε μου οσοι δεν εχετε μπορεσει να στείλετε ακομα τα αρχεία με ενα email και τις στελνω εγω στον Στεργιο.
το λεω επειδη μπορεί καποιοι να μην προλαβαινουν,να μην εχουν κοντα φωτογραφείο η να μην γουστάρουν τα μουτρα του φωτογραφου η ναμενουν σε επαρχια και να ειναι πιο μεγαλες οι αποστασεις η οτιδηποτε.
και το οικομικο της εκτυπωσης το βλέπουμε ..για οποιον το κανω χρωσταει ενα καφε η μια μπυρα σε καμια μελλοντικη βολτα η μαζωξη;)


Εννοειται αν η παραπάνω προταση διαφωνει με κανονες του φόρουμ παρακαλω τους διαχειρηστές να την σκουπίσουν:friendship:
αυτο ακριβως ειχα σκεφτει να κανω.....
οχι μονο δεν το εκανα αλλα ουτε καν το προτεινα , για το φοβο οποιασδηποτε παρεξηγησης...
παντως χιλια μπραβο γιαννη....:brv::l2::friendship::friendship::friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Για να βάλω αν μπορώ ένα λιθαράκι στην όλη προσπάθεια προτείνω το εξής:

επειδη μου ειναι σχετικά ευκολο να κανω τη διαδικασια εκτυπωση-χαρτονι-speedex ,τα εχω όλα δίπλα,στείλτε μου οσοι δεν εχετε μπορεσει να στείλετε ακομα τα αρχεία με ενα email και τις στελνω εγω στον Στεργιο.
το λεω επειδη μπορεί καποιοι να μην προλαβαινουν,να μην εχουν κοντα φωτογραφείο η να μην γουστάρουν τα μουτρα του φωτογραφου η ναμενουν σε επαρχια και να ειναι πιο μεγαλες οι αποστασεις η οτιδηποτε.
και το οικομικο της εκτυπωσης το βλέπουμε ..για οποιον το κανω χρωσταει ενα καφε η μια μπυρα σε καμια μελλοντικη βολτα η μαζωξη;)


Εννοειται αν η παραπάνω προταση διαφωνει με κανονες του φόρουμ παρακαλω τους διαχειρηστές να την σκουπίσουν:friendship:
Κανενα προβλημα
Ειμαστε στην εποχή της δικτύωσης των ανθρωπων για ενα καλύτερο συνολικό γρήγορο αποτελεζματικο και αμοιβαίο αποτελεζμα
 

YianPep

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Africa twin 750
Αψογα!

Παμε λοιπον πμ σε μενα στελνω email και μου στελνετε τις ομορφες εικόνες σας ,το nick name το προσθετω στο φωτοσοπι

Παμε να υλοποιησουμε την ομορφη και πρωτότυπη ιδέα για την έκθεση
Εχει δύναμη η εικόνα θα προβαλουμε με τον καλυτερο τρόπο την μοτοσυκλετα,το ταξίδι,τις εμπειριες που αποκομιζεις,την σημασια του σωστου εξοπλισμου και αλλα πολλά
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Να μην ξεχασουμε...:dstpc:ως τις 24 ΜΑΡΤΙΟΥ ...να στειλουμε τις Φωτογραφιες μας για την Εκθεση!!!:tzt:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Να μην ξεχασουμε...:dstpc:ως τις 24 ΜΑΡΤΙΟΥ ...να στειλουμε τις Φωτογραφιες μας για την Εκθεση!!!:tzt:
Να δεις που ολοι θα στείλουν τελευταία στιγμη!!
...319 και σημερα!! :wacky:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Να δεις που ολοι θα στείλουν τελευταία στιγμη!!
...319 και σημερα!! :wacky:
Θα δοθει και μια μικρη παραταση...κανα δυο δεκαετιες ακομη...σαν τα τελη Κυκλοφοριας κατι...:p
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Θα δοθει και μια μικρη παραταση...κανα δυο δεκαετιες ακομη...σαν τα τελη Κυκλοφοριας κατι...:p
Μια λυση παντως ειναι να χρεωνονται με 1 ευρω παραπανω στα T-shirt οσοι καθυστερουν!! :cool:
Ο αλλος εκανε ομοιοκαταληξια το λιονταρι με το νταρι νταρι.
Λυσεις υπαρχουν παιδια!!
:ha:ha:ha
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μια λυση παντως ειναι να χρεωνονται με 1 ευρω παραπανω στα T-shirt οσοι καθυστερουν!! :cool:
:ha
Θες ρε Λευτερη να φτασει το t-shirt 300ευρω?Ουτε ο Οικος Αρμανι να το ειχε επιμεληθει...αστο λεμε...δε συΦερει:D:p
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Μια λυση παντως ειναι να χρεωνονται με 1 ευρω παραπανω στα T-shirt οσοι καθυστερουν!! :cool:
Ο αλλος εκανε ομοιοκαταληξια το λιονταρι με το νταρι νταρι.
Λυσεις υπαρχουν παιδια!!
:ha:ha:ha

:pointu::pointu::pointu:
 
Top Bottom