ΣΧΟΛΙΑ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!!!@Πανελλήνια Έκθεση Φωτογραφίας ΑDVriders!

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Και να έχουν άποψη για την επιλογή όλοι και όλες.......ασχέτως αν η τελική απόφαση θα είναι της επιτροπής!
Μου αρεσει αυτο γέροντα
Φυσικα θα τους επηρεάσουμε!!!αλλα τι να γινει ετσι ειναι! στο τέλος οι πολλοί πρεπει! να ικανοποιηθούν κατα μια έννοια !
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Στα συν της όλης διαδικασίας είναι οτι θα μείνει ένα δυνατό αλμπουμ με ξεχωριστές εικόνες στο φόρουμ

Μπράβο και πάλι για την ιδέα!
Νομιζω αν δεν απατώμαι οτι η ιδεα ανήκει εξολοκλήρου στον Ταττου
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Σου λείπει 1 φωτογραφία (πρέπει να είναι 3 στο σύνολο).
Βασικά όχι τίποτα άλλο, αλλά οι 2 που έβαλες είναι πολυ ωραίες και είμαι σίγουρος πως και η 3η που λείπει θα κινείται στο ίδιο μοτίβο από το περσινό σας ταξίδι!

Svaneti, Γεωργία..


Ughtasar, Αρμενία
 

tzigis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα /Συβοτα Θεσπρωτίας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F650gs twin
P200
Avon 300
Kατ'αρχάν μπράβο στον εμπνευστή της ιδέας .
3 φωτό από το αρχείο μας :


KARATHONAS NAFPLIO GREECE


OFF ROAD DAY ON THE MOUNTAINS OF ATTICA GREECE



MONEMVASIA GREECE
Εξαιρετική αυτή στο Ναύπλιο !!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@Miouos Καρολε...με την Φωτογραφια που ποσταρισες για να συμμετεχεις μού δινεις την ευκαιρια να πω το εξης προς ολους που θελουμε να συμμετασχουμε...
βλεποντας τη Φωτογραφια

φαινεται εμφανως μια αλλοιωση της στην ποιοτητα και μαλιστα σε μικρη αναλυση σχετικα.Οταν ζητηθει λοιπον να εκτυπωθει σε Φωτογραφικο χαρτι,30Χ40 για παραδειγμα,το αποτελεσμα θα ειναι μια κακη εκτυπωση και προφανως δεν θα ειναι για Εκθεση Φωτογραφιας,δεν θα δειξει σωστα.Εαν υπαρχει προβλημα με τον τροπο που την μικρυνες για να συμμετεχεις,αν δεν εχεις δηλ.καποιο καταλληλο προγραμμα,και θελεις,μπορεις να μας την στειλεις με ενα mail να την φτιαξουμε ωστε να φαινεται σωστα και να προχωρησει αφου κατα τ'αλλα ειναι ωραια φωτογραφια...:photo:Αν απλα ειναι μικρη σε μεγεθος απο μονη της,τοτε δεν θα μπορεσει να σταθει σε οσα ζηταμε...με καταλαβαινεις πώς το γραφω...:friendship:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
@Miouos Καρολε...με την Φωτογραφια που ποσταρισες για να συμμετεχεις μού δινεις την ευκαιρια να πω το εξης προς ολους που θελουμε να συμμετασχουμε...
βλεποντας τη Φωτογραφια

φαινεται εμφανως μια αλλοιωση της στην ποιοτητα και μαλιστα σε μικρη αναλυση σχετικα.Οταν ζητηθει λοιπον να εκτυπωθει σε Φωτογραφικο χαρτι,30Χ40 για παραδειγμα,το αποτελεσμα θα ειναι μια κακη εκτυπωση και προφανως δεν θα ειναι για Εκθεση Φωτογραφιας,δεν θα δειξει σωστα.Εαν υπαρχει προβλημα με τον τροπο που την μικρυνες για να συμμετεχεις,αν δεν εχεις δηλ.καποιο καταλληλο προγραμμα,και θελεις,μπορεις να μας την στειλεις με ενα mail να την φτιαξουμε ωστε να φαινεται σωστα και να προχωρησει αφου κατα τ'αλλα ειναι ωραια φωτογραφια...:photo:Αν απλα ειναι μικρη σε μεγεθος απο μονη της,τοτε δεν θα μπορεσει να σταθει σε οσα ζηταμε...με καταλαβαινεις πώς το γραφω...:friendship:
Οκ Σορυ
Θα προσπαθήσω να την φτιάξω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
@Miouos Καρολε...με την Φωτογραφια που ποσταρισες για να συμμετεχεις μού δινεις την ευκαιρια να πω το εξης προς ολους που θελουμε να συμμετασχουμε...
βλεποντας τη Φωτογραφια

φαινεται εμφανως μια αλλοιωση της στην ποιοτητα και μαλιστα σε μικρη αναλυση σχετικα.Οταν ζητηθει λοιπον να εκτυπωθει σε Φωτογραφικο χαρτι,30Χ40 για παραδειγμα,το αποτελεσμα θα ειναι μια κακη εκτυπωση και προφανως δεν θα ειναι για Εκθεση Φωτογραφιας,δεν θα δειξει σωστα.Εαν υπαρχει προβλημα με τον τροπο που την μικρυνες για να συμμετεχεις,αν δεν εχεις δηλ.καποιο καταλληλο προγραμμα,και θελεις,μπορεις να μας την στειλεις με ενα mail να την φτιαξουμε ωστε να φαινεται σωστα και να προχωρησει αφου κατα τ'αλλα ειναι ωραια φωτογραφια...:photo:Αν απλα ειναι μικρη σε μεγεθος απο μονη της,τοτε δεν θα μπορεσει να σταθει σε οσα ζηταμε...με καταλαβαινεις πώς το γραφω...:friendship:
εγω παλι νομιζω οτι ειναι τραβηγμενη με κινητο...
και μαλλον αναγκαστηκε να την μεγαλωσει ...
εξου και η παραμορφωση....
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
εγω παλι νομιζω οτι ειναι τραβηγμενη με κινητο...
και μαλλον αναγκαστηκε να την μεγαλωσει ...
εξου και η παραμορφωση....
Ναι με κινητό ειναι
Αλλα δεν ξέρω τι ανάλυση έχει


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Αγιος Ιωάννης Ρώσσος (ένα από τα τρία νέα μέρη του δρόμου που έχουν γίνει πλέον 3 λωρίδες)


Φολόη


...κάπου στην Χαλκίδα
Και οι τρεις φωτο μου αρεσουν Η πρωτη ομως κατα την γνωμη μου ειναι εξαιρετικη!
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Φιλε Νικο...εξαιρετικες και πολυ τεχνικες οι Φωτο συμμετοχης σου!!!:photo:Μπραβο!!!:friendship:
Ευχαριστωωωωω!! Έχω μπόλικο υλικό αλλά ακόμα μαθαίνω να δουλεύω το φόρουμ.. Και αυτές που ανέβασα, με το ζόρι το κατάφερα..

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom