ΣΧΟΛΙΑ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!!!@Πανελλήνια Έκθεση Φωτογραφίας ΑDVriders!

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ποοο τρένο και ποιο event ?


Sent from parallel universe using black holes.
ηταν να εκθεσουμε στο οδοιπορικο στις 2 απριλιου
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
ηταν να εκθεσουμε στο οδοιπορικο στις 2 απριλιου
Αααα ναι !!
Μπορεί και να μαζευτούν .. Κατσε να δούμε ..


Sent from parallel universe using black holes.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ανοιγω μια λιστα για επιβεβαιωση οσοι στελνουμε τις φωτογραφιες να ειμαστε κομπλε...να το γραφετε εδω ΟΛΟΙ οι συμμετεχοντες στην Εκθεση να το τελειωνουμε με την αποστολη:

1.mAthosalas-ΕΣΤΑΛΗΣΑΝ 2 φωτο(1 Α4 & 1 Α3 μεγεθος) ΟΚ
2.Thenos-2 φωτό (Α3 & Α4) Οκ.
 
Last edited by a moderator:

Serial

Μέλος
Όνομα
Παύλος
Μοτό
Suzuki bandit 650 και KAWASAKI KLX450R
ρε σεις που τις φτιαξατε...;

πηγα σε ενα φωτογραφο στη γειτονια εδω που μενω και μου πε κατι Paπαριες οτι θα βγουν χαλια κι εφυγα...μαλλον θα τις παω κεντρο πανω Αθηνα που δουλευω..

αλλα μαλλον για αυριο με κοβω να τις ετοιμασω και να τις στειλω κιολας....λογω δουλειας πηζω εδω και μια βδομαδα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ρε σεις που τις φτιαξατε...;

πηγα σε ενα φωτογραφο στη γειτονια εδω που μενω και μου πε κατι Paπαριες οτι θα βγουν χαλια κι εφυγα...μαλλον θα τις παω κεντρο πανω Αθηνα που δουλευω..

αλλα μαλλον για αυριο με κοβω να τις ετοιμασω και να τις στειλω κιολας....λογω δουλειας πηζω εδω και μια βδομαδα.
Σε τι ανάλυση τις έχεις?
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Tip: αν ξέρετε κανένα κάλο φωτοτυπείο που βγάζει σχέδια (για μηχανικούς) πηγαίνετε κι εκεί , θα σας έρθει πολύ φθηνότερα έχουν κι αυτοί φωτογραφικά χαρτιά και τα μηχανήματα να τα εκτυπώσουν (πχ για την Α3 εκτύπωση φωτογραφείο μου ζητούσε 8 ευρώ και εκεί που τυπώνω τα σχεδία μου πήρε 1 ευρω)
 

Serial

Μέλος
Όνομα
Παύλος
Μοτό
Suzuki bandit 650 και KAWASAKI KLX450R
Παιδες τις εστειλα σε ενα φιλο που ασχολειται με φωτογραφια να τις δει και να μου πει τι μπορει να γινει..

δυστηχως μου απαντησε πως είναι πολύ μικρές σε μέγεθος (228ΚΒ και 334ΚΒ) και δεν τυπώνονται σε Α4-Α3, θα πιξελαρουν πολυ οπως χαρακτηριστικα ειπε..

οποτε προσωπικα αποσυρομαι απο τη διαδικασια.. ο φιλος που τις παραλαμβανει μην με υπολογιζει...

οπως και να χει το ενδιαφερον μου για την ιδεα και την εκθεση παραμενει αμειωτο..

καλη συνεχεια στους διοργανωτες.
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Θα ήθελα κι εγω να αναφέρω ότι δεν θα στείλω διότι η εκτύπωση και αποστολή θα μου στοιχίσει γύρω στα 35+ ευρώ (λόγω του ότι βρίσκομαι Σουηδία).
Αν παρόλαυτα επιθυμεί κάποιος κάποιος να τις εκτυπώσει μαζί με τις δικές του/της, τότε πολύ ευχαρίστως να τις στείλω σε κάποιο email και τα χρήματα σε κάποιο λογαριασμό.
Ευχαριστώ για την κατανόηση!
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Θα ήθελα κι εγω να αναφέρω ότι δεν θα στείλω διότι η εκτύπωση και αποστολή θα μου στοιχίσει γύρω στα 35+ ευρώ (λόγω του ότι βρίσκομαι Σουηδία).
Αν παρόλαυτα επιθυμεί κάποιος κάποιος να τις εκτυπώσει μαζί με τις δικές του/της, τότε πολύ ευχαρίστως να τις στείλω σε κάποιο email και τα χρήματα σε κάποιο λογαριασμό.
Ευχαριστώ για την κατανόηση!
Ω ρε φίλε πράγματι δεν σκεφτήκαμε αυτήν την παράμετρο ότι κάποιοι ειναι "λιγο" ποιο μακρυά ..
θα το κοιτάξουμε ..


Sent from parallel universe using black holes.
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Tip: αν ξέρετε κανένα κάλο φωτοτυπείο που βγάζει σχέδια (για μηχανικούς) πηγαίνετε κι εκεί , θα σας έρθει πολύ φθηνότερα έχουν κι αυτοί φωτογραφικά χαρτιά και τα μηχανήματα να τα εκτυπώσουν (πχ για την Α3 εκτύπωση φωτογραφείο μου ζητούσε 8 ευρώ και εκεί που τυπώνω τα σχεδία μου πήρε 1 ευρω)
Παίζει ρόλο μάλλον αν το φωτογραφείο εκτελεί
και χρέη ..... "φαρμακείου "
:)
Την Α4 την εμφάνισα 2.50€
Όπως και να χει όμως ειναι οικονομικότερο αυτο λες φιλος


Sent from parallel universe using black holes.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Θα ήθελα κι εγω να αναφέρω ότι δεν θα στείλω διότι η εκτύπωση και αποστολή θα μου στοιχίσει γύρω στα 35+ ευρώ (λόγω του ότι βρίσκομαι Σουηδία).
Αν παρόλαυτα επιθυμεί κάποιος κάποιος να τις εκτυπώσει μαζί με τις δικές του/της, τότε πολύ ευχαρίστως να τις στείλω σε κάποιο email και τα χρήματα σε κάποιο λογαριασμό.
Ευχαριστώ για την κατανόηση!
Στείλε τις σ εμένα να τις τυπωσω! Σου στέλνω πμ το email μου (χωρίς φυσικά να μου στείλεις λογαριασμό)
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Στείλε τις σ εμένα να τις τυπωσω! Σου στέλνω πμ το email μου (χωρίς φυσικά να μου στείλεις λογαριασμό)
Σε πρόλαβα Χα Χα


Sent from parallel universe using black holes.
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Λίστα για επιβεβαιωση οσοι στελνουμε τις φωτογραφιες για να ειμαστε κομπλε...
να το γραφετε εδω ΟΛΟΙ οι συμμετεχοντες της Έκθεσης να το τελειωνουμε με την αποστολη:

1.mAthosalas-ΕΣΤΑΛΗΣΑΝ 2 φωτο(1 Α4 & 1 Α3 μεγεθος) ΟΚ
2.Thenos-2 φωτό (Α3 & Α4) Οκ
3.Sartianos ok
4.tattoopanther ok
 
Top Bottom