Σάββατο 5/09 Πελοπόννησος, Τρεις λίμνες δυο ποτάμια ένα δάσος και πολύ βουνό

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μετά την ανάκληση δεν σπάει το μουαγιέ. Μιλώντας για ανακλήσεις και σπάσιμο, ο Juve_750 αγνόησε τις δύο του CΒR-RR για μπιέλες και δεν θυμάμαι τι άλλο γιατί.... Είναι τζαπάν και δεν πιάνεται.

Λεπόν μετά τις παρατηρήσεις όλων ο χάρτης της διαδρομής Goonies Edition είναι αυτός:

Ο αλντεμπαράν δεν μπορεί να κάνει την μία παράκαμψη γιατί περνάει από τα Πιάνα και του πέφτει βαρύ μετά την σαφή έλλειψη Γαλλικών που έχει.


200 μηχανακια σε οδοιπορικα εχουν περασει καποια κομματια,ενιοτε και με βροχη..μια χαρα ειναι οι δρομοι
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
200 μηχανακια σε οδοιπορικα εχουν περασει καποια κομματια,ενιοτε και με βροχη..μια χαρα ειναι οι δρομοι
Ο δρόμος από κοντόβαζενα για να βγεις βόρεια και να πιάσεις τον 111 πάλι είναι καλός άμα έχεις T7 με τακούνια!!!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ο δρόμος από κοντόβαζενα για να βγεις βόρεια και να πιάσεις τον 111 πάλι είναι καλός άμα έχεις T7 με τακούνια!!!
ποιο ρε το πασο με τις φουρκετες?
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Κύριοι ο καλύτερος τρόπος να το λύσουμε είναι να έρθετε στη βόλτα. Τα πληκτρολόγια χωρίζουν ο δρόμος ενώνει!

Εξάλλου γυρνώντας μόλις πριν λίγο από κάτι δουλειές συνειδητοποίησα ακόμα μια φορά ότι όποιος επιβιώνει στην ζούγκλα της Αθήνας δεν τον φοβίζει κανένας δρόμος! :eek::laugh::laugh:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ο δρόμος από κοντόβαζενα για να βγεις βόρεια και να πιάσεις τον 111 πάλι είναι καλός άμα έχεις T7 με τακούνια!!!
Το @@@@@λα είναι αυτό; Εντάξει θα κάνουμε δύο ώρες τζάμπα δρόμο αλλά χαλάλι... Όλα τα λέει ο χάρτης σχεδόν.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Γιατί μασάς εσύ Τζώρτζ?
Όταν είχα το Ζ πέρασα το οδοιπορικό που τερμάτισε Πάτρα.... Μάσησα και τα φύλλα λέμε....
ποιο ρε το πασο με τις φουρκετες?
Μετά το χωριό.... Αν αυτό είναι πάσο... Εγώ είμαι ο αλί πασάς... :fun:fun:fun
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ο δρόμος από κοντόβαζενα για να βγεις βόρεια και να πιάσεις τον 111 πάλι είναι καλός άμα έχεις T7 με τακούνια!!!
Αν λες τον παρακάτω δεν είναι κάτι το τραγικό.
Εντάξει θέλει κάποια προσοχή σε ορισμένα σημεία λόγω κλίσης και στενού/σπασμενου δρόμου, κλειστές φουρκέτες κτλ, αλλά το τοπίο νομίζω σε αποζημιώνει.



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Kαλη η πλακα αλλα εχετε στο νου σας οτι εχει διασπαρτα τετοια διαμαντακια η περιοχη, δατς ολ.





Εγω μεχρι τις 4 ξερω γω θα ειμαι εδω, αν σας πετυχω στο δρομο (εκτος του οτι θα βγω αντιθετο ρευμα και θα παιζω φωτα) ειμαι με ενα ασημι Κοκους 20ετιας, αν σας κορναρω μη με λιντσαρετε.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κώστα καλώς η κακώς, τέτοια υπάρχουν παντού στον επαρχιακό.

Αυτό το ότι πρόκειται περί εκδρομής "ξύνουμε αγκώνες παντού" δεν ξέρω γιατί μπήκε στην συζήτηση, αλλά τέλος πάντων μεγάλα παιδιά είμεθα, η στραβή πάντα μπορεί να γίνει, δεν την αποζητάμε και δεν την προκαλούμε. Αν ο υπόλοιπος δρόμος είναι "πίστα Σερρών" και ξαφνικά έχει ένα τέτοιο 100 μέτρα ε, ΟΚ, να το συζητήσουμε και να μπει με μεγάλο SOS στον χάρτη.

Πιο βαθιές λακκούβες έχει ο δρόμος που οδηγεί σπίτι μου ας πούμε, που αν δεν τις ξέρεις μπορεί να ρίξουν μηχανάκι κάτω. Κάποιες ευτυχώς τις έκλεισαν αυτοί που έχουν σπίτια μπροστά τους με μπετόν.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Αν λες τον παρακάτω δεν είναι κάτι το τραγικό.
Εντάξει θέλει κάποια προσοχή σε ορισμένα σημεία λόγω κλίσης και στενού/σπασμενου δρόμου, κλειστές φουρκέτες κτλ, αλλά το τοπίο νομίζω σε αποζημιώνει.



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτόν λέω ναι.... Τον αγάπησα με την πρώτη ματιά!!! :ha:ha:ha
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Μέσα λοιπόν και Βασίλης (billrace) να γνωρίσουμε και το Αντώνη!!!
Θα ανταμωσουμε στην διαδρομή μετά τον Ισθμό!
Έχω και φρέσκο σημερινό πορτοκαλί ιμάντα :happy:
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Άκυρο από εμένα αν και δεν έχω υπηρεσία καλά να περάσετε :yew:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μέσα λοιπόν και Βασίλης (billrace) να γνωρίσουμε και το Αντώνη!!!
Θα ανταμωσουμε στην διαδρομή μετά τον Ισθμό!
Έχω και φρέσκο σημερινό πορτοκαλί ιμάντα :happy:
Μετά τον Ισθμό που εννοείς; μήπως το σημείο που έχω βάλει στην έξοδο προς Κιάτο;
Σου στέλνω τηλέφωνο με πμ για τυχόν συνεννοήσεις το πρωί

Καλό δρόμο να έχουμε!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μετά τον Ισθμό που εννοείς; μήπως το σημείο που έχω βάλει στην έξοδο προς Κιάτο;
Σου στέλνω τηλέφωνο με πμ για τυχόν συνεννοήσεις το πρωί

Καλό δρόμο να έχουμε!

Καλό δρόμο παίδες και καλή διασκέδαση.
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Μετά τον Ισθμό που εννοείς; μήπως το σημείο που έχω βάλει στην έξοδο προς Κιάτο;
Σου στέλνω τηλέφωνο με πμ για τυχόν συνεννοήσεις το πρωί

Καλό δρόμο να έχουμε!
Μετά την έξοδο Κιάτου στον κυκλικό κόμβο :)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλό δρόμο παίδες και το νου σας!
 
Top Bottom