Σάββατο 8 Απρ 2023, Βόρεια Εύβοια, άσφαλτος

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Σχετικά με το -χθεσινό- επίλογο,
θα ήταν παράλειψη να μην αποδωθούν τα εύσημα στην τελευταία στάση:
@ Μονόλυκος !
Εξαιρετική περιποίηση και απίθανο ζυμωτό ψωμάκι, εύγε!
/// Β
Διορθώνω το ταγκ Monolykos για να το δει!
Ωραίος χώρος, ωραίο φαγητό, ωραία φιλοξενία, ωραίες μοτοιστορίες. Ραντεβού τον Σεπτέμβρη.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τι τραβάς και συ...:rolleyes:
προσπαθώ να μην πάω να κόψω χορτάρι με το πορτοκαλί χουσκβάρνα το δίχρονο, αλλά θες να ξεφύγεις και δεν μπορείς.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θυμήθηκα τώρα, φεύγοντας από τον Αλεξίου και επειδή αστειευόμενος νομίζω ο blackarrow είπε "δεν σταματάτε στο i love prokopi για φωτό, μόνο Αράχωβα" λέω θα σταθώ για μια πόζα.


Τεράστια επιτυχία του Δήμου το ότι πάντα έχει αυτοκίνητα παρκαρισμένα μπροστά στην πινακίδα. Στην Αράχωβα το χειρότερο σενάριο είναι να περιμένεις να τελειώσει η κινεζική παρέλαση, που το 25% θα θέλει φωτό και με τις μηχανές.. εννοείται δεν έβγαλα αυτή την φορά φωτογραφία.



Επίσης το τιμόνι, πρώτη φορά δεν μου φάνηκε "στενό". Τι στο καλό;
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Λίγες είναι οι σωστές στροφές στον Ρώσο που μπορείς να στρίψεις σωστά και να πάρεις ικανοποίηση
Κατά την δική μου εκτίμηση επρόκειτο για έναν επικίνδυνο δρόμο όταν οδηγάς στο όριο σου αλλά και μια υπέροχη διαδρομή όταν πηγαίνεις συνετα
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Λίγες είναι οι σωστές στροφές στον Ρώσο που μπορείς να στρίψεις σωστά και να πάρεις ικανοποίηση
Κατά την δική μου εκτίμηση επρόκειτο για έναν επικίνδυνο δρόμο όταν οδηγάς στο όριο σου αλλά και μια υπέροχη διαδρομή όταν πηγαίνεις συνετα
η απάντηση σε όσους με είπαν αργή :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
η απάντηση σε όσους με είπαν αργή :p
Πάρε Χόντα, να ταιριάζετε με το φτερό κότας

:p:p:p


thenos τι έγινε, παρεξηγήσεις loading faster than the speed of light τώρα


Λίγες είναι οι σωστές στροφές στον Ρώσο που μπορείς να στρίψεις σωστά και να πάρεις ικανοποίηση

Κατά την δική μου εκτίμηση επρόκειτο για έναν επικίνδυνο δρόμο όταν οδηγάς στο όριο σου αλλά και μια υπέροχη διαδρομή όταν πηγαίνεις συνετα
Όλες οι στροφές είναι ωραίες όταν οδηγείς στον ρυθμό σου, όποιος να είναι αυτός. Την συγκεκριμένη ημέρα ο δρόμος ήταν άδειος, στεγνός και ιδανικός για οδήγηση "πρώτη άσκηση λεβελ 1, ένα χέρι στο τιμόνι και όχι φρένα".
 
Τελευταία επεξεργασία:

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Λίγες είναι οι σωστές στροφές στον Ρώσο που μπορείς να στρίψεις σωστά και να πάρεις ικανοποίηση
Κατά την δική μου εκτίμηση επρόκειτο για έναν επικίνδυνο δρόμο όταν οδηγάς στο όριο σου αλλά και μια υπέροχη διαδρομή όταν πηγαίνεις συνετα
Παρ όλο που εισβάλαμε εις τον ζωτικόν σας χώρον, δεν εμφανισθήκατε να μας πατάξετε δια την αυθαιρεσίαν μας, να μας εμπνεύσετε δια της παρουσία σας, και να μας διδάξετε με την εμπειρία σας άρχοντα Δομέστικε των σχολών.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
η απάντηση σε όσους με είπαν αργή :p
Δεν είστε αργή δεσποσύνη, απλά ολίγον θα έλεγα κατά τρόπον τινά, φοβισμένη να πιέσετε το μηχανάκι να πλαγιάσει και να διαφοροποιηθεί εκ της καθέτου θέσεως. Όποιος έχει κατακρημνισθεί εκ του δικκύκλου του αντιλαμβάνεται τον εσωτερικόν υποβόσκοντα φόβον
 
Τελευταία επεξεργασία:

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Λίγες είναι οι σωστές στροφές στον Ρώσο που μπορείς να στρίψεις σωστά και να πάρεις ικανοποίηση
Κατά την δική μου εκτίμηση επρόκειτο για έναν επικίνδυνο δρόμο όταν οδηγάς στο όριο σου αλλά και μια υπέροχη διαδρομή όταν πηγαίνεις συνετα
Απόλυτα σωστό.
Το 95% έχει ανάποδη κλιση...ειτε είναι ασύμμετρα κλειστά πέταλα..
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
[
Παρ όλο που εισβάλαμε εις τον ζωτικόν σας χώρον, δεν εμφανισθήκατε να μας πατάξετε δια την αυθαιρεσίαν μας, να μας εμπνεύσετε δια της παρουσία σας, και να μας διδάξετε με την εμπειρία σας άρχοντα Δομέστικε των σχολών.
Περνω μια φάση άρνησης ..γενικώς , ένα ντεφορμαρισμα διάρκειας ...
Από την άλλη και όσο αφορά το οδηγημα της μηχανής έχω να πω ότι σέβομαι πλέον πολύ την κάθε μοτοσυκλέτα ,την ικανοποίηση που δίνει αλλά και το μεγάλο κακό που μπορεί να πάθουμε αν δεν είμαστε 150% εκεί όταν οδηγούμε η όταν υπερεκτιμουμε τις δυνατότητές μας
Στο τέλος της ημέρας όλοι πρέπει να γυρνάμε σπίτι όρθιοι
Ο Ρώσος δεν είναι πιστα είναι απλά μια υπέροχη διαδρομή με λίγες όμορφες κουρβες μόνο και θέλει προσοχή
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
[

Περνω μια φάση άρνησης ..γενικώς , ένα ντεφορμαρισμα διάρκειας ...
Από την άλλη και όσο αφορά το οδηγημα της μηχανής έχω να πω ότι σέβομαι πλέον πολύ την κάθε μοτοσυκλέτα ,την ικανοποίηση που δίνει αλλά και το μεγάλο κακό που μπορεί να πάθουμε αν δεν είμαστε 150% εκεί όταν οδηγούμε η όταν υπερεκτιμουμε τις δυνατότητές μας
Στο τέλος της ημέρας όλοι πρέπει να γυρνάμε σπίτι όρθιοι
Ο Ρώσος δεν είναι πιστα είναι απλά μια υπέροχη διαδρομή με λίγες όμορφες κουρβες μόνο και θέλει προσοχή
Μια καλη βολτα, μια καλη παρεα σε μια γνωστη σε Χαλκιδαιο υπεροχη διαδρομη, ειναι μια καλη αρχη ξαναφορμαρισματος...εξ αλλου για τους
νεοτερους στο φορουμ, παροτι ισως γηραιοτεροι σε ηλικια, η εμφανιση σου θα κατερριπτε τις δοξασιες πως εισαι ενας αστικος μυθος, η ενα δημιοουργημα του XR Maniac για να εχει καποιον να τρολαρει... :)
 

butcherjohn

Μέλος
Όνομα
γιαννης
Μοτό
Aprilia caponord
εγω απο την αλλη ανετα πηγαινοερχομουν πανοκατω μεχρι τον Αλεξιου 5 6 φορες!!!!
λουκουμα και πισω,
λουκουμα και πισω,
λουκουμα και πισω
λουκουμα και πισω
λουκουμα και πισω
:yew::yew::yew:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μια καλη βολτα, μια καλη παρεα σε μια γνωστη σε Χαλκιδαιο υπεροχη διαδρομη, ειναι μια καλη αρχη ξαναφορμαρισματος...εξ αλλου για τους
νεοτερους στο φορουμ, παροτι ισως γηραιοτεροι σε ηλικια, η εμφανιση σου θα κατερριπτε τις δοξασιες πως εισαι ενας αστικος μυθος, η ενα δημιοουργημα του XR Maniac για να εχει καποιον να τρολαρει... :)
Φταίω.... Από την ημέρα που πήρα 165 άλογα, δημιουργήθηκε ένα κενό δίπλα στο άλλο μεγάλο κενό που υπαρχει στο κρανίο του.
Δεν μπορώ να βρω τρόπο να τον βοηθήσω πχια....το παλεύω
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
εγω απο την αλλη ανετα πηγαινοερχομουν πανοκατω μεχρι τον Αλεξιου 5 6 φορες!!!!
λουκουμα και πισω,
λουκουμα και πισω,
λουκουμα και πισω
λουκουμα και πισω
λουκουμα και πισω
:yew::yew::yew:
Εσείς δεν μετράτε σύντροχε, διατι εσείς οδηγείτε Aprilia Caponord που είναι 2θεσεις ανώτερο από το έντιμο καυσόξυλο που είναι καλύτερο πάντων γρηγορότερο όλων και τα κάνει όλα μόνο του
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μια καλη βολτα, μια καλη παρεα σε μια γνωστη σε Χαλκιδαιο υπεροχη διαδρομη, ειναι μια καλη αρχη ξαναφορμαρισματος...εξ αλλου για τους
νεοτερους στο φορουμ, παροτι ισως γηραιοτεροι σε ηλικια, η εμφανιση σου θα κατερριπτε τις δοξασιες πως εισαι ενας αστικος μυθος, η ενα δημιοουργημα του XR Maniac για να εχει καποιον να τρολαρει... :)
Αστικός μύθος ..δημιουργια του μανιακ ....μου έφυγε το τσιγάρο από το στόμα
Να είσαι καλά!!!!
 
Top Bottom