Σαββατιάτικη λάσπη

ChrisKO

Μέλος
Όνομα
ΧΡΗΣΤOΣ
Μοτό
BMW F800GS-ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ
Καλησπέρα στο φόρουμ,
Μέχρι την Παρασκευή θα έχω παραλάβει τα κάγκελα και τους αποστάτες τιμονιού από την πολωνική Ηeed και θα ήθελα να ρωτήσω,εαν θέλει κανείς να έρθει να με βοηθήσει να τα τοποθετήσω και να πάμε καμία χωμάτινη(εντός αττικής,εννοειται με κερασμένο καφεδάκι και μεζεδάκι)
 

jopa

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Αν δεν είσαι πολύ πρωινός τύπος ChrisKO, από μεσημέρι και μετά θα μπορώ νομίζω. Δεδομένου ότι και εγώ τώρα ξεκινάω να μαθαίνω το χώμα (έβαλα τα Heed πριν 10 μέρες και τα εγκαινίασα στην πρώτη βόλτα στο χώμα :D:cool:) θα ταιριάξουμε ίσως και σε ρυθμό στη βόλτα.
 

ChrisKO

Μέλος
Όνομα
ΧΡΗΣΤOΣ
Μοτό
BMW F800GS-ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ
Αθήνα,Αιγάλεω.
Αχαχαχαχ είμαι πρωινός τύπος αλλά προσαρμόζομαι και εννοειται δεν έχω θέμα για ρυθμό κλπ jopa … ούτως η άλλως άμπαλος είμαι
 
Τελευταία επεξεργασία:

John400

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Xrv750
Όταν έρθουν τα «σίδερα» ρίξε σήμα … οσο για βόλτα μπορούμε να πάμε και εκεί από πάνω ( όρος αιγαλεω)
 

ChrisKO

Μέλος
Όνομα
ΧΡΗΣΤOΣ
Μοτό
BMW F800GS-ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ
Ήρθαν τα κάγκελα,από βδομάδα οι αποστάτες…ωστόσο,θέλω από αύριο να τα δοκιμάσω όποτε οποίος θέλει και έχει εργαλεία ας ερθει
Να τα βάλουμε να πάμε και καμία βόλτα στα πέριξ
 

jopa

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Καλώς τα παρέλαβες! May the force be with them/you :cool:

Θα μπορώ από 13.00 και μετά, αλλά εργαλεία δε θα μπορώ να κουβαλήσω. Οπότε αν δεν βρεθεί συμφορουμίτης που να κάνετε δουλίτσα νωρίτερα, το παλεύουμε τότε μαζί.

Αν πάλι τα έχετε βάλει από πιο πριν, σας βρίσκω μόνο για βόλτα αν βολεύει.
 

ChrisKO

Μέλος
Όνομα
ΧΡΗΣΤOΣ
Μοτό
BMW F800GS-ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ
Ωραία θα γίνει τότε η βόλτα αύριο εαν έχω βάλει τα κάγκελα
 

ChrisKO

Μέλος
Όνομα
ΧΡΗΣΤOΣ
Μοτό
BMW F800GS-ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ
Να ευχαριστήσω δημόσια τον Γιάννη @John400,ο οποίος, χωρίς να με γνωρίζει(ούτε καν φυσιογνωμικά),ήρθε αφιλοκερδώς, σπαταλώντας αρκετό από τον προσωπικό του χρόνο και με βοήθησε να τοποθετήσουμε τα κάγκελα.
XR Maniac παρακαλώ πολύ αυτό να γραφτεί στα πρακτικά του φόρουμ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να ευχαριστήσω δημόσια τον Γιάννη @John400,ο οποίος, χωρίς να με γνωρίζει(ούτε καν φυσιογνωμικά),ήρθε αφιλοκερδώς, σπαταλώντας αρκετό από τον προσωπικό του χρόνο και με βοήθησε να τοποθετήσουμε τα κάγκελα.
XR Maniac παρακαλώ πολύ αυτό να γραφτεί στα πρακτικά του φόρουμ.
Ό στόχος αυτού του χώρου πάντα ήταν και θα είναι η αλληλοβοήθεια.. και το μάζεμα νέων ανθρώπων όπως εσύ.

Κάθομαι στην γωνία μου λοιπόν....και χαίρομαι
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Να ευχαριστήσω δημόσια τον Γιάννη @John400,ο οποίος, χωρίς να με γνωρίζει(ούτε καν φυσιογνωμικά),ήρθε αφιλοκερδώς, σπαταλώντας αρκετό από τον προσωπικό του χρόνο και με βοήθησε να τοποθετήσουμε τα κάγκελα.
XR Maniac παρακαλώ πολύ αυτό να γραφτεί στα πρακτικά του φόρουμ.
Τώρα το είδα. Καλολασποτα τα κάγκελα. Αν το είχα δει νωρίτερα θα ερχόμουν και εγώ για την παρέα.
 

John400

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Xrv750
Να ευχαριστήσω δημόσια τον Γιάννη @John400,ο οποίος, χωρίς να με γνωρίζει(ούτε καν φυσιογνωμικά),ήρθε αφιλοκερδώς, σπαταλώντας αρκετό από τον προσωπικό του χρόνο και με βοήθησε να τοποθετήσουμε τα κάγκελα.
XR Maniac παρακαλώ πολύ αυτό να γραφτεί στα πρακτικά του φόρουμ.
Χρησταρα και μόνο που με έκανες σχεδόν 10 χρονια νεότερο άξιζε…:p:p:p

πολυ torx βίδα ρε παιδιά αυτά τα πεμφε…
 

ChrisKO

Μέλος
Όνομα
ΧΡΗΣΤOΣ
Μοτό
BMW F800GS-ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ
Χρησταρα και μόνο που με έκανες σχεδόν 10 χρονια νεότερο άξιζε…:p:p:p

πολυ torx βίδα ρε παιδιά αυτά τα πεμφε…
Το πιο αστείο είναι πως μεχρι και ο λεβιες των ταχυτήτων ρυθμίζεται με τορξ και θέλει καρυδάκι όχι κατσαβίδι.
Όποτε από Δευτέρα έχει ψώνια
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Το πιο αστείο είναι πως μεχρι και ο λεβιες των ταχυτήτων ρυθμίζεται με τορξ και θέλει καρυδάκι όχι κατσαβίδι.
Όποτε από Δευτέρα έχει ψώνια
αν το καρυδάκι τορξ το χρειάζεσαι μόνο για αυτή τη βίδα, άλλαξε καλύτερα την βίδα με κάτι άλλο που ήδη κουβαλάς. Στο 1200 που έχει την ίδια βίδα την άλλαξα με άλλεν κεφάλι που κουβαλάω έτσι κι αλλιώς μαζί μου και ακόμα και εγώ να μην έχω ειναι πιο πιθανό να βρεθεί απο κάποιον άλλο.
 

ChrisKO

Μέλος
Όνομα
ΧΡΗΣΤOΣ
Μοτό
BMW F800GS-ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ
Ο ασθενής ολοκληρώθηκε σήμερα με αποστάτες κλπ και λέγαμε με John400 για καμία βόλτα….θέλει κανείς να ακολουθήσει ;
 
Top Bottom