Σακίδιο μεταφοράς νιάνιαρου και παιδικά σκι.

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Χαρίζω σακίδιο πλάτης, μεταφοράς παιδιού έως 15 κιλά (για πεζοπορίες), Θα ήθελα να το πάρει κάποιος που πραγματικά θα το χρησιμοποιήσει σε βόλτες στο βουνό ή όπου θέλει τέλος πάντων,αλλά όχι με την προοπτική.....ίσως, ποτέ δεν ξέρεις κλπ.
Επίσης χαρίζω παιδικά σκι, που δένουν πάνω σε οποιοδήποτε μποτάκι (δεν απαιτούν ειδική μπότα σκι). Είναι για γνωριμία με το σκι, για ηλικίες 2-5 ετών. ¨Επειδή έχω τσεκάρει τον μέσο όρο ηλικίας του φόρουμ, δεν έχω πολλές ελπίδες να τα δώσω, αλλά ποτέ δεν ξέρεις, Θα εκτιμούσα επίσης να τα χαρίσει και ο επόμενος αν και δεν είναι απαραίτητη προυπόθεση.
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Εάν κατάλαβα καλά έχεις δίδυμα, όχι africa twin;). Καλοφόρετα. Εάν μένεις Ιλιον, στα φέρνω εγώ όταν κατέβω Αθήνα. Στείλε pm τηλέφωνο,
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
καλησπέρα!
Για το σακίδιο ενδιαφέρομαι εγώ!
Μεταφέρεις παιδί, όχι πράγματα. Το επαναλαμβάνω για να είναι ξεκάθαρο και να μην πάει χαμένο. Που κατοικοεδρεύεις;
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλησπέρα Δημήτρη. Τα πέδιλα του σκι θα ενδιέφεραν εμένα για την μικρή που κοντεύει τα 2.5 Ίσως την αρχίσω φέτος σιγά σιγά. Αν υπάρχουν ακόμα (τώρα είδα το θέμα) μου λες. Ευχαριστώ
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Καλησπέρα Δημήτρη. Τα πέδιλα του σκι θα ενδιέφεραν εμένα για την μικρή που κοντεύει τα 2.5 Ίσως την αρχίσω φέτος σιγά σιγά. Αν υπάρχουν ακόμα (τώρα είδα το θέμα) μου λες. Ευχαριστώ
Χαίρε. Τα πέδιλα τα έχει πάρει εδώ και καιρό ο lambros. Όμως νομίζω ότι πρέπει να έχω και δεύτερο ζευγάρι. Όταν θα μπορέσω να ανέβω παταρι (πιστεύω σε λίγες ημέρες) γιατί έχω ακίνητος σχεδόν ένα μήνα λόγω μέσης, θα σου πω. Θυμάμαι ότι είχαμε 2 ζεύγη.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Χαίρε. Τα πέδιλα τα έχει πάρει εδώ και καιρό ο lambros. Όμως νομίζω ότι πρέπει να έχω και δεύτερο ζευγάρι. Όταν θα μπορέσω να ανέβω παταρι (πιστεύω σε λίγες ημέρες) γιατί έχω ακίνητος σχεδόν ένα μήνα λόγω μέσης, θα σου πω. Θυμάμαι ότι είχαμε 2 ζεύγη.
Ευχαριστω Δημήτρη και περαστικά να είναι όλα και γρήγορα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Χαίρε. Τα πέδιλα τα έχει πάρει εδώ και καιρό ο lambros. Όμως νομίζω ότι πρέπει να έχω και δεύτερο ζευγάρι. Όταν θα μπορέσω να ανέβω παταρι (πιστεύω σε λίγες ημέρες) γιατί έχω ακίνητος σχεδόν ένα μήνα λόγω μέσης, θα σου πω. Θυμάμαι ότι είχαμε 2 ζεύγη.
Περαστικά Δημήτρη.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Περαστικά Δημήτρη.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να είσαι καλά. Ευτυχώς έχουμε το κονέ εδώ στο φόρουμ και ελπίζω σε καλό λογαριασμό στο τέλος. :cool:
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Χαρίζω παιδικά σκι, που δένουν πάνω σε οποιοδήποτε μποτάκι (δεν απαιτούν ειδική μπότα σκι). Είναι για γνωριμία με το σκι, για ηλικίες 2-5 ετών.
Θα εκτιμούσα επίσης να τα χαρίσει και ο επόμενος αν και δεν είναι απαραίτητη προυπόθεση.
Οπως μου τα προσφερε ο nomad συνεχίζω κι εγω στον επόμενο, οπως επιθυμούσε.

Θα προτιμούσα χερι το χερι καπου μεταξύ Ιλίου και Αμαρουσίου.
 

Potis

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Panos
Μοτό
Adventure 950
Οπως μου τα προσφερε ο nomad συνεχίζω κι εγω στον επόμενο, οπως επιθυμούσε.

Θα προτιμούσα χερι το χερι καπου μεταξύ Ιλίου και Αμαρουσίου.
Καλησπέρα και μπράβο!
Είναι ξανά διαθεσιμα;θα τα ήθελα για τον γιο μου που είναι 6 κάνουν άραγε η είναι αυστηρά έως 5;
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Τα πέδιλα είναι 77 πόντους, δεν ξέρω πως πάει η αναλογία με το ανθρώπινο υψος, ας μας βοηθήσει κάποιος που γνωρίζει.
Είναι διαθέσιμα.
 

Potis

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Panos
Μοτό
Adventure 950
Από προσωπική εμπειρία τα πεδίλα σε ενήλικα πρέπει να είναι 10-15 πόντους πιο κοντά απ το ύψος,τώρα σε αυτή την ηλικία δεν ξέρω τι ισχύει.
 

Potis

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Panos
Μοτό
Adventure 950
Να ευχαριστήσω και εγώ τον labros με την σειρά μου!
Πήρα τα πεδιλακια για τον μικρο!
Λαμπρό χαρηκα για την γνωριμία !
 
Top Bottom