Σαμάρια αδιάβροχα για αγορα

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπέρα αν κάποιος έχει σαμάρια αδιάβροχα και καθονται, που να δένουν σε κάγκελα, ας μου στείλει ένα πμ.... Ευχαριστώ πολυ

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλημέρα!
Έχεις πμ...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Eχω εγω καποια πιο οικονομικα και αχρησιμοποιητα απο το XLmoto αλλα θα ξερω αν τα δωσω αυριο ή την Κυριακη αν μπορεις να περιμενεις
Αυτα ειναι https://www.xlmoto.eu/motorcycle-accessories/motorcycle-bags_c6016/side-bags_c6018/xlmoto-h2o-waterproof-2-pack-saddle-bags-40l_pid-XLM-H2O-SAD-SIDE
Κάνω λίγο τον μ@λ@# της υπόθεσης και χαλάω την αγγελία αλλά δεν έχω βρει reviewαπο χρήστες.
Επειδή είναι ένα απτά υποψήφια,τα έχεις δοκιμάσει;πως σου φαίνονται γενικά;
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Eχω εγω καποια πιο οικονομικα και αχρησιμοποιητα απο το XLmoto αλλα θα ξερω αν τα δωσω αυριο ή την Κυριακη αν μπορεις να περιμενεις
Αυτα ειναι https://www.xlmoto.eu/motorcycle-accessories/motorcycle-bags_c6016/side-bags_c6018/xlmoto-h2o-waterproof-2-pack-saddle-bags-40l_pid-XLM-H2O-SAD-SIDE
Κάνω λίγο τον μ@λ@# της υπόθεσης και χαλάω την αγγελία αλλά δεν έχω βρει reviewαπο χρήστες.
Επειδή είναι ένα απτά υποψήφια,τα έχεις δοκιμάσει;πως σου φαίνονται γενικά;
Τα εχω εγω αυτα τα σαμαρια. Ποιοτικα οκ τιποτα το σπουδαιο, καλες αναμονες εχουνε , ιμαντες κλπ
Θα τα τεσταρω στο τροφφυ και σε αλλες βολτες που θα τα χρειαστω για πραγματα καμπινγκ.
Παντως για τα λεφτα τους πολυ τιμια ειναι.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Τα εχω εγω αυτα τα σαμαρια. Ποιοτικα οκ τιποτα το σπουδαιο, καλες αναμονες εχουνε , ιμαντες κλπ
Θα τα τεσταρω στο τροφφυ και σε αλλες βολτες που θα τα χρειαστω για πραγματα καμπινγκ.
Παντως για τα λεφτα τους πολυ τιμια ειναι.
Κάπου διάβασα ότι είναι λίγο μπελαλιδικα στο δέσιμο, ισχύει;
Έχω δει αυτά και κάποια lomo που δείχνουν ενδιαφέροντα σαμάρια σε αυτή την τιμή περίπου.
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Κάπου διάβασα ότι είναι λίγο μπελαλιδικα στο δέσιμο, ισχύει;
Έχω δει αυτά και κάποια lomo που δείχνουν ενδιαφέροντα σαμάρια σε αυτή την τιμή περίπου.
για τα LOMO εχω δει καλες κριτικες και εχουνε καλυτερο συστημα για να τα δεσεις.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
για τα LOMO εχω δει καλες κριτικες και εχουνε καλυτερο συστημα για να τα δεσεις.
Ναι όντως.
Έχουν έν τω μεταξύ δύο μοντέλα.
Ενα πιο κλασικό με το σύνηθες σύστημα στήριξης δεσίματος το οποίο είναι αυτό:
Dry Bag Motorcycle Panniers - Soft (1 Pair)

Κι ένα άλλο πιο περίεργο που έχει στο πίσω μέρος πολλές υποδοχές- "θηλιές" για να περάσεις ιμάντας και να δεθεί το κάθε ένα στο κάγκελο του ξεχωριστα:

 

nikk

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Kle 500
Το πρώτο μοντέλο lomo το έχει φίλος και είναι πολύ ευχαριστημένος. Αγγλία Ελλάδα φάγανε πολύ βροχή και δεν πέρασε καθόλου νερό στα πράματα... Είναι πολύ ποιοτικά τα προϊόντα τους.... Σκεφτόμουν κι εγώ να παραγγείλω το δεύτερο μοντέλο αλλά τελικά πήγα στα 21 αδέρφια.:cool:
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Παίζει ένα ζευγάρι σαμάρια τουρατεκ σαν αυτά που έδωσε ο onroad τις προάλλες, σε μαύρο χρώμα, τιμή ίδια 150ε.
Πληροφοριαι εντός.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Eχω εγω καποια πιο οικονομικα και αχρησιμοποιητα απο το XLmoto αλλα θα ξερω αν τα δωσω αυριο ή την Κυριακη αν μπορεις να περιμενεις
Αυτα ειναι https://www.xlmoto.eu/motorcycle-accessories/motorcycle-bags_c6016/side-bags_c6018/xlmoto-h2o-waterproof-2-pack-saddle-bags-40l_pid-XLM-H2O-SAD-SIDE
Τελικα ακυρο Θα τα κρατησω (προς το παρον)
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Εγώ έχω κάτι givi με κόλλημα χρησιμοποιημένα 1 φορά.
Αν τα θες...
Κάνε μια προσφορά και πάρτα
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπέρα σε όλους και ευχαριστώ πολύ για τις προσφορές, τελικά μου πείρα κάτι που πραγματικά το ήθελα πολύ και μου έκατσε ακριβώς όπως το ήθελα..... Ευχαριστώ τον achalatsis και τον ouzakias και κυρίως των αδερφό του.......


Ασ κλείσει το θέμα


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Nikkyo

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα Χαλάνδρι
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Bmw f800gs
Εγώ έχω κάτι givi με κόλλημα χρησιμοποιημένα 1 φορά.
Αν τα θες...
Κάνε μια προσφορά και πάρτα
καλησπερα αυτα τα GIVI ποια ειναι ??εχουμε Φωτο??γιατι και εγω ψαχνομαι γαι σαμαρια.ευχαριστω
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τα δικά μου ήταν καλύτερα , ήταν πορτοκαλί (αγωνιστικά)

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ενταξει κωστα , ποσο πιο γρηγορο να γινει το οπλο ;;;; χαχαχαχαχα
 
Top Bottom