Σαμάρια 21 αδέλφια 30L

rantanplan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Μαλκότσι
Είχα πάρει τα σαμάρια από το forum, Σαμαρια sawky 30 l
Την έβγαλαν στο πατάρι, απο εμένα δέν έτυχε να τα χρησιμοποιήσω ποτέ, οπότε... ίσως να βολέψουν κάποιον,
πρόκειται για 2 σαμάρια, και 2 πλαϊνά τσαντάκια, η κατάστασή τους είναι άριστη με μόνο μειονέκτημα στο 1 υπάρχει μια μικρή εκδορά (έτσι τα πήρα), η οποία εκτός από το αισθητικό κομμάτι, δέν επηρεάζει κάπου αλλού(πχ αδιαβροχοποίηση), με όλα τα παρελκόμενά τους ιμάντες κλπ σε άριστη κατάσταση,
τιμή 100Ε και όπως θέλετε αποστολή ή παραλαβή,
φωτό προς το παρόν από την αγγελία που τα πήρα, και αργότερα με την βοήθεια του thenou :inlove: , δικές μου σημερινές(σε ζήτηση επιπλέον φωτό απο όποια γωνία θέλετε ευχαρίστως να σας στείλω με mail, γιατί εδώ δέν μπορώ ν'ανεβάσω)
Ευχαριστώ
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Είχα πάρει τα σαμάρια από το forum, Σαμαρια sawky 30 l
Την έβγαλαν στο πατάρι, απο εμένα δέν έτυχε να τα χρησιμοποιήσω ποτέ, οπότε... ίσως να βολέψουν κάποιον,
πρόκειται για 2 σαμάρια, και 2 πλαϊνά τσαντάκια, η κατάστασή τους είναι άριστη με μόνο μειονέκτημα στο 1 υπάρχει μια μικρή εκδορά (έτσι τα πήρα), η οποία εκτός από το αισθητικό κομμάτι, δέν επηρεάζει κάπου αλλού(πχ αδιαβροχοποίηση), με όλα τα παρελκόμενά τους ιμάντες κλπ σε άριστη κατάσταση,
τιμή 100Ε και όπως θέλετε αποστολή ή παραλαβή,
φωτό προς το παρόν από την αγγελία που τα πήρα, και αργότερα με την βοήθεια του thenou :inlove: , δικές μου σημερινές(σε ζήτηση επιπλέον φωτό απο όποια γωνία θέλετε ευχαρίστως να σας στείλω με mail, γιατί εδώ δέν μπορώ ν'ανεβάσω)
Ευχαριστώ
Χρωμα??
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

maddog

Μέλος
Περιοχή
ΞΑΝΘΗ
Όνομα
κωνσταντινος
Μοτό
BMW gs1250 HP
Τσεκαρε τα pm

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Παίδες εγώ βρήκα, ευχαριστώ που με σκεφτήκατε, φιλιά σε όλους!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom