Σαμάρια 21 brothers

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Πωλούνται σαμάρια 21 brothers εντελώς καινουρια ,κομπλέ , με τους απαραίτητους ιμάντες για την στήριξη τους σε κάγκελα για μπαγκαζιέρες .
Έχουν έξτρα ανακλαστικές ταινίες και κρικακια από πάνω για δέσιμο εξοπλισμού .
Τιμη ,όσο τα πήρα με την έκπτωση της ομαδική παραγγελίας 145,3€




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Αν δεν έχει πρόβλημα ο Sevax ,αφού μάλλον "έφυγαν" τα δικά του ,για να μην ανοίγω κι άλλη αγγελία ,δίνω κ τα δικά μου.
Ακριβώς το ίδιο σέτ ,αχρησιμοποίητα ,με μόνη διαφορά οτι στο εμπρός μερος δεν είναι γκρί ,αλλά μαύρα



Ειναι από την ίδια ομαδική παραγγελία που κάναμε ,κ τα δίνω λόγω μη χρήσης ,κι επειδή έχω ήδη κι΄άλλα.
Λεπτομέρεις εδώ: https://advride.gr/threads/Ομαδική-Παραγγελία-΄΄21brothers΄΄.9076/page-10#post-279317
Γιατι τα πήρα θα μου πείς ,ναι ,σωστά ,έχω ένα θέμα με τα μοτοσυκλετιστικά ,τα θελω όλα ,κι ας μη μου χρειάζονται...
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Αν δεν έχει πρόβλημα ο Sevax ,αφού μάλλον "έφυγαν" τα δικά του ,για να μην ανοίγω κι άλλη αγγελία ,δίνω κ τα δικά μου.
Ακριβώς το ίδιο σέτ ,αχρησιμοποίητα ,με μόνη διαφορά οτι στο εμπρός μερος δεν είναι γκρί ,αλλά μαύρα



Ειναι από την ίδια ομαδική παραγγελία που κάναμε ,κ τα δίνω λόγω μη χρήσης ,κι επειδή έχω ήδη κι΄άλλα.
Λεπτομέρεις εδώ: https://advride.gr/threads/Ομαδική-Παραγγελία-΄΄21brothers΄΄.9076/page-10#post-279317
Γιατι τα πήρα θα μου πείς ,ναι ,σωστά ,έχω ένα θέμα με τα μοτοσυκλετιστικά ,τα θελω όλα ,κι ας μη μου χρειάζονται...

Ετσι και μου φας τον πελάτη βρωμόγατο, θα σου ρίξω Φλιτ :Watching::hungover:


:friend:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ετσι και μου φας τον πελάτη βρωμόγατο, θα σου ρίξω Φλιτ :Watching::hungover:


:friend:
Μη φοβου μαρη ψηλεγκο... Δεν πουλάω σε Γιαμπανεζους... Μόνο σε ρεντυ του ρειςςςς... :drt:
 
Top Bottom