Σαμάρια

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ψαχνω αν έχεις κάποιος σαμαρια τυπου αυτα της givi τα κλασσικά μπας και τα βαλω πανω στο versys χωρις καγκελα.


Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Απαπα, απαγορευμένες λέξεις!!!!
Ζητάς σαμάρια εδώ μέσα??? Σε βλέπω για kick/ban....
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Πότε πήρες versys εσύ ?
Χαχαχαχαχαχα
Και πως το πηρα ειναι το αστειο.
Δανειζομαι πριν κανα διμηνο versys φιλου να παω για τεστ ραιντ για τα δυο μεγαλα cf moto.
Ενθουσιάστηκα με το μοτερ και του το αγόρασα.εχει κάτι κουλα αλλα για γιαπωνέζικο πολυ τίμιο μηχανάκι.το χα παρεξηγήσει.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Υπάρχουν σαμάρια σαν αυτά της φωτογραφίας εντελώς αχρησιμοποίητα.Δεν μπήκαν ποτε σε μοτοσυκλέτα.
Να μάθω μια τιμή και να σου πω.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Χαχαχαχαχαχα
Και πως το πηρα ειναι το αστειο.
Δανειζομαι πριν κανα διμηνο versys φιλου να παω για τεστ ραιντ για τα δυο μεγαλα cf moto.
Ενθουσιάστηκα με το μοτερ και του το αγόρασα.εχει κάτι κουλα αλλα για γιαπωνέζικο πολυ τίμιο μηχανάκι.το χα παρεξηγήσει.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για πες σε συγκριση με το vstrom...
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Για πες σε συγκριση με το vstrom...
Νταξει διαφορετικη φιλοσοφία τα δυο μηχανάκια....πολυ πιο ζωηρό μοτέρ το kawa και παιχνιδιαρικο.ελαφρια αίσθηση και πιο ευχάριστο μηχανακι για καθημερινή μετακινηση εντος πολης αλλα και γυρω γυρω.στα αρνητικά η ανεση στο ταξίδι που ειναι στα υπερ του v strom χωρίς βέβαια το kawa να ειναι κουραστικο.
Τα φρενα στο kawa χρήζουν βελτίωσης (ειναι χωρις abs) και οι αναρτήσεις ειναι στο μεσο ορο για μενα που δν είμαι και ο birch.
Στο συνολο ειμαι νομιζω υπερ του versys γιατί με λίγα χρήματα παίρνεις ενα μηχανακι με πολλες δυνατότητες και ευχάριστο στην καθε μέρα σου.ειναι ενα τζαπαν που λοξοκοιταει την Ευρώπη.βασικα ολα τα kawa μου το βγάζουν αυτο.και το z1000 που ειχα αλλα εκεινο ειχε αφτερμαρκετ αναρτήσεις και φρένα.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Νταξει διαφορετικη φιλοσοφία τα δυο μηχανάκια....πολυ πιο ζωηρό μοτέρ το kawa και παιχνιδιαρικο.ελαφρια αίσθηση και πιο ευχάριστο μηχανακι για καθημερινή μετακινηση εντος πολης αλλα και γυρω γυρω.στα αρνητικά η ανεση στο ταξίδι που ειναι στα υπερ του v strom χωρίς βέβαια το kawa να ειναι κουραστικο.
Τα φρενα στο kawa χρήζουν βελτίωσης (ειναι χωρις abs) και οι αναρτήσεις ειναι στο μεσο ορο για μενα που δν είμαι και ο birch.
Στο συνολο ειμαι νομιζω υπερ του versys γιατί με λίγα χρήματα παίρνεις ενα μηχανακι με πολλες δυνατότητες και ευχάριστο στην καθε μέρα σου.ειναι ενα τζαπαν που λοξοκοιταει την Ευρώπη.βασικα ολα τα kawa μου το βγάζουν αυτο.και το z1000 που ειχα αλλα εκεινο ειχε αφτερμαρκετ αναρτήσεις και φρένα.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είναι πιο παιχνιδιαρικο όντως, φρενα αδύναμα όπως του στρομ, ίδιες δαγκάνες βλέπεις....
Συμφωνώ με οτι είπες, αλλη μοτοσυκλέτα, σε σχέση με το στρομ
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ειναι του αδερφού μου.
Ειναι τα παρακάτω στα 100€.
Μου ειπε οτι παιζει να εχουν ακομα και τα καρτελάκια επάνω.
Ευχαριστώ Κώστα.θα σου στείλω π.μ.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom