Σημεία διανυκτέρευσης σε ασφάλτινα ταξίδια. (ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ)

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Όπως λοιπόν ξεκινήσαμε το θέμα για σημεία διανυκτέρευσης στα βουνά και σε χωμάτινες διαδρομές, προτείνω να αρχίσουμε να μαζεύουμε πληροφορίες για διαμονή σε ξενοδοχεία η οτι αλλο ειναι χρήσιμο για ταξίδι με μηχανή με πληροφορίες (παρκινγκ μηχανής,τοποθεσία ,) και μερικά λόγια για το κατάλυμα ώστε να οποιος θελει να ταξιδέψει να εχει μια ιδέα.
Ευχαριστώ
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Υπάρχουν και κάτι τύποι που δεν αποχωρίζονται την σκηνή τους.Εγώ για παράδειγμα.Και γι αυτούς θα πρέπει να κάνουμε κάτι.Και να είναι σε ενότητες. Πχ. χώμα, άσφαλτο,καλοκαίρι ,χειμώνας,βουνό,λαγκάδι,θάλασσα, ίσως με γεωγραφικές περιοχές για την καλύτερη αξιοποίηση λεω εγώ τώρα.Τελος πάντων η ιδέα είναι ΚΑΛΗ.!!!
Σε χωμα άσφαλτο μόνο είναι χάος .Σκέφτεστε να λεω εγώ για το Μιτσικέλι 5 καβάντζες και ο άλλος να μη ξέρει που είναι.Ισως ανά νομό...
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Υπάρχουν και κάτι τύποι που δεν αποχωρίζονται την σκηνή τους.Εγώ για παράδειγμα.Και γι αυτούς θα πρέπει να κάνουμε κάτι.Και να είναι σε ενότητες. Πχ. χώμα, άσφαλτο,καλοκαίρι ,χειμώνας,βουνό,λαγκάδι,θάλασσα, ίσως με γεωγραφικές περιοχές για την καλύτερη αξιοποίηση λεω εγώ τώρα.Τελος πάντων η ιδέα είναι ΚΑΛΗ.!!!
Υπάρχει σχετικό θεμα με σημεία για σκηνη

 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Το γνωρίζω αλλά οι συντεταγμένες αν δεν είσαι ακριβως δεν ξερω πόσο βολεύουν.Σε κάθε περίπτωση ,όπως και να γίνει ,είναι μια ιδέα που θα βοηθήσει όλνους όμως.
 
Top Bottom