Σημεια κατασκηνωσης σε χωματινες διαδρομες

Aldebaran

Daggers in Brothel
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 1290 SAT '15
KTM 690 Enduro '08
Τοποθετημένη πινέζα

Πάνω από την Τσαγκαράδα Πηλίου και σε υψόμετρο περίπου 800 μέτρων είναι το εκκλησάκι του Αγίου Αθανασίου χτισμένο το 1888, το οποίο φιλοξενεί δύο τρία sleeping bags, η αλλιώς ο περιβάλλοντας χώρος χωράει πολλές σκηνές.

Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία:

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Τοποθετημένη πινέζα

Πάνω από την Τσαγκαράδα Πηλίου και σε υψόμετρο περίπου 800 μέτρων είναι το εκκλησάκι του Αγίου Αθανασίου χτισμένο το 1888, το οποίο φιλοξενεί δύο τρία sleeping bags, η αλλιώς ο περιβάλλοντας χώρος χωράει πολλές σκηνές.

Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Its Amazing ΑΑΑΑΑ.. fantastic ουουουουου

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
KTM950ADV
Ερώτηση.δεν ειναι ακριβως τωρα σε χωματινη διαδρομή αλλα καποιος μπορεί να ξερει.υπαρχει πουθενα πλησιον του καταφυγίου στον Ταυγετο χωρος να στήσεις;εξω απο το καταφύγιο γίνεται ενας χαμος απο σκηνες.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ερώτηση.δεν ειναι ακριβως τωρα σε χωματινη διαδρομή αλλα καποιος μπορεί να ξερει.υπαρχει πουθενα πλησιον του καταφυγίου στον Ταυγετο χωρος να στήσεις;εξω απο το καταφύγιο γίνεται ενας χαμος απο σκηνες.

kordix....για πες

dan

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
F 800 GS
z 50 j

Όπως κατεβαίνεις από καταφύγιο μετά τις πηγές παρακάτω έχει διασταύρωση αριστερά πρός Σόχα =Αναβρυτή.
Στη διαδρομή έχει ένα ξωκλήσι πάνω στο δρόμο όμως , και είναι και σχετικά μακριά από το καταφύγιο.

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
KTM950ADV
Όπως κατεβαίνεις από καταφύγιο μετά τις πηγές παρακάτω έχει διασταύρωση αριστερά πρός Σόχα =Αναβρυτή.
Στη διαδρομή έχει ένα ξωκλήσι πάνω στο δρόμο όμως , και είναι και σχετικά μακριά από το καταφύγιο.
Ωραία,ευχαριστώ για την πληροφορία.

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Ενημερώνω εδώ ότι το Καταφύγιο Οξυάς, στη Γραμμένη Οξυά δηλαδή,
μετά από πολύ-πολύ καιρό είναι και πάλι ανοιχτό και προσφέρει διαμονή σε κάποιον που θα βρεθεί
ή και θα μεταβεί για αυτό το σκοπό στην πανέμορφη γύρω περιοχή.
Πρέπει να προηγηθεί τηλεφωνική συνεννόηση με τον υπεύθυνο, κάτοικο Γραμμένης Οξυάς.

Αστραπέλος Κώστας , τηλ. 6974339430

Top Bottom