Σημεια κατασκηνωσης σε χωματινες διαδρομες

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Δοκίμασε κάποιος το τελευταίο αρχείο του endtourista . Για κάποιο λόγο το Basecamp μου βγάζει μήνυμα λάθους και δεν το ανοίγει.
........αλλάξτε την κατάληξη σε .gdb και παίζει.
 

Attachments

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αν εννοείτε ότι δεν ανοίγει στο BaseCamp, εγώ αφού κατεβάσω το αρχείο GDB και ακολουθώντας στο BaseCamp:
"File" / "Import into My Collection" / επιλογή το αρχείο,
δουλεύει!...
Τώρα δούλεψε, ευχαριστώ!
 

dan

lone wolf
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
F 800 GS
Z 50 J
37.817795495628225,

Στην καρδιά της Πελοποννήσου και στην αγκαλιά του όρους Ολίγυρτος ! πάνω από το χωρίο Λαύκα ανηφορίζει χωματόδρομος μέχρι το ξωκλήσι,
Έχει στέγαστρο , νερό πηγής απόλυτη ησυχία .... μαγεία ! Το πρωί συνεχίζετε την διάσχιση βόρεια ή νότια.
 

gaslion

Μέλος
Όνομα
Κωνταντίνος
Μοτό
Ducati Multistada 1200 Enduro
TTR 250 Raid
37.817795495628225,

Στην καρδιά της Πελοποννήσου και στην αγκαλιά του όρους Ολίγυρτος ! πάνω από το χωρίο Λαύκα ανηφορίζει χωματόδρομος μέχρι το ξωκλήσι,
Έχει στέγαστρο , νερό πηγής απόλυτη ησυχία .... μαγεία ! Το πρωί συνεχίζετε την διάσχιση βόρεια ή νότια.
Πως μπορώ να δω που είναι αυτό το σημείο;
 

AntonisD

Μέλος
Όνομα
Αντώνης Δαφνής
Μοτό
NC 750X
SH 150
Kaze R 110
37.817795495628225,

Στην καρδιά της Πελοποννήσου και στην αγκαλιά του όρους Ολίγυρτος ! πάνω από το χωρίο Λαύκα ανηφορίζει χωματόδρομος μέχρι το ξωκλήσι,
Έχει στέγαστρο , νερό πηγής απόλυτη ησυχία .... μαγεία ! Το πρωί συνεχίζετε την διάσχιση βόρεια ή νότια.
Μπορεί να μου πει κάποιος τι σημαίνει και που γράφουμε αυτό το νούμερο στο χάρτη για να βρεθεί η τοποθεσία;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Μπορεί να μου πει κάποιος τι σημαίνει και που γράφουμε αυτό το νούμερο στο χάρτη για να βρεθεί η τοποθεσία;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Παραπάνω λείπουν οι συντεταγμένες γεωγραφικού μήκους

37.817795495628225, 22.374566703342637 είναι η σωστή και μπορείς να το βάλεις αναζήτησή απλα σε browser ή στην αναζήτηση του google maps ή αλλου προγράματος
 

dan

lone wolf
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
F 800 GS
Z 50 J
Παραπάνω λείπουν οι συντεταγμένες γεωγραφικού μήκους

37.817795495628225, 22.374566703342637 είναι η σωστή και μπορείς να το βάλεις αναζήτησή απλα σε browser ή στην αναζήτηση του google maps ή αλλου προγράματος
Εγώ φταίω δεν έκανα σωστή επικόλληση ... :hh:
 

gkarvoui

Μέλος
Όνομα
Giorgos
Μοτό
XRV 750 1997
Στα χωριά της Αργιθέας, κατω απο τη μονή Σπηλιάς, πλάτωμα με πλατάνια δίπλα στο ποτάμι με βρυση για πόσιμο νερό. Πριν περάσεις την γέφυρα που σε περνάει απέναντι για Κουμπουριανά, αριστερά παράλληλα με το κατέυασμα του ποταμού
.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Ερωτηση
Μηπως γνωριζει κανεις καποιο καλο σημειο για στησιμο σκηνης περιξ των Καλαβρυτων?
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Πόσο πέριξ Κωστή?
Εγώ θα εμενα στο εκκλησάκι στα καραφλα.
Περιπου τοσο περιξ
Καλο το εκκλησακι στα καραφλα αλλα ελεγα για κατι πιο χλιδατο :p Να χει κανα παγκακι, κανα υποστεγο, κατι Βεβαια αν δεν βρουμε τιποτα καλυτερο και γω για κει σκεφτομουν
Ξερεις μηπως αν ειναι ξεκλειδωτο μπας και δεν χρειαστει να στησουμε?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Περιπου τοσο περιξ
Καλο το εκκλησακι στα καραφλα αλλα ελεγα για κατι πιο χλιδατο :p Να χει κανα παγκακι, κανα υποστεγο, κατι Βεβαια αν δεν βρουμε τιποτα καλυτερο και γω για κει σκεφτομουν
Ξερεις μηπως αν ειναι ξεκλειδωτο μπας και δεν χρειαστει να στησουμε?
Συνήθως τα ξωκλησσια είναι ανοιχτά.
Νομίζω ότι πιο χλιδατο σε θέα δεν υπάρχει.
 

dan

lone wolf
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
F 800 GS
Z 50 J
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Top Bottom