Σκέψεις για multi!!

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Λοιπόν χαρη φτιάξε ενα θέμα
Ντουκατι και η ιστορία της
Η οπως θελεις εσυ !;;;;
Τι λες ;;;
Ωραία ιδέα!!!! Πρέπει να το κάνουμε και έχουμε και την υποστήριξη, από ανθρώπους γνωστές!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ωραία ιδέα!!!! Πρέπει να το κάνουμε και έχουμε και την υποστήριξη, από ανθρώπους γνωστές!
Εμπρός αρχίστε!καποιος!!!!
Η αρχη ειναι το ήμισυ του παντός !!!
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Εμπρός αρχίστε!καποιος!!!!
Η αρχη ειναι το ήμισυ του παντός !!!
Ό,τι πεις αρχηγέ μου, ορίστε, το αρχίζω εγώ:

Η Ιστορία της Ντουκάτι σε φώτο




Μουαχαχαχαχαχα.............

(Ελπίζω να μην υπάρξει κανείς που να μην καταλάβει πως κάνω χιούμορ)
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Ψ
Ό,τι πεις αρχηγέ μου, ορίστε, το αρχίζω εγώ:

Η Ιστορία της Ντουκάτι σε φώτο




Μουαχαχαχαχαχα.............

(Ελπίζω να μην υπάρξει κανείς που να μην καταλάβει πως κάνω χιούμορ)
Το χιούμορ γενικά είναι καλό!!! Αλλά δεν ταιριάζει σ'αυτη την περίπτωση, γιατί εμείς θέλουμε να κάνουμε κάτι σοβαρό. Αν θέλεις μπορείς να μας στείλεις φωτογραφίες από τα 16 παγκόσμια πρωταθλήματα που πήρε η ducati στα sbk
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Μα, ρε Θεοχάρη, δεν θα έκανα τέτοια παρεμβολή σε αυτούσιο θέμα για την Ιστορία μιας μάρκας. Εδώ ήταν λίγο στο φτερό, off-topic που λένε στο χωριό μου....

Αν θέλεις μπορείς να μας στείλεις φωτογραφίες από τα 16 παγκόσμια πρωταθλήματα που πήρε η ducati στα sbk
........πού να βγάζω άκρη τώρα, είναι ανακατεμένες με τα 63 πρωταθλήματα Μoto Grand Prix της Honda :D
(το παραχesame το θέμα του ανθρώπου, βοήθεια ζήτησε, τρέχοντας θα φύγει ) :banghead:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Μην τρελένεστε λεμεεεε!! Ολα χαλάνε και ολα φτιάχνονται!! Ο καθένας παίρνει αυτο που του κανει στο μάτι πρώτα και μετα κοιτάει τα υπόλοιπα! Ολα καλά ειναι ρε μάγκες εγω εχω δοκιμάσει 2-3 διαφορετικές μάρκες παράπονο δεν είχα ειδικά 2 κτμ απο 2 χρόνια το καθένα που τα κράτησα ούτε λάμπα δεν μου έκαψαν ! Και τώρα το τρίτο εξίσου καλο φαίνεται!! Μην τσαντίζεστε και κολατε σε μάρκες ειναι λάθος!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μέσα από το χιούμορ, βγαίνουν και σοβαρές αλήθειες.
Τα προβλήματα είναι παράμετρος που πρέπει να λαμβάνεται σοβαρά υπόψη σε μια αγορά χιλιάδων ευρώ.
Έχοντας αρκετές χιλιάδες απροβληματιστα χλμ με την τελευταία μου μηχανή, είμαι έτοιμος να θυσιάσω οποιαδήποτε αξιοπιστία, για χάρη της οδηγικής και όχι μόνο απόλαυσης.


advφον!!
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Η Ducati δεν έτρεξε σε κανένα Μοτο gp λόγο οικονομικής αδυναμίας.Το κόστος αυτών των αγώνων ήταν απαγορευτικό για τις μικρές επιχειρήσεις. Οι αγώνες των sbk γίνονται τα τελευταία 22 χρόνια, με μηχανές του εμπορίου έχοντας ελάχιστες βελτιώσεις. Παρόλο που συμμετέχουν όλες οι μεγάλες εταιρίες η υπεροχή της είναι δεδομένη. Φέτος η Honda, παρόλο που πήρε και τρέχει με τον παγκόσμιο πρωταθλητή της aprilia, δεν κάνει τίποτα, Πρώτη είναι η kawasaki και δεύτερη η ducati.
P's. Να σου θυμίσω την ανάκληση των πρώτων varadero με τον στρόφαλο!!!! Τσακ μπαμ και πάρτε......... Ουά,χα,χα χα!!!!
Εντάξει, πλάκα κάνουμε!!! Και εγώ Honda έχω.............
Καληνύχτα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Spy89

Μέλος
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Multistrada 1200s
Σπύρο, για λιώσιμο μιλάω, κυριολεκτικά, κρεμούσε προς τα κάτω σαν λιωμένο κερί λέμε.
Δεν ξερω τι μπορει να παίχτηκε... 29000 κμ θα επρεπε να λιωσει και το δικο μου αν δεν εχει γινει καποιο λαθος κατα την τοποθέτηση!!!
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Κι εμενα μ χαλασε το ηλεκτρονικο κλειδί πριν 2 βδομαδες και εχω του 2011 μοντελο και το αλλάζω αυριο με goodwill! Μεσα σε μια βδομαδα μ απάντησαν θετικά!
Καλησπέρα..Κ όταν χάλασε το κλειδί η μηχανή ακινητοποιήθηκε? Γενικά όσο διάστημα την έχεις έχει χρειαστεί να την ακινητοποιήσεις λόγω βλάβης? Ρωτάω γιατί κοιτάω μόνο μοντέλα το 2010 λόγω κόστους κ την θέλω για ταξίδια στο εξωτερικό.. ευχαριστώ..κ κάτι ακόμα πόσα χλμ έχεις?
 
Top Bottom