Σμόλικας Δρακόλιμνη 20-21.5.2017

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
@tattoopanther φιλαράκι η περιγραφή σου έχει πάει σε άλλα level και οι υπόλοιποι μοιάζουμε σαν να γράφουμε "σκέφτομαι και γράφω " μπροστά σου ....
Φανταστικές φωτογραφίες με μοναδική περιγραφή για περιτύλιγμα μας μεταδίδουν την ομορφιά αυτής της εκδρομής !!!!
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
@tattoopanther φιλαράκι η περιγραφή σου έχει πάει σε άλλα level και οι υπόλοιποι μοιάζουμε σαν να γράφουμε "σκέφτομαι και γράφω " μπροστά σου ....
Φανταστικές φωτογραφίες με μοναδική περιγραφή για περιτύλιγμα μας μεταδίδουν την ομορφιά αυτής της εκδρομής !!!!
Να σαι καλα φιλος !!
Στην άλλη μαζί!


Sent from parallel universe using black holes.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Τι έγινε και την έχασες?
Θάνο δεν μπόρεσα ρε φίλε! Λίγο τρέξιμο να κανονίσω κάτι θεματάκια για το ταξίδι, χαρτιά, προσωπικά πράματα, τηλέφωνα τελευταίες ημέρες πριν φύγω και μ' έπιασε και μία βαρεμάρα μαζί, με αποτέλεσμα να μην έρθω στην βόλτα σας και συμβιβάστηκα με το να πάω να ρίξω ένα πλύσιμο το μηχανάκι! Άσχετο αλλά ήθελα κάτι να κάνω μαζί του!:UH:
 
Τελευταία επεξεργασία:

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
κλείσε τα διαφημιστικά παράθυρα που σε προτρέπουν σε αγορά του pro...
μετά κοίτα αριστερά στην οθόνη σου
ανοίγει παρ'αθυρο που σου λέει να βάλεις τα αρχεία προς μεταφορά
κι απο κάτω συμπληρ'ωνεις το e-mail του παραλήπτη (βάζεις παραπάνω από έναν αν θες).
Και πατάς το μαγικό κουμπί upload
Μετά , όταν ολοκληρωθεί το ανέβασμα σε ενημερώνει κι ενημερώνεται ο παραλήπτης να τα κατεβάσει. Κι εσύ επίσης ενημερώνεσαι ότι τα κατέβασε, όταν τελειώσει.
:l2::thanx:
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
@tattoopanther ! Είσαι άπαικτος! Πραγματικά! No comments ! Χτυπάω το κεφάλι μου που δεν μπόρεσα να έρθω τότε, λόγω προετοιμασία μου για το ταξίδι του καλοκαιριού μου! Λεώ να πάω το 3 ήμερο του 15 Αυγούστου , με μια βόλτα στον δρυμό της Πίνδου (βαλια κάλντα ) γενικότερα! Πρέπει να ειδοποιήσω κάποιον για να στίσουμε σκηνάκια έξω από το καταφύγιο του Σμόλικα?
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
@tattoopanther ! Είσαι άπαικτος! Πραγματικά! No comments ! Χτυπάω το κεφάλι μου που δεν μπόρεσα να έρθω τότε, λόγω προετοιμασία μου για το ταξίδι του καλοκαιριού μου! Λεώ να πάω το 3 ήμερο του 15 Αυγούστου , με μια βόλτα στον δρυμό της Πίνδου (βαλια κάλντα ) γενικότερα! Πρέπει να ειδοποιήσω κάποιον για να στίσουμε σκηνάκια έξω από το καταφύγιο του Σμόλικα?
Έλα φιλος δεν πειράζει .. στην επόμενη ίσως βολέψει ...
Δεν χρειαζετε , πάνε εκει (καταφύγιο ) και θα βγάλεις άκρη .. αν δεν εχει χώρο εκει εχει και λιγο ποιο κάτω το άλλο .. δεν πιστεβω να μην βρεις χώρο για μια σκηνή ...
καλα να περάσεις !!!


Sent from parallel universe using black holes.
 
Top Bottom