Σουνιαδα 2020

flash

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp xlv650
Suzuki drz 400
Την έκανες την τελευταία φορά μόλις έβρεξε λίγο έτσι το θυμασαι
Τη διαδρομή την έχω κανει 2-3φορες με το kordix αλλά δεν την έχω καταγράψει γιατί δεν έχω gps:wacky:
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Αν μπορείτε αυτοί που είστε σίγουροι ας πούμε μέχρι αύριο πόσοι θα είμαστε να ξέρουμε το σαβαττο το πρωί ποιον να περιμένουμε και ποιοι θα είμαστε τελικα
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εμενα τελικα μου ειναι αδυνατο να ξεκινησω πριν της 10:30 απο σπιτι, οποτε θα παω λιγο στα χιονια εδω διπλα.
Καλη βολτα
Να δω ποτε θα δω την διαδρομη προς τα κει.
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
Υπολογίζω να παρευρίσκομαι,
επίσης προτείνω να μην ξεκινήσουμε πολύ νωρίς, να έχει ανέβει λίγο ο ήλιος (με τα δόντια) μαζί και η θερμοκρασία...
// Β
 

ALEX1250

Μέλος
Όνομα
αλεξης
Μοτό
yamaha wr250r 2009. T700
Βαλτε παρουσια και σε μενα.Ελπιζω να βεβαια να χωραω στο παντελονι :brs::ckg:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μέσα κ εγώ.
Αντε γιατί έχω να μυρισω χώμα 6 μήνες...
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Υπολογίζω να παρευρίσκομαι,
επίσης προτείνω να μην ξεκινήσουμε πολύ νωρίς, να έχει ανέβει λίγο ο ήλιος (με τα δόντια) μαζί και η θερμοκρασία...
// Β
Δεν έχω πρόβλημα με την ώρα. Λέμε αν θέλετε και πιο αργά να πιούμε και καφέ οποίος θέλει
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
Δεν έχω πρόβλημα με την ώρα. Λέμε αν θέλετε και πιο αργά να πιούμε και καφέ οποίος θέλει
...ότι αποφασίσει ο οργανωτής και η πλειοψηφία, μια πρόταση είναι, όχι δέσμευση.
// Β
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και αύριο νομίζω καλά θα είναι.
Είμαστε τυχεροί γιατί έχει ένα παράθυρο καλοσύνης πριν τον επερχόμενο χιονιά.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καλημέρα! Έχετε αποφασίσει για ώρα συνάντησης, μέρος και τελικά ποιά διαδρομή θα γίνει? Αν έχουμε ίχνος να τη βάλω κι εγώ στο GPS για την πλοήγηση.

99% είμαι μέσα απλά περιμένω λεπτομέρειες.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα! Έχετε αποφασίσει για ώρα συνάντησης, μέρος και τελικά ποιά διαδρομή θα γίνει? Αν έχουμε ίχνος να τη βάλω κι εγώ στο GPS για την πλοήγηση.

99% είμαι μέσα απλά περιμένω λεπτομέρειες.
Ο Synchro πρεπει να είναι σχολής πουλιού... Τα πάντα παίζουν!! :ll:
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Ο Synchro πρεπει να είναι σχολής πουλιού... Τα πάντα παίζουν!! :ll:
Το λοιπον!

Εγω λεω να βρεθουμε κατα της 0900-09.30 στο Εβερεστ Βαρης Κορωπιου οσοι θελουμε να πιουμε και καφεδακι με το σκεπτικο κατα της 10.00-10 και να ξεκινησουμε.

Τωρα σχετικα με την διαδρομη.
Επειδη ειμαι και εγω συγχωριανος του kordix την διαδρομη αυτη την εχς κανει πολλες φορες. Δεν ξερω φυσικα ολα τα μυστικα πιπερακια του kordix αλλα καθε φορα που παμε μαζι του κλεβω και κανα δυο spot.

Εχω φτιαξει μια διαδρομη που ουσιαστικα ειναι λιγο απο ολα και περασματα για ολα τα μηχανακια. Το concept ειναι να φυγουμε πισω απο την βαρης κορωπιου , την κλασσικη βολτα μεχρι τον Αγιο Κωνσταντινο , περναμε απο την γνωστη Καμιναδα πανω απο το λαυριο και μετα προς to Attart Offroad Park που θα μας βγαλει λαυριου για επιστροφη απο ασφαλτο.

Αργοτερα θα σας την περασω σε gpx αρχειο για οσους εχουν GPS η GPX Viewer στο κινητο.

Φυσικα η βολτα μπορει να αλλαξει αναλογα με τα γουστα και τις διαδρομες που ξερει ο καθενας. Απλα αυτο που ειπε και ο kordix για την περιοχη καλο ειναι να περνας παντα απο διαδρομεσ που περναει κοσμος γιατι ποτε δεν ξερεις.

Επιστρεφω με το αρχειο

Χρηστος
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αντε ρε Χρησταρα κάνε κουμάντο να λερωθουμε
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Top Bottom