Σουνιαδα 2020

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα και καλή βόλτα.... Περιμένουμε φωτορεπορταζζζζ
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλη βολτα παιδια
 

ALEX1250

Μέλος
Όνομα
αλεξης
Μοτό
yamaha wr250r 2009. T700
Καλημερα καλη βολτα να εχετε. Δυστυχως ερχομενος εχασα τα γυαλια μου, ετσι χανω και την βολτα.
:cry:
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Καλή βόλτα δυστυχώς δεν τα κατάφερα πάλι. Αυτή η Λαυρεωτική απωθημένο που έχει γίνει.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Παιδια θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για την παρεα σας σημερα και για την κατανοηση σας σχετικα με την πλοηγηση.
Ηταν η πρωτη φορα που ειχα αυτο το gps και παλι καλα που ειχα και μερικους απο σας με το ιδιο αρχειο να βρισκουμε την διαδρομη.

Προσωπικα περασα παρα πολυ καλα και χαρηκα πολυ και για τις καινουργιες γνωριμιες που εκανα.

Ελπιζω στην επομενη βολτα να την οδηγει ο kordix και να τη εμπλουτησουμε και αλλο.
Τουλαχιστον καταφερα να σας γυρισω πισω με ενα ποσοστο 80 % του συνολου με νερο μεσα στις μποτες χαχαχα

Ευχαριστω και παλι

Χρηστος
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Σπίτι και γω ...
Μετά από πρώτο χέρι ξεμπάζωμα ...


Μεγάλο μπράβο στον Synchro για την υποκίνηση και τη πλοήγηση καθώς και στους υπόλοιπους συνπλοηγους!!
Τέλεια μέρα και ωραιο παρεάκι !
Να ‘μαστε καλά να αλητεύουμε!




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Παιδια θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για την παρεα σας σημερα και για την κατανοηση σας σχετικα με την πλοηγηση.
Ηταν η πρωτη φορα που ειχα αυτο το gps και παλι καλα που ειχα και μερικους απο σας με το ιδιο αρχειο να βρισκουμε την διαδρομη.

Προσωπικα περασα παρα πολυ καλα και χαρηκα πολυ και για τις καινουργιες γνωριμιες που εκανα.

Ελπιζω στην επομενη βολτα να την οδηγει ο kordix και να τη εμπλουτησουμε και αλλο.
Τουλαχιστον καταφερα να σας γυρισω πισω με ενα ποσοστο 80 % του συνολου με νερο μεσα στις μποτες χαχαχα

Ευχαριστω και παλι

Χρηστος
Μπραβο
Το νερο στις μποτες αν δεν ειναι θαλασσινό ολα καλα!! :roflmao:
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Εγω δυστυχώς δεν...
Αλλά υπήρχαν 2-3 καμερούλες που πιστεύω έχουν κάνει δουλειά .... εις αναμονή το λοιπόν!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ήθελα πολύ να έρθω σήμερα μαζί σας αλλά δυστυχώς δεν έκατσε. Είχαμε προγραμματίσει την σημερινή εντουραδα για αύριο αλλά άλλαξαν το ρεπό ενός φίλου που έχει δυσκολο ωράριο με τη δουλειά του και δεν ήθελα να του το ακυρώσω γιατί το παλεύουμε καιρό να κάνουμε εντούρο παρέα.

Εύχομαι να περάσατε καλά και στην επόμενη να είμαστε παρέα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Respect στον Χρησταρα για την πλοήγηση και την αγωνία του να μας κάνει να περάσουμε καλά.

Χάρηκα που σας ξαναείδα μετά από αρκετό καιρό!
Το μηχανάκι το καταευχαριστήθηκα στο έπακρο, είναι δυνατό εργαλείο και καταπίνει κάθε λογής τεραιν! Επίσης δεν προσπαθούσε να με ρίξει, τουναντίον, έκανε τα πάντα για να με κρατήσει όρθιο. Νομίζω ότι είμαι ερωτευμένος.
Έχω σκοπό να το λιώσω στο χωμάτινο χιλιόμετρο...

Φωτογραφίες δεν έβγαλα, γιατί οδηγούσααααα, ο Νικόλας77 έχει κάτι καλές από μια λασπολιμνουλα που περάσαμε, και εχω και ένα βίντεο από μια καμεριτσα κινεζική που ξέθαψα, αφου την γκοπρό που είχα πέρυσι, θα τη χαίρεται καμία προβατίνα τώρα...

ΣΣτην επόμενη αλάνια!
:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Respect στον Χρησταρα για την πλοήγηση και την αγωνία του να μας κάνει να περάσουμε καλά.

Χάρηκα που σας ξαναείδα μετά από αρκετό καιρό!
Το μηχανάκι το καταευχαριστήθηκα στο έπακρο, είναι δυνατό εργαλείο και καταπίνει κάθε λογής τεραιν! Επίσης δεν προσπαθούσε να με ρίξει, τουναντίον, έκανε τα πάντα για να με κρατήσει όρθιο. Νομίζω ότι είμαι ερωτευμένος.
Έχω σκοπό να το λιώσω στο χωμάτινο χιλιόμετρο...

Φωτογραφίες δεν έβγαλα, γιατί οδηγούσααααα, ο Νικόλας77 έχει κάτι καλές από μια λασπολιμνουλα που περάσαμε, και εχω και ένα βίντεο από μια καμεριτσα κινεζική που ξέθαψα, αφου την γκοπρό που είχα πέρυσι, θα τη χαίρεται καμία προβατίνα τώρα...

ΣΣτην επόμενη αλάνια!
:friendship:
Και μη βγάλεις τα αυτοκόλλητα, είναι κούκλα μιλάμε
 

Zac23

Μέλος
Όνομα
Zac
Μοτό
KTM 690 , KTM 250
Παιδιά, χαρηκα πολυ για τη γνωριμία,
Χρηστο σε ευχαριστούμε πολυ για το αψογο lead

Εκπληκτική μερα και βολτα με ωραια παρεα,:cool::cool::cool:

Στην επόμενη!!!
Zac
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
Μπράβο και ευχαριστώ, στον Αρχιπλοηγό (Χρήστο) και στους βοηθούς του, μπράβο και στη σκούπα (Νίκο).
Σημαντικό, ότι παρόλο που είμασταν αρκετοί, δεν χαθήκαμε και πάντα υπήρχε η "έγνοια" για αυτούς που ακολουθούν.
// Β
 
Top Bottom