Σπέρα

DoctorAbo

Μέλος
Περιοχή
Aθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS 04
Καλησπέρα σε όλους.
Καλώς βρεθήκαμε για αυτούς που ήδη γνωριζόμαστε και γεια χαρά σε αυτούς που δε γνωριζόμαστε ακόμα :):):)
 

DoctorAbo

Μέλος
Περιοχή
Aθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS 04
που λέτε, μ' αρέσει να πηγαίνω βόλτες με το μηχανάκι, μονοκάβαλος, δικαβαλος, δικάβαλος & βαρυφορτωμένος, να κάνω καινούργιους φίλους και να βλέπω μέρη που δεν έχω ξαναδεί. Τα μισά από τα παραπάνω τα κάνω στον ύπνο μου και στα όνειρά μου. Τα άλλα μισά στη πραγματικότητα. Βλέπετε, το πρόβλημα της κοινωνίας μας είναι τα δυο Χ. Χρήμα και χρόνος. Όσο μεγαλώνω όμως καταλαβαίνω πως δεν έχει σημασία το "πολύ", αλλά "το καλό". Έτσι κι αλλιώς είναι δύσκολο να έχεις πολύ από ότι σου αρέσει. Γιαυτό λοιπόν φροντίζω να κάνω όσο καλύτερο γίνεται το λίγο που μπορώ να έχω.Καλές μας βόλτες με ποιοτικές παρέες & ασφαλή χιλιόμετρα.
 

DoctorAbo

Μέλος
Περιοχή
Aθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS 04
Το μηχανάκι μου το αγαπώ πολύ και έχω αναπτύξει μαζί του μια ιδιαίτερη σχέση. Λες και το νευρικό μου σύστημα βυσματώνει σε κάποια αόρατη κλέμα όταν το καβαλάω και καταλαβαίνω τι γίνεται σε κάθε μηχανικό του μέρος. Λες και είχαν εμένα στο νου τους όταν το φτιάχνανε. Φέτος μπαίνει στα 10 του αλλά δεν έχω καμία διάθεση (ούτε και φράγκα)για να το αλλάξω.Το συντηρώ λοιπόν όσο καλύτερα μπορώ και όσο περνάει ο καιρός το σέβομαι και το οδηγώ όλο και πιο χορευτικά.

Πολλά σας είπα όμως. Νομίζω πως φτάνουν τόσα για σήμερα.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Γιατρε ωραια καλημερα μου ειπες!
Εχουμε συνομηλικα ''κοριτσια'' και ακριβως την ιδια σταση.
Και δεν ειμαστε καθολου μονοι:)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλως ορισες φιλε
Όσο αφορα το εργαλειο !!
Μια απο τα ίδια και εγω !!!
Δε τρέχει τιποτα όμως !!!
Μου κάνει τα γούστα ακόμα ακλόνητα !!!
Και μάλλον θα μου τα κάνει για πολλα χρόνια ακόμα !!!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Μετά απο μια σκονισμένη βόλτα με το RIDE IT να πω και εγώ μια ΚΑΛΗΜΕΡΑ
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Καλώς τον "σοφό" του vfr forum. Καλά τα λες αδελφέ, καλές μας βόλτες και καλά ανταμώματα.
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
:welcome:Δημήτρη και καλά χιλιόμετρα! Εγώ να δείς όνειρα που κάνω ,οτι οδηγώ μηχανή και πάω στα πέρατα του κόσμου,αλλά ακόμη ούτε τη μια ζάντα δεν μπορώ να αγοράσω :cry:.(γιατί δίπλωμα έχω απο το 1996 "περικαλώ" ,και αυτο με κάνει και ελπίζω :cool:)Πω-πω :woot: πέρασαν σχεδον 20 χρόνια και ακομη τιποτα.
Ας είναι καλα ο Malco ,που με φορτώνει ως αποσκευή και με ανέχεται :D :D .Ο καθένας έχει το τρόπο του ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DoctorAbo

Μέλος
Περιοχή
Aθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS 04
Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα. καλή μας συνέχεια και καλές μας βόλτες :)
 
Top Bottom