Σπύρος @endtourista και Πολυτίμη Κυριακοπούλου

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τέταρτη μέρα πια στο σπίτι και με όπλο το ένα δάχτυλο του αριστερού μου χεριού θέλω να ευχαριστήσω πραγματικά τους γνωστούς και άγνωστους φίλους που υλικά ή ηθικά με βοήθησαν στα πολύ δύσκολα.

Είναι υποχρέωση του παθόντα να αποφασίσει να παλέψει για την επιστροφή του στην κανονικότητα. Τίποτα δε χαρίζεται εδώ… Έχω την τύχη να κρατώ από την πρώτη στιγμή στο χέρι μου το υπερόπλο που πάντα κουβαλούσα πάνω-πάνω στην εντουροτσάντα μου, την οικογένειά μου!

Άρα η επιστροφή μου είναι ζήτημα χρόνου. Έχω την υπομονή. Καλές γιορτές.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ
Να 'σαι από εδώ και πέρα πάντα καλά και να ρουφήξεις τις ευτυχισμένες στιγμές που μόνο η οικογένεια μπορεί να μας δίνει, πολλές φορές το προσπερνάμε "εύκολα". Αν χρειαστεί να κάνεις φυσικοθεραπείες μην τις αμελήσεις, να είσαι συνεπής είναι το Α και το Ω για να μην έχεις θεματάκια στο μέλλον.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Περαστικά και γρήγορα ξανά στα βουνά με την "οικογένεια" , Σπύρακλα. Καλή ανάρρωση.

Και πολύχρονος για την ονομαστική σου εορτή.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Τέταρτη μέρα πια στο σπίτι και με όπλο το ένα δάχτυλο του αριστερού μου χεριού θέλω να ευχαριστήσω πραγματικά τους γνωστούς και άγνωστους φίλους που υλικά ή ηθικά με βοήθησαν στα πολύ δύσκολα.

Είναι υποχρέωση του παθόντα να αποφασίσει να παλέψει για την επιστροφή του στην κανονικότητα. Τίποτα δε χαρίζεται εδώ… Έχω την τύχη να κρατώ από την πρώτη στιγμή στο χέρι μου το υπερόπλο που πάντα κουβαλούσα πάνω-πάνω στην εντουροτσάντα μου, την οικογένειά μου!

Άρα η επιστροφή μου είναι ζήτημα χρόνου. Έχω την υπομονή. Καλές γιορτές.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ
Περαστικα παλικαρι.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αντε ρε Σπυρέτο!
Χάρηκα πολύ ρε φίλε!

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τα καλυτερα νεα. Να εισαι καλα Σπυρακο κι ολα θα φτιαξουν.
Καλη και γρηγορη αναρρωση.

Δεν θα γραφω και αστεια για να μην γελας και πονας.
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Σιδερένιος γρήγορη ανάρρωση καλά Χριστούγεννα και ο νέος χρόνος θα είναι σίγουρα καλύτερος!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

dimitris_

Μέλος
Περιοχή
Ξανθη
Όνομα
Dimitris
Μοτό
xt660z, '08
Τέταρτη μέρα πια στο σπίτι και με όπλο το ένα δάχτυλο του αριστερού μου χεριού θέλω να ευχαριστήσω πραγματικά τους γνωστούς και άγνωστους φίλους που υλικά ή ηθικά με βοήθησαν στα πολύ δύσκολα.

Είναι υποχρέωση του παθόντα να αποφασίσει να παλέψει για την επιστροφή του στην κανονικότητα. Τίποτα δε χαρίζεται εδώ… Έχω την τύχη να κρατώ από την πρώτη στιγμή στο χέρι μου το υπερόπλο που πάντα κουβαλούσα πάνω-πάνω στην εντουροτσάντα μου, την οικογένειά μου!

Άρα η επιστροφή μου είναι ζήτημα χρόνου. Έχω την υπομονή. Καλές γιορτές.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ
Ευχομαι καλη και ταχεια αναρρωση.
Καλες γιορτες
 
Top Bottom