Σπύρος @endtourista και Πολυτίμη Κυριακοπούλου

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μίλησα με labros ...σε κάποια διασταύρωση είχε ένα ατύχημα με αυτοκίνητο ο Σπύρος.
Προσπαθούμε να επικοινωνήσουμε με τον Σπύρο... Εύχομαι να πάνε όλα καλά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κρίμα. Εύχομαι να πάνε όλα καλά.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Mίλησα με Σάκη (Blue line )
O Σπύρος έχει έντονο πόνο στο στήθος ,και διεκομίσθη ήδη με ασθενοφόρο στον Ευαγγελισμό.

Απ'ότι φαίνεται ,μια "Κυρία" πέρασε με κόκκινο ,κι ο Σπύρος έσκασε πάνω στο αυτ/τό της.
Η σύγκρουση σφοδρή ,η μηχανή δεν κινείται (σπασμένα καλάμια) κ φορτώνεται ήδη στην οδική.

Ο Σάκης ψάχνει για μάρτυρες κ στοιχεία ,γιατί η "Κυρία" δεν παραδέχεται ότι πέρασε με κόκκινο.

Επειδή γνωρίζω τον Σπύρο ,αποκλείω την περίπτωση να έκανε αυτός παράβαση ,επειδή λόγω φιλοσοφίας του ,έχει σαν στάση Ζωής να σταματάει στο κόκκινο ακόμα κ στο "πουθενά" ,κ γενικά να τηρεί τον ΚΟΚ.
Επιπλέον ,όντας πολύ έμπειρος μοτοσυκλετιστής ,δεν θα διακινδύνευε ΠΟΤΕ την σωματική του ακεραιότητα με μιά τέτοιου είδους απερισκεψία.

Εύχομαι από καρδιάς ,να πάνε όλα καλά ,κ να μην έχει κάτι σοβαρό ο Σπύρος.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είμαι στον Σπύρο... Τον έχουν για εξετάσεις.
Αναμονη και ευχές να είναι όλα καλά.
Χέρια πόδια που είδα είναι οκ.
Ενημέρωνε οπότε μπορείς...
Να πάνε όλα καλά εύχομαι...
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Είμαι στον Σπύρο... Τον έχουν για εξετάσεις.
Αναμονη και ευχές να είναι όλα καλά.
Χέρια πόδια που είδα είναι οκ.
Κώστα περαστικά να πεις στον Σπύρο και από εμένα...Και εγώ γνωρίζοντας τον είμαι σίγουρος ότι αποκλείεται να πέρασε κόκκινο ο Σπύρος.. Αλλά δυστυχώς σε αυτές τις περιπτώσεις πάει ο λόγος του ενός εναντίον του λόγου του άλλου και δυστυχώς άκρη πότε δεν βρίσκεται...Πρέπει οπωσδήποτε να βρεθεί έστω ένας μαρτυράς να καταθέσει η έστω κάποια κάμερα από κάποιο μαγαζί που πιάνει τη διασταύρωση αλλιώς είναι μπλέξιμο...Εννοείται αν χρειαστείτε κάτι εσύ η ο Σπύρος με παίρνετε τηλέφωνο να βοηθήσω...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτό που συμβαίνει σήμερα δεν υπάρχει.
Μόλις μπήκε η Πολυτιμη βαριά τραυματισμενη.
Κάποιος μεθυσμένος έπεσε πάνω τους την ώρα που φόρτωναν το τρέιλερ για αγίους Θεοδώρους.

Ωραία μπήκε ο μηνας
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Mίλησα με Σάκη (Blue line )
O Σπύρος έχει έντονο πόνο στο στήθος ,και διεκομίσθη ήδη με ασθενοφόρο στον Ευαγγελισμό.

Απ'ότι φαίνεται ,μια "Κυρία" πέρασε με κόκκινο ,κι ο Σπύρος έσκασε πάνω στο αυτ/τό της.
Η σύγκρουση σφοδρή ,η μηχανή δεν κινείται (σπασμένα καλάμια) κ φορτώνεται ήδη στην οδική.

Ο Σάκης ψάχνει για μάρτυρες κ στοιχεία ,γιατί η "Κυρία" δεν παραδέχεται ότι πέρασε με κόκκινο.

Επειδή γνωρίζω τον Σπύρο ,αποκλείω την περίπτωση να έκανε αυτός παράβαση ,επειδή λόγω φιλοσοφίας του ,έχει σαν στάση Ζωής να σταματάει στο κόκκινο ακόμα κ στο "πουθενά" ,κ γενικά να τηρεί τον ΚΟΚ.
Επιπλέον ,όντας πολύ έμπειρος μοτοσυκλετιστής ,δεν θα διακινδύνευε ΠΟΤΕ την σωματική του ακεραιότητα με μιά τέτοιου είδους απερισκεψία.

Εύχομαι από καρδιάς ,να πάνε όλα καλά ,κ να μην έχει κάτι σοβαρό ο Σπύρος.
Είμαι στον Σπύρο... Τον έχουν για εξετάσεις.
Αναμονη και ευχές να είναι όλα καλά.
Χέρια πόδια που είδα είναι οκ.
Αυτό που συμβαίνει σήμερα δεν υπάρχει.
Μόλις μπήκε η Πολυτιμη βαριά τραυματισμενη.
Κάποιος μεθυσμένος έπεσε πάνω τους την ώρα που φόρτωναν το τρέιλερ για αγίους Θεοδώρους.

Ωραία μπήκε ο μηνας
Τι γίνεται ρε παιδιά, πόσο άσχημα νέα είναι αυτά; Δε ξέρω αν γνωρίζω έστω και φυσιογνωμικά το Σπύρο ή τη Πολυτίμη (για την Κυριακοπούλου μιλάμε; ) αλλά θα ήθελα να μεταφέρετε τις ευχές μου για περαστικά. Οποιαδήποτε ανάγκη προκύψει για βοήθεια, τρέξιμο, κτλ είμαι διαθέσιμος να βοηθήσω! Αν επιτρέπεται σε ποιο νοσοκομείο βρίσκονται;
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Mίλησα με Σάκη (Blue line )
O Σπύρος έχει έντονο πόνο στο στήθος ,και διεκομίσθη ήδη με ασθενοφόρο στον Ευαγγελισμό.

Απ'ότι φαίνεται ,μια "Κυρία" πέρασε με κόκκινο ,κι ο Σπύρος έσκασε πάνω στο αυτ/τό της.
Η σύγκρουση σφοδρή ,η μηχανή δεν κινείται (σπασμένα καλάμια) κ φορτώνεται ήδη στην οδική.

Ο Σάκης ψάχνει για μάρτυρες κ στοιχεία ,γιατί η "Κυρία" δεν παραδέχεται ότι πέρασε με κόκκινο.

Επειδή γνωρίζω τον Σπύρο ,αποκλείω την περίπτωση να έκανε αυτός παράβαση ,επειδή λόγω φιλοσοφίας του ,έχει σαν στάση Ζωής να σταματάει στο κόκκινο ακόμα κ στο "πουθενά" ,κ γενικά να τηρεί τον ΚΟΚ.
Επιπλέον ,όντας πολύ έμπειρος μοτοσυκλετιστής ,δεν θα διακινδύνευε ΠΟΤΕ την σωματική του ακεραιότητα με μιά τέτοιου είδους απερισκεψία.

Εύχομαι από καρδιάς ,να πάνε όλα καλά ,κ να μην έχει κάτι σοβαρό ο Σπύρος.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Περαστικα στα παιδια, μακαρι να πανε ολα καλα!

Ευχομαι ο πονος στο στηθος να ειναι απλα πρισμενα πλευρα και μυες, οπως ειχε συμβει και στο δικο μου στουκο.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
περαστικά και στους 2!!!

και προχθές συζητούσα στο γραφείο με συναδέλφους ότι οδηγικά έχουμε ξεφύγει ντιπ για ντιπ ακόμα και σε μια μικρή πόλη όπως ο Βόλος!!!!!
 

Kas91

Μέλος
Όνομα
Σιμος
Μοτό
Honda Innova 125
Περαστικά και στους 2.
Ας ελπίσουμε να μην συνεχίσει ετσι ο μήνας.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Περαστικά και στους δύο μακάρι να μην έχουν τπτ!!

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Περαστικά στα παιδιά.
 
Top Bottom