Σπύρος @endtourista και Πολυτίμη Κυριακοπούλου

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Γρήγορη και εύκολη ανάρρωση Σπύρο !
Έχοντας κοντά σου τους καλύτερους γιατρούς (οικογένεια) γρήγορα θα γίνει το περιστατικό κακή ανάμνηση....
Καλές γιορτές !
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Σας εύχομαι κι' εγώ τα καλύτερα, και ποτέ ξανά κάτι τέτοιο!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
περαστικά σιδερένιος . Θα επιστρέψεις δριμύτερος...


.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ναι... Η Τίμη έκανε και δεύτερη επέμβαση στο πόδι, λόγω της πολύ άσχημης κατάστασης και το θετικό είναι ότι σηκώθηκε λίγο.
Θέλει πολύ χρόνο και υπομονή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Ναι... Η Τιμη έκανε και δεύτερη επέμβαση στο πόδι, λόγω της πολύ άσχημης κατάστασης και το θετικό είναι ότι σηκώθηκε λίγο.
Θέλει πολύ χρόνο και υπομονή.
Πάλι καλά!
Δεν γνωρίζω προσωπικά κανέναν αλλά με επηρέασε πολύ οτι έγινε εκείνη την Κυριακή.
Πριν κοιμηθώ διάβαζα το μήνυμα του Σπυρου για χαλαρό καφε και βόλτα κλπ και ζήλευα.
Το πρωί που είδα τα νέα κολλησα άσχημα. Και την 3ωρη βόλτα που έλεγα να στριμωξω ανάμεσα σε υποχρεώσεις δςν έκανα και τίποτα.

Να πάνε όλα καλά στα παιδιά, και πολλή προσοχή ολοι μας σε αυτή την ζούγκλα!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Περαστικά και ποτέ πάλι τέτοια εμπειρία
 

AkisGSpot

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Akis
Μοτό
Yamaha Movistar GP (Sky VR Team)
Σπύρο αν και δεν έχουμε γνωριστεί από κοντά και επειδή είμαι σίγουρος ότι διαβάζεις το νήμα, σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να επανέλθεις ακόμα πιο δυνατός τη νέα χρόνια και να σε βρει γεμάτο χαρές και ευτυχισμένες στιγμές.. Όσο για την Πολυτίμη, να αναρρώσει επίσης το ταχύτερο, πιο δυνατή από ποτέ και το όνειρο του Ντακάρ να γίνει κάποια στιγμή πραγματικότητα.. Μην τα παρατήσετε..Δε σας ξεχνάμε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Τέταρτη μέρα πια στο σπίτι και με όπλο το ένα δάχτυλο του αριστερού μου χεριού θέλω να ευχαριστήσω πραγματικά τους γνωστούς και άγνωστους φίλους που υλικά ή ηθικά με βοήθησαν στα πολύ δύσκολα.

Είναι υποχρέωση του παθόντα να αποφασίσει να παλέψει για την επιστροφή του στην κανονικότητα. Τίποτα δε χαρίζεται εδώ… Έχω την τύχη να κρατώ από την πρώτη στιγμή στο χέρι μου το υπερόπλο που πάντα κουβαλούσα πάνω-πάνω στην εντουροτσάντα μου, την οικογένειά μου!

Άρα η επιστροφή μου είναι ζήτημα χρόνου. Έχω την υπομονή. Καλές γιορτές.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ
Απίστευτη δύναμη ψυχής! Φιλε Σπύρο αν και δεν εχω τη τιμη να σε γνωρίζω απο κοντα, ευχομαι τα καλυτερα, καλη επάνοδο και ποτέ ξανα τετοια περιπέτεια. Περαστικά σου, οπως και ευχες για γρηγορη ανάρρωση στην Πολυτίμη και το φιλο της.

Προσοχή εκει εξω στη ζούγκλα παιδια...!
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Τέταρτη μέρα πια στο σπίτι και με όπλο το ένα δάχτυλο του αριστερού μου χεριού θέλω να ευχαριστήσω πραγματικά τους γνωστούς και άγνωστους φίλους που υλικά ή ηθικά με βοήθησαν στα πολύ δύσκολα.

Είναι υποχρέωση του παθόντα να αποφασίσει να παλέψει για την επιστροφή του στην κανονικότητα. Τίποτα δε χαρίζεται εδώ… Έχω την τύχη να κρατώ από την πρώτη στιγμή στο χέρι μου το υπερόπλο που πάντα κουβαλούσα πάνω-πάνω στην εντουροτσάντα μου, την οικογένειά μου!

Άρα η επιστροφή μου είναι ζήτημα χρόνου. Έχω την υπομονή. Καλές γιορτές.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ
Περαστικά!!!
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Φίλε Σπύρο εύχομαι να επανέλθεις γρήγορα σε όλες σου τις δραστηριότητες καθώς και στα χώματα που σε αγαπάνε και αγαπάς !
 
Top Bottom