Στα Αγραφα απο εναν αλλο δρομο.

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
ωραίος ...Πάσχα στα Άγραφα...Δε το είχα σκεφτεί ποτέ...Πήγαινα πιο μετά εγώ...Κάτι ρέματα που περνάτε, στην Οίτη είναι;

Τα ρεματα ειναι η διαδρομη Αργυρια-Κυριακοχωρι-Γαρδικι Ομιλαιων η οποια σχεδον παντα τετοια εποχη ειναι πεσμενη
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και εγω το εχω νιωσει πολλες φορες οτι ειναι ιδιαιτερα εκει και πιστευω οτι οφειλεται στο οτι ειναι απομονωμενα μερη με παρθενα ομορφια σε
ορεινους ογκους μεγαλης εκτασης. Οταν μπαινεις εκει και κανεις αρκετα χιλιομετρα μεχρι να διασχισεις φαραγγια,λιβαδια και κορυφογραμμες
και να πατησεις παλι σε πολιτισμο νιωθεις ενα δεος που ειναι και αυτο που εμεις οι Adventure τυποι εχουμε για τροφη.
Επειδη τυχαινει να εχω διασχισει αυτους τους ορεινους ογκους πετωντας με αλεξιπτωτο πλαγιας αν του δει κανεις απο ψηλα θα καταλαβει γιατι ειναι ειναι τοσο ιδιαιτερο μερος.

Και εγω χαρηκα πολυ για την γνωριμια φιλε να ξερεις!
Οι φωτο των Αγραφων απο τα σχεδον 3000 μετρα υψομετρο.



Εκκίνηση από που έκανες?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
μετα τις γιορτες πρωτα ολοι οι θεοι!!!!, θα παμε εκει που λεει ο καρουλης, μια καταδρομικη μονο για πολυ μπρουταλ ανδρες!!!!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ενα ριγος με επιασε μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρ
απο το σιδερωμα ειναι γιατι σου εχει βαλει πολλα η κα Ελενη 2
και να μην πεταγεσαι γιατι μιλησα για μπρουταλ βολτα, για σκληρες ζαντες κλπ.....
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
απο το σιδερωμα ειναι γιατι σου εχει βαλει πολλα η κα Ελενη 2
και να μην πεταγεσαι γιατι μιλησα για μπρουταλ βολτα, για σκληρες ζαντες κλπ.....
Αυτες οι βολτες ειναι για αντρες με μηχανακια ανω των 1000ων κυβικων ( μπρατσαραδες) και επισης Σαββατο εχεις να πας Λαικη μην ξεχνιεσαι :laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αυτες οι βολτες ειναι για αντρες με μηχανακια ανω των 1000ων κυβικων ( μπρατσαραδες) και επισης Σαββατο εχεις να πας Λαικη μην ξεχνιεσαι :laugh::laugh::laugh::laugh:
ξερω ξερω!!! το σιδερο το απλωμα κανει μπρατσα........και οσο αφορα τα χιλιαρια μηχανακια μεχρι τωρα στα χωματα λιγα εχουν μεινη και αυτα κατεμια μαζι με ενα ηρωικο 1200τσι εσ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ξερω ξερω!!! το σιδερο το απλωμα κανει μπρατσα........και οσο αφορα τα χιλιαρια μηχανακια μεχρι τωρα στα χωματα λιγα εχουν μεινη και αυτα κατεμια μαζι με ενα ηρωικο 1200τσι εσ
2-3.....ειμαστε και όχι ένα!:p
Και δεν είμαστε ήρωες....φτωχαδακια είμαστε με ένα μηχανάκι για ολα:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ξερω ξερω!!! το σιδερο το απλωμα κανει μπρατσα........και οσο αφορα τα χιλιαρια μηχανακια μεχρι τωρα στα χωματα λιγα εχουν μεινη και αυτα κατεμια μαζι με ενα ηρωικο 1200τσι εσ
2 τουλάχιστον τα τζι-ες συνεχώς
:waiting:
Δε θέλω π@παριές....Μια φορά έλειψα και την άλλη ήμουν ήδη στο βνο σε άλλη αποστολή :)
Την Κυριακή ήταν 3 τουλάχιστον τα 1200 κι ένα χιλιακατομπενήντα (πιο αντρίκιο ακόμα ;) )
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το 1150 έχει μια περίεργη γοητεία.
Ψάχνω μηχανάκι για ασφάλτινα ταξίδια και το έχω ψηλά στις προτιμήσεις μου.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αντε στα 35 μηχανάκια μέσο όρο σε κάθε χώμα υπάρχουν και 10 μεγάλα τα επτά κατεμια τα τρία μπεμφε και μια σαύρα τραβελο ..μαύρη
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αντε στα 35 μηχανάκια μέσο όρο σε κάθε χώμα υπάρχουν και 10 μεγάλα τα επτά κατεμια τα τρία μπεμφε και μια σαύρα τραβελο ..μαύρη
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Το 1150 έχει μια περίεργη γοητεία.
Ψάχνω μηχανάκι για ασφάλτινα ταξίδια και το έχω ψηλά στις προτιμήσεις μου.
Σου το δίνω για ενα τεστ ντριβ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
2 τουλάχιστον τα τζι-ες συνεχώς
:waiting:
Δε θέλω π@παριές....
Την Κυριακή ήταν 3 τουλάχιστον τα 1200 κι ένα χιλιακατομπενήντα (πιο αντρίκιο ακόμα ;) )
Νιωθω πιο άντρας κ απο άντρα τωρα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σου το δίνω για ενα τεστ ντριβ;)
Θα τα πούμε εκτενώς οσωνούπω!

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom