Στην επαρχία της Σερβίας (καλοκαίρι του 21)

george_pan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
yamaha
.......πρέπει να χωρέσουμε μια διανυκτέρευση ή να κάψουμε το φρούριο και να φτάσουμε βράδυ αργά Βελιγράδι.
Εαν δεν εχετε παει Βελιγράδι ξανά, θα πρέπει να χωρέσετε μία διανυκτέρευση ακόμα είτε για να μείνετε 2 βράδια εκεί να το γυρισετε και να πάρετε μια γεύση γιατι απο το crni λογικά λίγο πολύ αργά θα φτάσετε ότι διαδρομή και να κάνετε, η να βάλετε όπως είπα διανυκτέρευση golubac οπότε μετά το βελιγράδι ειναι δύο ώρες δηλαδή ουσιαστικά πάλι μια μέρα γεμάτη Βελιγράδι.
 

cantona

Μέλος
Περιοχή
Αρτέμιδα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
R1250GSA
18.00 κλείνει τους καλοκαιρινούς μήνες το κάστρο από ότι βλέπω τώρα.
Ναι Βελιγράδι έχουμε βάλει 2 διανυκτερεύσεις για να έχουμε μιάμιση μέρα γεμάτη τουλάχιστον!
Θα το δούμε εκείνη την ώρα μάλλον...αν κάνουμε ένα από τα 2 κομμάτια με Δούναβη μέσα φυσικά και καταφέρουμε να φτάσουμε κατά τις 16.30 στο κάστρο να το δούμε μέχρι τις 18.00 και μετά να την κάνουμε για Βελιγράδι!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λυσσαξατε με τα κάστρα και τα φρουρια :p

Έχει και στο Βελιγράδι και μάλιστα τεράστιο
 

cantona

Μέλος
Περιοχή
Αρτέμιδα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
R1250GSA
Θα πάμε κι εκεί!
Θα είναι και ολίγον εκπαιδευτικού χαρακτήρα το φετινό road trip
θα υπάρχει και safety car με παιδί μέσα...:cool:
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Συγνώμη για το Up του θέματος, αλλά σήμερα όλη μέρα έχω στον νου μου ένα μακρινό ταξίδι. Σερβία θα ήθελα να είναι το πρώτο μου, για λόγους δικούς μου.
Από τις 2-3 βόλτες που έχω πάει με τον kordix βόλτα, θα γούσταρα πολύ ένα τέτοιο ταξίδι πλάι του.

Ταξίδεψα για κάνα 10λεπτο, μαγευτικά από τα ποστς! Ευχαριστώ!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Συγνώμη για το Up του θέματος, αλλά σήμερα όλη μέρα έχω στον νου μου ένα μακρινό ταξίδι. Σερβία θα ήθελα να είναι το πρώτο μου, για λόγους δικούς μου.
Από τις 2-3 βόλτες που έχω πάει με τον kordix βόλτα, θα γούσταρα πολύ ένα τέτοιο ταξίδι πλάι του.

Ταξίδεψα για κάνα 10λεπτο, μαγευτικά από τα ποστς! Ευχαριστώ!
Ένα Up σε ταξιδιωτικό είναι πάντα ένα ωφέλιμο ποστ :D:cool:
 
Top Bottom