Στολή Klim Carlsbad grey

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L







Πωλείται η παραπάνω στολή. Είναι σε άριστη κατάσταση, πραγματικά σαν καινούργια, αφού έχει φορεθεί σε 2-3 ημερήσιες, ολιγόωρες βόλτες και έχει πλυθεί με απορρυπαντικό ειδικό για goretex. Καμία φθορά, κανένα σημάδι και εννοείται η αδιαβροχοποίηση λειτουργεί κανονικά.
Το τζάκετ έχει αεραγωγούς μπρος-πίσω και στα μανίκια, τσέπες διπλές μπροστά κάτω για τα χέρια (από πάνω και από πίσω) και τσέπες στο στήθος. Νούμερο medium. Το τζάκετ δεν έχει καμία προστασία και επειδή αγοράστηκε από Αμερική, δεν διαθέτει την ζώνη εσωτερικά στη μέση που είχε η ευρωπαϊκή έκδοση.

Το παντελόνι έχει αεραγωγούς μπρος-πίσω και τσέπες με φερμουάρ στο πλάι. Προστασίες d3o σε γοφούς, γόνατα και πίσω στο ποπό για την "ουρίτσα". Νούμερο 32.

Κάνει για σωματότυπο 1,80+-, με κιλά από 70 έως 85+. Ο μόνος λόγος πώλησης είναι ότι δεν κάνω ταξίδια λόγω της οικογενειακής μου κατάστασης.
Τιμή 650 έξοδα αποστολής δικά μου.
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Ερώτηση εγκυκλοπαιδικού ενδιαφέροντος,αν θες μου απαντάς φίλε μου.Στην ουσία δηλαδή την στολή αυτή την φοράς δηλαδή με θώρακα,πλάτη,προστασία ώμους και επαγκωνίδες;






Κάτι τέτοιο δηλαδή;Η μπαίνουν προστασίες σε υπάρχουσες εσοχές;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Ερώτηση εγκυκλοπαιδικού ενδιαφέροντος,αν θες μου απαντάς φίλε μου.Στην ουσία δηλαδή την στολή αυτή την φοράς δηλαδή με θώρακα,πλάτη,προστασία ώμους και επαγκωνίδες;






Κάτι τέτοιο δηλαδή;Η μπαίνουν προστασίες σε υπάρχουσες εσοχές;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Έχει εσωτερικά υποδοχές το τζάκετ σε αγκώνες, ώμους και πλάτη για να βάλεις προστασίες. Κανονικά πωλούνταν με τις προστασίες. Αν θες μπορείς να βάλεις και θώρακα, εννοείται.
 

mavro provato

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
Tenere 660
Κάτι άσχετο αλλά αν μπορούσες να βοηθήσεις...
Απορρυπαντικό για goretex; Που το βρήκες αυτό;
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L

L3f

Μέλος
Καλησπερα και χρόνια πολλά αποσύρω το ενδιαφέρον γιατί τελικά ο φίλος δε ξέρει πότε θα γυρίσει από το εξωτερικό οπότε δε θα προχωρήσει στην αγορά ευχαριστώ το φίλο Δημήτρη που μου την κράτησε
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Καλησπερα και χρόνια πολλά αποσύρω το ενδιαφέρον γιατί τελικά ο φίλος δε ξέρει πότε θα γυρίσει από το εξωτερικό οπότε δε θα προχωρήσει στην αγορά ευχαριστώ το φίλο Δημήτρη που μου την κράτησε
Εγώ ευχαριστώ για την ενημέρωση. Οπότε η στολή έχει δεσμευθεί για φίλο εκτός φόρουμ. Θα ενημερώσω σχετικά
 
Top Bottom