Στον αστερισμό τού F800GS: Μαστορέματα, Λύσεις, Πατέντες κλπ

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Τα θερμοσυστελλόμενα μπορείς να τα κόψεις πολύ εύκολα με ένα χαρτοκόπτη...
Ωραία πατέντα...
Κρίμα που δεν την είχα δει πριν ξηλώσω τα δικά μου Oxford...
Και βγαίνουν και σε ωραίο διακριτικό κόκκινο και ένα κιτρινάκι μούρλια !
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Τα θερμοσυστελλόμενα μπορείς να τα κόψεις πολύ εύκολα με ένα χαρτοκόπτη...
Ωραία πατέντα...
Κρίμα που δεν την είχα δει πριν ξηλώσω τα δικά μου Oxford...
Εγω πούλησα το μηχανάκι κατευθείαν...:p:p:p:p
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να πατε στον Πειραια, πχ στην "ΕΝΕΡΓΕΙΑ" (ή οπου αλλου ξερετε που πωλουν ηλεκτρολογικο υλικο) και να παρετε θερμοσυστελομενα με το μετρο.
Θα εχετε για εσας και τους φιλους σας!!!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Να πατε στον Πειραια, πχ στην "ΕΝΕΡΓΕΙΑ" (ή οπου αλλου ξερετε που πωλουν ηλεκτρολογικο υλικο) και να παρετε θερμοσυστελομενα με το μετρο.
Θα εχετε για εσας και τους φιλους σας!!!!!
αχ τι ώραία.. θα κάνω Σουαρέ με θερμοσυστελλόμενα. Είστε όλοι καλεσμένοι!! Βάλε κι άλλα μεγέθη κυρ Στέφανε.. βρήκα μια καταπληκτική δουλειά..:roflmao:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να πατε στον Πειραια, πχ στην "ΕΝΕΡΓΕΙΑ" (ή οπου αλλου ξερετε που πωλουν ηλεκτρολογικο υλικο) και να παρετε θερμοσυστελομενα με το μετρο.
Θα εχετε για εσας και τους φιλους σας!!!!!
Ρε τρελέ

Τα κανονικά θερμοσυστελλόμενα είναι "γυαλιστερά" από έξω. Πρόσφυση στο γάντι μηδέν
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ρε τρελέ

Τα κανονικά θερμοσυστελλόμενα είναι "γυαλιστερά" από έξω. Πρόσφυση στο γάντι μηδέν
Στη σούζα θα δείξει ωραίο το αποτέλεσμα. Ένα καλό τράβηγμα και μια καλή προσγείωση λίγο άτσαλη.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Γενικως υπαρχουν θερμοσυστελομενα που ειναι γυαλιστερα απεξω και αλλα που ειναι ματ Και καποια εχουν και κολλα στη μεσα μερια Δεν εχω δει ομως με σχεδιο οπως αυτα του alli
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ρε τρελέ

Τα κανονικά θερμοσυστελλόμενα είναι "γυαλιστερά" από έξω. Πρόσφυση στο γάντι μηδέν
Οριστε και η λυση!!!!!! :p


Τι αλλο πΧια να κανω για εσας!
Με ενα ευροπουλακι, κανετε και τις σουζες σας με ασφαλεια :laugh:!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Γενικως υπαρχουν θερμοσυστελομενα που ειναι γυαλιστερα απεξω και αλλα που ειναι ματ Και καποια εχουν και κολλα στη μεσα μερια Δεν εχω δει ομως με σχεδιο οπως αυτα του alli
Οντως. Η μονη διαφορα ειναι στο σχεδιο. Τα του εμποριου, ειναι μονόχρωμα!
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Κάποιος σπάνιες φορές οταν σβήνω την μηχανή εμφανίζεται ένα ews στο καντράν..
Κάποιες φορές όταν σβήνεις την μηχανή κ ακόμα ρολαρεις βγάζει ένα μήνυμα. Αυτό εννοείς; Δηλ καμία φορα σβήνω πριν σταματήσω εντελώς κ μέχρι να σβήσει το καντράν βγάζει ένα μήνυμα . Αν είναι αυτό δν είναι κάτι . Δν θυμάμαι κ ποιο από τα δυο γράφει .
 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Κάποιες φορές όταν σβήνεις την μηχανή κ ακόμα ρολαρεις βγάζει ένα μήνυμα. Αυτό εννοείς; Δηλ καμία φορα σβήνω πριν σταματήσω εντελώς κ μέχρι να σβήσει το καντράν βγάζει ένα μήνυμα . Αν είναι αυτό δν είναι κάτι . Δν θυμάμαι κ ποιο από τα δυο γράφει .
Ναι όπως το λες
 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Καλημέρα καλησπέρα, λέω να κάνω ένα δώρο στην μηχανή για Χριστούγεννα, ψάχνω για τα andreani και βλέπω ότι υπάρχουν δύο κωδικοί με διαφορά κάνα 200αρι το ακριβό το λέει rally....
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καλημέρα καλησπέρα, λέω να κάνω ένα δώρο στην μηχανή για Χριστούγεννα, ψάχνω για τα andreani και βλέπω ότι υπάρχουν δύο κωδικοί με διαφορά κάνα 200αρι το ακριβό το λέει rally....
Το ακριβό αν θυμάμαι καλά είχε λίγο μεγαλύτερη διαδρομή και δεν ξέρω τί άλλες εσωτερικές αλλαγές έχει.

τώρα δικό σου το θέμα είναι πόσα χρήματα διαθέσιμα έχεις και πόσο ακόμα θα κρατήσεις το 800 για να κάνεις απόσβεση αυτή την επένδυση.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Standard

Rally

Αυτά τα 2 λες λογικά. Το rally φαίνεται πιο heavy duty για σοβαρό χώμα. Και τα 2 σουπερ θα είναι και θα μεταμορφώσουν τη μηχανή. Δεδομένου του χαρακτήρα και της ηλικίας της μοτοσυκλέτας θα διάλεγα το απλό και πιο φτηνό.
 
Top Bottom