Στους δρόμους του AdvtrOFFy 2018 27-28 Ιουνίου

Monolykos

Μέλος
Όνομα
Natsos Konstantinos
Μοτό
KTM 1190ADV-R
Καλησπέρα , το πιο πιθανό είναι ότι και εγώ αυτό σκεφτομαι να κάνω και λόγω ότι ο κολλητός μου που ήταν να έρθει δεν θα μπορέσει
θα είμαι σόλο , όποτε αν είσαι εκεί μπορούμε να βρεθούμε να κάνουμε κάποια κομμάτια παρέα
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ε να σγμς εντάξει μιά που με τον Cptn δεν με βλέπω για... 190χαω στην ΕΟ με το μονοκύλινδρο, παίζει υποψηφιότητα και για τούτο. Μπορεί να κάνω και τα δύο, μιά ζωή την έχουμε...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιααααα να προγραμματιστούμε λίγο :)

Αναχώρηση Σάββατο πρωί και διανυκτέρευση στο δασικό χωριό;
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Γιάννη, σκεφτόμουν να κάνω την δεύτερη και τρίτη μέρα δές τους χάρτες
Αναχώρηση Σάββατο πρωί πρωί ...


ADVtrOFFy 2018!!!



ADVTROFFY 2018_DAY 2 - Google My Maps



ADVTROFFY 2018_DAY 3 - Google My Maps



με διανυκτέρευση στο ίδιο σημείο που έγινε και στο advtroffy-2018 ή κάπου εκεί γύρω ή όπου με πιάσει η νύχτα ή κουραστώ ή .....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
To 18 είχαμε κάνει ασφάλτινη βόλτα μαζί με Blitzer στα χνάρια των υπολοίπων.

Λοιπόν Σάββατο πρωί πρωί είναι ΟΚ, αλλά το "διανυκτέρευση όπου" δεν είναι. Γενικά το βουνό ζητάει και λίγη καλοπέραση αφ' ενός, σκυλοβαριέμαι να ψάξω πως θα δέσω σκηνή, υπνόσακο, στρώμα κλπ πράγματα στο κατσίκι ώστε να μην φύγουν και να μην καούν. Τα παιδιά΄είχαν μείνει σε ένα Χάνι ή κάτι τέτοιο κοντά στο ποτάμι το βράδυ Σαββάτου.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
To 18 είχαμε κάνει ασφάλτινη βόλτα μαζί με Blitzer στα χνάρια των υπολοίπων.

Λοιπόν Σάββατο πρωί πρωί είναι ΟΚ, αλλά το "διανυκτέρευση όπου" δεν είναι. Γενικά το βουνό ζητάει και λίγη καλοπέραση αφ' ενός, σκυλοβαριέμαι να ψάξω πως θα δέσω σκηνή, υπνόσακο, στρώμα κλπ πράγματα στο κατσίκι ώστε να μην φύγουν και να μην καούν. Τα παιδιά΄είχαν μείνει σε ένα Χάνι ή κάτι τέτοιο κοντά στο ποτάμι το βράδυ Σαββάτου.
Καταφύγιο βωβουσας
Εχει χωρο και για σκηνη
Και καλή μασα
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καταφύγιο βωβουσας
Εχει χωρο και για σκηνη
Και καλή μασα
Δε με λες παλικάριμ, γιατί από το/τα Ροσκά στον χάρτη του REH το βγάζει "μόνο" 5 ώρες βορειότερα αυτό;
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μπέρδεψε τα τρόφια ο Κωστης.
Γράψε λάθος αμύρου..
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
To 18 είχαμε κάνει ασφάλτινη βόλτα μαζί με Blitzer στα χνάρια των υπολοίπων.

Λοιπόν Σάββατο πρωί πρωί είναι ΟΚ, αλλά το "διανυκτέρευση όπου" δεν είναι. Γενικά το βουνό ζητάει και λίγη καλοπέραση αφ' ενός, σκυλοβαριέμαι να ψάξω πως θα δέσω σκηνή, υπνόσακο, στρώμα κλπ πράγματα στο κατσίκι ώστε να μην φύγουν και να μην καούν. Τα παιδιά΄είχαν μείνει σε ένα Χάνι ή κάτι τέτοιο κοντά στο ποτάμι το βράδυ Σαββάτου.
Μπορείς να σταματήσεις στην Δομνίστα που από ότι βλέπω έχει καταλύματα ή κάπου αλλου στην διαδρομή και βρισκόμαστε το επόμενο πρωί και συνεχίζουμε ....
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Σκέφτομαι να ακολουθήσω την βόλτα
Και εγώ με σκηνούλα.

Λέω να έρθω μέσω Ρίου , οπότε να μου προτείνατε περίπου ώρα και μέρος συνάντησης

Π.χ. Γραμμένη Οξια?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχω και άλλες μεταφυσικές απορίες, πχ να πάω να πάρω προληπτικά δυό σαμπρέλες ή/και αφρό. Θα μου πεις άντε και τις πήρες, ξέρεις να τις αλλάζεις, δεν έχεις ιδέα αλλά καλύτερα να υπάρχουν παρά όχι.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μανιακέ αφού γελάς, έχω και άλλα στο μυαλό.

Αφίδνες-Αρτοτίνα είναι 4:30 ώρες. Συν το χωμάτινο κομμάτι που είναι άγνωστες ώρες. Τι ώρα "πρέπει" να φύγεις για να βγει; Πόση κόπωση θα συγκεντρωθεί μέσα στην ημέρα;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μανιακέ αφού γελάς, έχω και άλλα στο μυαλό.

Αφίδνες-Αρτοτίνα είναι 4:30 ώρες. Συν το χωμάτινο κομμάτι που είναι άγνωστες ώρες. Τι ώρα "πρέπει" να φύγεις για να βγει; Πόση κόπωση θα συγκεντρωθεί μέσα στην ημέρα;
Αυτές οι βόλτες θέλουν πρωινή αναχώρηση... Πολύ πρωινή.
Δεν είμαι κατάλληλος να μιλήσω για κούραση.....δεν ξέρω τι παθαίνω, αλλά στα βουνά δεν κουράζομαι.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
εντάξει, μόλις λύθηκε μιά σοβαρή απορία σχετικά με το αν είναι λογική η συμμετοχή μου στην συγκεκριμένη. :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εντάξει, μόλις λύθηκε μιά σοβαρή απορία σχετικά με το αν είναι λογική η συμμετοχή μου στην συγκεκριμένη. :D
Πήγαινε ρε ψηλέ.... Πανέμορφη διαδρομή είναι, καλό μηχανάκι πήρες, ξεκινα την προπόνηση.
Υπαρχουν πολλές ασφάλτινες διαφυγες, αν κουραστείς.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δε με λέτε ρε παίδες, να πούμε μιά Αρτοτίνα στις 12μμ παν/κατ για ανασυγκρότηση/καφέ και εκκίνηση;

Εγώ λέω να φύγω από ΝΕΟ-Κάστρο-Λειβαδιά-Δίστομο-Δεσφίνα-Ιτέα-Πεντάπολη-Αρτοτίνα.
Είναι και το θέμα με τα βενζινάδικα, βλέπω από γοογλε ότι έχει στο Λιδωρίκι οπότε μπορώ να βάλω εκεί και στα δύο ντεπόζιτα και να μην έχω άγχος (θεωρητικά).
 
Top Bottom