Στοχος Vrsic pass [emoji848][emoji848][emoji848]

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σερβια για σημερα Νις Και Μπεογκραααντ.... Με παιχνιδια φωτογραφικο και εννοειτε ναργιλε... Χαχαχα


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλημερες απο συνορα σερβια κροατια!!! Και φυγαμε για ζαγκρεμπ....τι ευθειες ειναι αυτες ωρεεε πφφφ


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Σερβια για σημερα Νις Και Μπεογκραααντ.... Με παιχνιδια φωτογραφικο και εννοειτε ναργιλε... Χαχαχα


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γειασου αλανι

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Εμεις και οι αρκουδες στην τοποθεσια ζαγκρεμπ... Ευτυχως τελειωνουν οι ανουσιες ευθειες!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
τον βλεπω τον κυριουλη με μπουφαν .....δροσιες δροσιες !!!!!!1
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
τον βλεπω τον κυριουλη με μπουφαν .....δροσιες δροσιες !!!!!!1
Χθες εριξε βροχα φουλ το βραδυ ...σημερα ειχε δροσια χωρις ψυχαλα ευτυχως... Vransko slovenia για αποψε και λουμπλιανα το βραδυ αν δεν βρεξει....


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Χθες εριξε βροχα φουλ το βραδυ ...σημερα ειχε δροσια χωρις ψυχαλα ευτυχως... Vransko slovenia για αποψε και λουμπλιανα το βραδυ αν δεν βρεξει....


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Που είναι το μέρος στη δεύτερη φωτό; Μείνατε εκεί; Αν ναι, κόστος;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αυτο ειναι .... Το εκλεισα πριν κανα δυμδομαδα ..απλα εχει κοινοχρηστη τουαλετα!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Triglav ... Mangart ... Velka και οτι αλλο τραβαει το ματι σας...αφηστε με εδω για παντα!!!! Η διαδρομη ειναι τελεια , ο εκνευρισμος μου ομως ηταν ελαχιστος γιατι σας βλακας εκλεισα να την κανουμε 15αυγουστο...μαααα 15αυγουστι;;;; Χαχαχαχα ο κακος χαμουλης... Με αποζημιωσε τα οσα ειδαμε... Βαζω και την διαδρομη που καναμε εμεις ... Αν εξερεσετε οτι το πρωι ξεκινησαμε απο αρκετα μακρια ...και θελαμε να καταληξουμε αυστρια .... Η διαδρομη βγηκε χαλαρα απο τις 10 το πρωι εως τις 6 το απογευμα ...με σταση για φαγιιιι...



Ελπιζω να ανοιγει ο χαρτης... Αυριο εχουμε μπλεεεεντ!!! ......

Ξερεις καποιος να μας βοηθησει αν μπορουμε απο την μερια του μπλεντ να κανουμε καπου μπανιο;;;; Ευχαριστω...


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Triglav ... Mangart ... Velka και οτι αλλο τραβαει το ματι σας...αφηστε με εδω για παντα!!!! Η διαδρομη ειναι τελεια , ο εκνευρισμος μου ομως ηταν ελαχιστος γιατι σας βλακας εκλεισα να την κανουμε 15αυγουστο...μαααα 15αυγουστι;;;; Χαχαχαχα ο κακος χαμουλης... Με αποζημιωσε τα οσα ειδαμε... Βαζω και την διαδρομη που καναμε εμεις ... Αν εξερεσετε οτι το πρωι ξεκινησαμε απο αρκετα μακρια ...και θελαμε να καταληξουμε αυστρια .... Η διαδρομη βγηκε χαλαρα απο τις 10 το πρωι εως τις 6 το απογευμα ...με σταση για φαγιιιι...



Ελπιζω να ανοιγει ο χαρτης... Αυριο εχουμε μπλεεεεντ!!! ......

Ξερεις καποιος να μας βοηθησει αν μπορουμε απο την μερια του μπλεντ να κανουμε καπου μπανιο;;;; Ευχαριστω...


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στην λίμνη μπορείς να κάνεις μπάνιο, επιτρέπεται

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κατι απο χθες ... Λιμνη μπλεντ ...Σαβικααα και ποταμαδα... Και dinopark ...και car meet ... Και straza bled... Ποσο γεματη μεραααα... Μολις επιστρεψω θα φτιαξω ενα πληρη χαρτι με τα μερη που γυρισαμε πιστευω καναμε τα παντα...εκτος απο το τελεφερικ στην σαβικα που ανεβαινεις στα 1600 μετρα ...δεν προλαβαμε λογο ωρα ... Btw την ερωτευτηκα αυτη την χωρα...εχει τα παντα , φιλοξενοι ανθρωποι και τιμες λογικες κοντα στι ελληνικες μεν...


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σημερα δυστηχως επιστροφη (μεσω αυστριας( και wortherseeeee για να δουμε και αυτη την ριμαδα την λιμνη ... και μικρη σταση maribor για τα απαραιτητο ταμα σαν πρωην downhillas ....... και ο δρομος της επιστροφης με υπνο στο ζαγκρεμπ και επιτελουυυς πισιναρααα...χαχαχαχα (Υ.σ. στο ζαγκρεμπ αν ερθεις πρεπει να ανεβεις στο βουνο .... Θα το καταευχαριστηθεις.... Θα το προσθεσω και αυτο στον χαρτη μολις επιστρεψω.... Καλο βραδυ και παμε στην πολη να δουμε τι λεει ....


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
μπραβο ρε τρελε...!!!χιλια μπραβο!!!χαρα στο κουραγιο της Αφροδιτης....χαχαχαχα
Ευχαριστουμε ρε τζονακο να σαι καλα ....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Στα περι προχθες τωρα ..... Στην ανουσια διαδρομη ζαγκρεμπ εως βελιγραδι , εψαχνα κατι να δουμε .... Μπορει να πω μεγαλη κουβεντα αλλα δεν βρηκα τιποτα και τελικα βλεπω το παρακατω παρκο ...μονο και μονο η φυση που σου προσφερει και τα χιλιομετρα στριψιματος μεχρι να φτασεις ,αξιζει να την κανεις την παρακαμψη και να αφιερωσεις 1 ωρα παραπανω για να το δεις ... (Εισοδος στο παρκο 10κουνια ανα ατομο....) Και καλη σας πεζοπορια!!!! .....


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Χθεσινη μερα βαρετη ανουσια και χωρις λογο υπαρξης.... Χαχαχα βελιγραδι - καρδιτσα .... Αντε στο επομενο που θελω να πιστευω θα ειναι κατα πατριδα μερια .... Καλη συνεχεια και επιστρεφω σε λιγες μερες με τον πληρη χαρτη και τις δωματιαρες που πραγματικα αξιζαν και με το παραπανω!!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom