Συγνωμη

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Θα ηθελα να ζητησω συγνωμη απο ολους τους συμφορουμιτες αν καποια η καποιες στιγμες ξεφυγα και εγραψα με υφος,απλα ειδα καποιες ερωτησεις η καποιες ανακριβειες και θεωρησα οτι μπορουσα να βοηθησω παραθετοντας τις οποιες γνωσεις εχω,δυστυχως λογω του οτι καποιος μπορει να εγραψε ανακριβειες η μπορει να με ειρωνευτηκε(ισως κ ιδεα μου?μπορει)εκνευριστηκα.Αν πω μια μπαρουφα η κοτσανα και μου κανουν καζουρα η με ειρωνευτουν το παιρνω κ εγω στην πλακα ,αν ομως με ειρωνευτουν ανοιχτα δημοσια ενω εχω μιλησει σωστα κ σοβαρα εκνευριζομαι.Τελος παντων το θεμα ειναι οτι ξεφυγα κ ζητω απ ολους συγνωμη γι αυτο,η γνωμη μου η η οποια γνωση μου θαναι παντα διαθεσιμη για οποιον μου τη ζητησει με πμ(στα σοβαρα θεματα,τα αστειακια μας και τα πειραγματα μας ευπροσδεκτα ισως και επιθυμητα)

ΥΓ.Δεν περιμενω(ουτε κ επιθυμω )απαντησεις,μια δηλωση συγνωμης κ ελπιδα αφεσης αμαρτιων ειναι.
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Μόλις απάντησα στο "Βοηθεια σε αλλαγη λαδιων ktm 950 adv".. Δεν σε πρόλαβα... Πάντως μπράβο σου... (και φυσικά δεν είναι ειρωνικό)
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Χωρίς να έχω καταλάβει τι έχει γίνει, το λίγο που σε ξέρω Δημήτρη, ένα έχω να σου πω (αν μου επιτρέπεις)
Μην δίνεις σημασία......
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το οτι μεγαλώνουμε δεν σημαίνει οτι χάνουμε το αυθόρμητο , το νευρικό , το παιχνιδιάρικο μικρο παιδι που είμασταν κάποτε
Τουναντίον όσοι το εχουν τους θεωρώ πιο ευτυχιζμενους και πιο φυσιολογικούς
Εδω μεσα σε αυτο τον χωρο ειμαστε γεμάτοι τέτοια ατομα
Εγω τα ονομάζω
Αδιευκρίνιστα παιδιά !!!
Και σαν τέτοια παίζουν τσακώνονται φιλιωνουν κάνουν παρέες ομάδες αναμετρούνται!!!αλλα ποτε δεν ξεχνούν!!
πρώτα απο ολα να σέβονται και να εκτιμούν τον εαυτο τους και τους αλλους με ενα παρακαλώ ενα ευχαριστω ενα συγνώμη
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Χαίρομαι που μοιράζεσαι τις γνώσεις σου και αναγνωρίζεις το λάθος σου μιας και ξέφυγες λίγο .
Θα μπορούσες να μην το κανεις καν , κανένα απο τα δυο - αυτο δείχνει άνθρωπο σωστό και άξιο μέλος του advride.

Θα σου περάσω τώρα με πμ τον λογαριασμό μου για την εξόφληση τις συνδρομής του φόρουμ .
Αχαχαχαχαχα

Θα απαντήσω όπως απάντησε και ο @Simitis σε άλλο θέμα .

255km/h και 22 cc "πλι"




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το οτι μεγαλώνουμε δεν σημαίνει οτι χάνουμε το αυθόρμητο , το νευρικό , το παιχνιδιάρικο μικρο παιδι που είμασταν κάποτε
Τουναντίον όσοι το εχουν τους θεωρώ πιο ευτυχιζμενους και πιο φυσιολογικούς
Εδω μεσα σε αυτο τον χωρο ειμαστε γεμάτοι τέτοια ατομα
Εγω τα ονομάζω
Αδιευκρίνιστα παιδιά !!!
Και σαν τέτοια παίζουν τσακώνονται φιλιωνουν κάνουν παρέες ομάδες αναμετρούνται!!!αλλα ποτε δεν ξεχνούν!!
πρώτα απο ολα να σέβονται και να εκτιμούν τον εαυτο τους και τους αλλους με ενα παρακαλώ ενα ευχαριστω ενα συγνώμη
Συμφωνω.....μεγαλωνετε :p
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Χαίρομαι που μοιράζεσαι τις γνώσεις σου και αναγνωρίζεις το λάθος σου μιας και ξέφυγες λίγο .
Θα μπορούσες να μην το κανεις καν , κανένα απο τα δυο - αυτο δείχνει άνθρωπο σωστό και άξιο μέλος του advride.

Θα σου περάσω τώρα με πμ τον λογαριασμό μου με ένα πμ για την εξόφληση τις συνδρομής του φόρουμ .
Αχαχαχαχαχα

Θα απαντήσω όπως απάντησε και ο @Simitis σε άλλο θέμα .

255km/h και 22 cc "πλι"




Sent from my iPhone using Tapatalk
Βλεπω ολοι ζηλευετε τον συνονοματο με τα......μεγαλα..
..προσοντα......αυτος ανηκει...
πλεον στο τιμ των Ερωτικων !!!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Αυτό πάλι ,μόλις το είδα.
Φίλε Δημήτρη ,αν η "συγνώμη" αυτή απευθύνεται σε μένα ,έχω να σου πω οτι ,πολύ απλά ,δεν χρειαζόταν.

Οπως έγραψα κ στο λαδόΝημα :D
Κατ'αρχήν ,για να κλείσουμε τις όποιες πιθανές παρεξηγήσεις.
Φίλε Δημήτρη(korax) ,καμία δόση ειρωνίας απο μένα πρός κανέναν.
Ειδικά με άτομα που γνωρίζω από καθόλου ,έως ελάχιστα ,όπως εσένα ,προσπαθώ να είμαι πάντα πολύ προσεκτικός.
Ο γραπτός λόγος παρεξηγείται συχνά ,το γνωρίζω ,και γι'αυτό κι εγώ ,δεν πρόκειται να σε παρεξηγήσω ,που παρεξήγησες-ίσως-κάτι ,κ το πήρες "στραβά".


Με τον Τάκη τον εξιπενήνταδυό ,γνωριζόμαστε πολλά χρόνια προσωπικά ,κι έχω ένα θάρρος παραπάνω ,αφού ξέρω οτι δεν θα με παρεξηγήσει αν "του την πω" (αστειευόμενος πάντα) γιατί θα καταλάβει ότι δεν έχω κακή πρόθεση ,κάτι που ισχύει αμφίδρομα κι απο μένα ,άν/όταν μου την "πεί" εκείνος ,όπως κ όλοι όσοι γνωριζόμαστε αρκετά σε προσωπικό επίπεδο.
Οπως καταλαβαίνεις λοιπόν ,όσον αφορά εμένα ,δεν υπήρξε κανένα θέμα ,εξ'αρχής ,το οποίο θα χρειαζόταν "επανόρθωση".

Και να ξέρεις ότι ,αν κ γνωριζόμαστε ελάχιστα σε προσωπικό επίπεδο ,είσαι από τα άτομα που (ενστικτωδώς) εκτιμώ σαν προσωπικότητες.

Μακριά λοιπόν οι μικρότητες κ οι κατινιές από μας.

Καβάλα - γκάζι - παρέα - και χαμόγελα - αυτό θέλω μόνο - τίποτ'άλλο - τέλος - άντε μέσα κι ο Λέλος. :D

:stm::drt::ll::crs:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Θα ηθελα να ζητησω συγνωμη απο ολους τους συμφορουμιτες αν καποια η καποιες στιγμες ξεφυγα και εγραψα με υφος,απλα ειδα καποιες ερωτησεις η καποιες ανακριβειες και θεωρησα οτι μπορουσα να βοηθησω παραθετοντας τις οποιες γνωσεις εχω,δυστυχως λογω του οτι καποιος μπορει να εγραψε ανακριβειες η μπορει να με ειρωνευτηκε(ισως κ ιδεα μου?μπορει)εκνευριστηκα.Αν πω μια μπαρουφα η κοτσανα και μου κανουν καζουρα η με ειρωνευτουν το παιρνω κ εγω στην πλακα ,αν ομως με ειρωνευτουν ανοιχτα δημοσια ενω εχω μιλησει σωστα κ σοβαρα εκνευριζομαι.Τελος παντων το θεμα ειναι οτι ξεφυγα κ ζητω απ ολους συγνωμη γι αυτο,η γνωμη μου η η οποια γνωση μου θαναι παντα διαθεσιμη για οποιον μου τη ζητησει με πμ(στα σοβαρα θεματα,τα αστειακια μας και τα πειραγματα μας ευπροσδεκτα ισως και επιθυμητα)

ΥΓ.Δεν περιμενω(ουτε κ επιθυμω )απαντησεις,μια δηλωση συγνωμης κ ελπιδα αφεσης αμαρτιων ειναι.
ασυγχωρητος!!!
για να συγχωρεθεις πρεπει να βαλεις το λαδι για την σαλατα...
το οποιο θα αναλυθει βεβαια....ποιοτητα-ρευστοτητα-γευση-επιγευση κλπ.κλπ.
ταβερνα θα διαλεξει ο σκοτεινολελος απο το μακρινο γαλαξια...
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::friendship:




μητσε:yrk:.......
μια μεγαλη οικογενεια ειμαστε...
:prct::fl::plqtr::yup::ll::ll:
 
Top Bottom