Συζητηση για τα μαλακά μας μορια || Λιστα σελομαγαζιων

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πόσο ντροπή πχια....ερχοκ και π@π@ρια μαντολες.
Που οδηγούμαστε?
Από τρυφερά πόδια σε τρυφεροί :mooning:...
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
κιλα επειδη ειμαι φαγανο αγορι και διπλα στο πιατο εχω παντα ενα ποτηρι με νερο για να ''σβηνω΄΄ καθε τοσο το πηρουνι , μαλλον χρειαζεται κατι τετοιο----->>>>:friend::friend:
Τελικά τρελό πραμα αυτό το κεφάλι .
Με το που το είδα Κοίτα συνειρμούς που κάνει:



Μάλλον θα πεινάω, δεν ξηγιεται αλλιως :ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επίσης έχω συνταγή για μαγική πικανια.
Έχω στην κατάψυξη ένα μπρίσκετ, από την στιγμή που το πήρα είναι όλοι της παρέας (τελευταία και εμείς) σε δίαιτες και σε γιατρούς. Όταν κάνεις σχέδια να φας, το σύμπαν βάΝει τα γέλια.
Το καλό με την ιστορία, έχω χάσει δύο ολόκληρα κιλά χωρίς να συμμετέχω στα δρώμενα των γύρω οπότε η κωλάρα μου είναι 198 κύριε ληξίαρχε με τα τεντωμένα δάχτυλα και τα τρύπια γόνατα.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Έχω στην κατάψυξη ένα μπρίσκετ, από την στιγμή που το πήρα είναι όλοι της παρέας (τελευταία και εμείς) σε δίαιτες και σε γιατρούς. Όταν κάνεις σχέδια να φας, το σύμπαν βάΝει τα γέλια.
Το καλό με την ιστορία, έχω χάσει δύο ολόκληρα κιλά χωρίς να συμμετέχω στα δρώμενα των γύρω οπότε η κωλάρα μου είναι 198 κύριε ληξίαρχε με τα τεντωμένα δάχτυλα και τα τρύπια γόνατα.
:ha:ha:ha

Έχεις πάλι ρέντα σήμερα!!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Έχω στην κατάψυξη ένα μπρίσκετ, από την στιγμή που το πήρα είναι όλοι της παρέας (τελευταία και εμείς) σε δίαιτες και σε γιατρούς. Όταν κάνεις σχέδια να φας, το σύμπαν βάΝει τα γέλια.
Το καλό με την ιστορία, έχω χάσει δύο ολόκληρα κιλά χωρίς να συμμετέχω στα δρώμενα των γύρω οπότε η κωλάρα μου είναι 198 κύριε ληξίαρχε με τα τεντωμένα δάχτυλα και τα τρύπια γόνατα.
Επενδυση εκανες, δεν ψωνισες.
40% πανω εχει παρει το μπρισκετ!!!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επενδυση εκανες, δεν ψωνισες.
40% πανω εχει παρει το μπρισκετ!!!
Αν όντως έχει ανέβει τόσο, απλά δεν αξίζει. Στις ΗΠΑ είναι μάλλον από τα φτηνότερα κομμάτια.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αν όντως έχει ανέβει τόσο, απλά δεν αξίζει. Στις ΗΠΑ είναι μάλλον από τα φτηνότερα κομμάτια.
Χθες πουλησαν σε μαγαζι ενα κομματι rib eye 70€
Το ιδιο εκανε 45€ !!!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Φόρτωμα 2 σετ σελες από GS κ βουρ για Ζεφο,
Επιτέλους ένας άνθρωπος, ήρεμος, γνωστής, ενημερωμένος που μπορείς να συννενοηθεις κ να καταλάβει τις ανάγκες σου ώστε να σε εξυπηρετησει όσο τον δυνατόν καλύτερα.
Χαλάλι η απόσταση καθώς είμαι σίγουρος ότι το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει αμφότερους...!
Σε μερίκες ημέρες νεότερα..

(τελικά άμα δεν έχεις παπί δεν έχεις τπτ..)


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Αυτό το παπαρόλι μπαίνει και τώρα στο μαδέρι του ΚΤΜ και δεν χρειάζεται να δώσω λεφτά για να το μεταποιήσω. Όμοια είναι και άλλα παπαρόλια τύπου airhawk φουσκωτά που υπόσχονται ότι ο πωπός σου θα ταξιδεύει πάνω σε ροζ σύννεφα με άνεση πολυθρόνας τσέστερφιλντ. Μπόνους πόντους παίρνουν τα αμερικανά που βάζουν τα airhwak και από πάνω το πρόβατο.

Στην πράξη το παπαρόλι αυτό και τα άλλα δεν γλιτώνει τον αναβάτη από "εγκλωβισμό" σε ένα σημείο, πράγμα το οποίο είναι απευκταίο και αποφευκτέο σε ένα μηχανάκι σαν το 950.

Οπότε καταλήγουμε στο ότι ζητάω κάτι συγκεκριμένο και η σοφία του φόρουμ κατεβάζει ό,τι άλλο υπάρχει στην αγορά ΕΚΤΟΣ από αυτό που ερωτάται, είτε είναι σέλα, είτε μποτάκια σήμερα. Δεν είναι κακό γιατί η πληροφορία δεν πάει χαμένη, αλλά ο 200 κιλά κωλαρίνος μου, το πιρούνι μου, η πιατέλα με την πρατίνα και η σούβλα γουρνοπούλα μιά χαρά βολεύονται σε άλλα μηχανάκια και αφήνουν χώρο να ακουμπήσεις γαβάθα με πατάτες, σοσάκια και μιά χωριάτικη, το 950 μας κάνει ρεζίλι παντού, το πήρε ένας φίλος γκουτσαίος προχτές και μου λέει "ρε συ, πως κάθεσαι σε αυτό το πράγμα" όπου το V7 σιγά τη σέλα που έχει δηλαδή.
τοχεις παρει και χρησιμοποιησει?εχει καποιο εστω αποτελεσμα?αυξανει εστω λιγο τον χρονο ανοχης?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Όχι, απλά υποφέρω ένα χρόνο γιατί αντρίλα τεστοστερόνη ΚΤΜ.


Ο onroad ίσως μπορεί να ρίξει λόγω φως στο τούνελ
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Σε εμένα δουλεύει , τώρα στο gs δεν έχει νόημα αλλά στο 690 έκανε πολύ δουλειά όπως και στα μακρινά ταξίδια με το Άφρικα.

Κάθεσαι σε ένα στρώμα αέρα και στο τέλος της ημέρας δεν σε πονάει η μέση , απορροφάει κραδασμούς.

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Φόρτωμα 2 σετ σελες από GS κ βουρ για Ζεφο,
Επιτέλους ένας άνθρωπος, ήρεμος, γνωστής, ενημερωμένος που μπορείς να συννενοηθεις κ να καταλάβει τις ανάγκες σου ώστε να σε εξυπηρετησει όσο τον δυνατόν καλύτερα.
Χαλάλι η απόσταση καθώς είμαι σίγουρος ότι το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει αμφότερους...!
Σε μερίκες ημέρες νεότερα..

(τελικά άμα δεν έχεις παπί δεν έχεις τπτ..)


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να προσθέσω ότι το ένα ζεύγος ήταν του φίλου κ γνωστού "γουρλη" :ha
Ηλια ibar με τον οποίο είπαμε να τις πάει ο ένας να τις φέρει ο άλλος καθότι γειτονάκια..Να μοιραστούμε τον κόπο.

Μεχρι να πάω στον Ζεφο κάηκε η εμπρός λάμπα στο παπί.
Στον δε γυρισμό δεν άνοιγε η γκαραζοπορτα. Μετα από έλεγχο κάηκε το κοντρόλ..

Έχω κλειστεί μεσα σπίτι με τα ρολά κατω κ βλέπουμε.. Δεν είναι ημέρα για άλλα ρίσκα.. :UH:
Λιακο συμπαθαμε ρε..
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Να προσθέσω ότι το ένα ζεύγος ήταν του φίλου κ γνωστού "γουρλη" :ha
Ηλια ibar με τον οποίο είπαμε να τις πάει ο ένας να τις φέρει ο άλλος καθότι γειτονάκια..Να μοιραστούμε τον κόπο.

Μεχρι να πάω στον Ζεφο κάηκε η εμπρός λάμπα στο παπί.
Στον δε γυρισμό δεν άνοιγε η γκαραζοπορτα. Μετα από έλεγχο κάηκε το κοντρόλ..

Έχω κλειστεί μεσα σπίτι με τα ρολά κατω κ βλέπουμε.. Δεν είναι ημέρα για άλλα ρίσκα.. :UH:
Λιακο συμπαθαμε ρε..
Ευτυχώς που είσαι και ηλεκτρολόγος... Γιώργο συμπαθαμε ρε...
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Να προσθέσω ότι το ένα ζεύγος ήταν του φίλου κ γνωστού "γουρλη" :ha
Ηλια ibar με τον οποίο είπαμε να τις πάει ο ένας να τις φέρει ο άλλος καθότι γειτονάκια..Να μοιραστούμε τον κόπο.

Μεχρι να πάω στον Ζεφο κάηκε η εμπρός λάμπα στο παπί.
Στον δε γυρισμό δεν άνοιγε η γκαραζοπορτα. Μετα από έλεγχο κάηκε το κοντρόλ..

Έχω κλειστεί μεσα σπίτι με τα ρολά κατω κ βλέπουμε.. Δεν είναι ημέρα για άλλα ρίσκα.. :UH:
Λιακο συμπαθαμε ρε..
Παντως πολλαπλασιαστή αν θες πες μου να σου στειλω….
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Παντως πολλαπλασιαστή αν θες πες μου να σου στειλω….
Τα 1100 δεν έχουν τέτοια παιδικά συναχια
Είναι αντρικά μεκανακια.. :ha
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Φόρτωμα 2 σετ σελες από GS κ βουρ για Ζεφο,
Επιτέλους ένας άνθρωπος, ήρεμος, γνωστής, ενημερωμένος που μπορείς να συννενοηθεις κ να καταλάβει τις ανάγκες σου ώστε να σε εξυπηρετησει όσο τον δυνατόν καλύτερα.
Χαλάλι η απόσταση καθώς είμαι σίγουρος ότι το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει αμφότερους...!
Σε μερίκες ημέρες νεότερα..

(τελικά άμα δεν έχεις παπί δεν έχεις τπτ..)


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ζεφος εγγύηση, γνώστης και πολυ καλο παιδί
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Δεν είναι μόνο θέμα σέλα υλικού και κώλου όμως.
Είναι και θέμα βάρος του αναβάτη.
Άλλο 60 άλλο 160 κιλα
και ότι είναι καλό για έναν δεν πάει να πει ότι κάνει και στους άλλους

Η δίετα ανακουφίζει το γκώλο τεσταριζμένο
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Δεν είναι μόνο θέμα σέλα υλικού και κώλου όμως.
Είναι και θέμα βάρος του αναβάτη.
Άλλο 60 άλλο 160 κιλα
και ότι είναι καλό για έναν δεν πάει να πει ότι κάνει και στους άλλους

Η δίετα ανακουφίζει το γκώλο τεσταριζμένο
φιλαράκι 73...ζήλευε... :friendship:
 
Top Bottom