Συμβαίνει τώρα!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εγώ μίλησα σαν σεφ και εσύ σαν χασάπης... :p
Σωστος
Εγω στο πουλαω με 8.50€/kg κι εσυ οσο ενας gandhi. :p:happy::happy:

Και τετοιον εχουμε!!
:roflmao::roflmao::roflmao:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Σωστος
Εγω στο πουλαω με 8.50€/kg κι εσυ οσο ενας gandhi. :p:happy::happy:

Και τετοιον εχουμε!!
:roflmao::roflmao::roflmao:
Εντέλει παντού υπάρχει ένας γκαντι
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
χιονοδρομικό Πηλίου!!!!

Πρώτη φορά οικογενειακά!!!



Ktm και μ@λ@κιες... Μας ανέβασαν με ένα τέτοιο!!! Φανταστικό!!!!
διερχομενος απο εκει σημερα το πρωι για Θεσνικη. Την ακουσα καλα απο το κρυο. Χανια εγραφε -3 το πρωι.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
διερχομενος απο εκει σημερα το πρωι για Θεσνικη. Την ακουσα καλα απο το κρυο. Χανια εγραφε -3 το πρωι.
-3 ?? καλή φάση!!!! εμάς χθες στις 11 είχε 6,5 και μετά Βόλο το μεσημέρι έπιασε και 14-15! όταν δεν φυσούσε πάνω ήταν φανταστικά, όταν όμως έπιανε ένα (ντιπ ελαφρύ) αεράκι, την άκουγες πολύ δυνατά. Φαντάσου με τους -3...
 

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
Μην τα λετε εδω.....οι απο'πανω......ελατε στο μαγαζι να τα πειτε κερναω καφε κ μελομακαρονα !!!!!........Χρονιααα πολλααα.....να εχουμε υγεια παιδες !!!!
Αν ήξερα που έχεις μαγαζί θα πέρναγα για τα χρόνια πολλά. Έξω ήμουν για ψώνια και βόλτα.
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Πάει το σκατεμ έφυγε χθες σε τιμή χαλασμενου ζαμπόν! Δεν πειράζει! Πάμε για άλλα! (πήγαμε κιόλας βασικά δηλώνω ευτυχείς κάτοχος τζαπανεζικου) ήταν μεγάλη η βουτιά αλλά θα συνηθίσω.. Δεν θα πω εντυπώσεις είναι χιλιοειπωμενο νομίζω! Καλά Χριστούγεννα από βάθη καρδιάς σε όλους!


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πάει το σκατεμ έφυγε χθες σε τιμή χαλασμενου ζαμπόν! Δεν πειράζει! Πάμε για άλλα! (πήγαμε κιόλας βασικά δηλώνω ευτυχείς κάτοχος τζαπανεζικου) ήταν μεγάλη η βουτιά αλλά θα συνηθίσω.. Δεν θα πω εντυπώσεις είναι χιλιοειπωμενο νομίζω! Καλά Χριστούγεννα από βάθη καρδιάς σε όλους!


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μεγαλη αλλαγη εκανες Σαββα...... σαν kawasikos......λεω καλως ηρθες στην "πρασινη" οικογενεια ( αν κ μαυρο το εργαλειο).....να το χαρεις απροβληματιστο !!!!!!
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Μεγαλη αλλαγη εκανες Σαββα...... σαν kawasikos......λεω καλως ηρθες στην "πρασινη" οικογενεια ( αν κ μαυρο το εργαλειο).....να το χαρεις απροβληματιστο !!!!!!
Έλα ρε αγόρι! Παλιός καβασακιας! Όπως και να έχει ευχαριστώ:)

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom