Συμβαίνει τώρα!

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Εχθές το βράδυ μετά από πολύ καιρό αμηχανίας πήρα το σκούτερ που είχε να πάρει μπρος αρκετό καιρό και έκανα τσάρκα,πόσο ΓΑΜΑΤΗ αίσθηση του δίτροχου ότι κι αν είναι αυτό…έβγαλα τρέλα γούστα,έφθασα τρύπες Καραμανλή και επιστροφή από Βουλιαγμένης,κέντρο και ξαφνικά βρέθηκα Λυκαβηττό όπως παλιά,χρόνια είχα ανέβω.
Φάρμακο μαζί με ψυχοθεραπεία το χθεσινό και θα μου το συνταγογραφήσω όσο πιο συχνά μπορώ!








Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Reality check σήμερα από αυτά τα δυσάρεστα που σε χτυπάνε σαν κεραυνός.
Πως στα κομμάτια γίνεται και κάθε φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο λες, τι μαλ@κας είμαι και κάθομαι και ασχολούμαι με ένα βουνό ανούσια πράγματα, για να το ξεχάσεις μέσα σε 10 μέρες και να θυμηθείς ότι το ξέχασες όταν σε χτυπήσει ξανά ο κεραυνός.
Πως στο διάολο μπορείς να το κάνεις τατουάζ στον εγκέφαλο να μην το ξεχάσεις ποτέ!!!

Κάντε τα σημαντικά πράγματα της ζωής σας σήμερα μάγκες, και αγαπάτε τους ανθρώπους σας, όλα τα άλλα είναι μπούρδες.
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Πολυ σωστος σε ολα....καθε μερα προσπαθω να σκεφτομαι οτι ειμαι καλα και οτι δεν εχω πραγματικα προβληματα, βλεποντας απο παραδειγματα που ακουω απο δω και απο εκει για διαφορα τραγικα που συμβαινουν.
Πραγματικα πρεπει να εκτιμαμε τα σοβαρα πραγματα και να παιρνουμε δυναμη γιατι η ζωη εχει πολλες αναποδιες.
Και αυτο που λες, οσο μπορουμε να μην δινουμε σημασια και να χαλιομαστε για μικροτητες και για μικρους και τιποτενιους
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Reality check σήμερα από αυτά τα δυσάρεστα που σε χτυπάνε σαν κεραυνός.
Πως στα κομμάτια γίνεται και κάθε φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο λες, τι μαλ@κας είμαι και κάθομαι και ασχολούμαι με ένα βουνό ανούσια πράγματα, για να το ξεχάσεις μέσα σε 10 μέρες και να θυμηθείς ότι το ξέχασες όταν σε χτυπήσει ξανά ο κεραυνός.
Πως στο διάολο μπορείς να το κάνεις τατουάζ στον εγκέφαλο να μην το ξεχάσεις ποτέ!!!

Κάντε τα σημαντικά πράγματα της ζωής σας σήμερα μάγκες, και αγαπάτε τους ανθρώπους σας, όλα τα άλλα είναι μπούρδες.

Kαι μας ποιος θα μας αγαπησει;;;
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Kαι μας ποιος θα μας αγαπησει;;;
Αποστόλη ξέρω ότι κάνεις πλάκα αλλά η απάντηση είναι σε πολλές δεκάδες βιβλία, εσύ ο ίδιος μόνο ή πρώτος, μετά όλοι οι άλλοι. Και δεν μιλάω για καλάμι τύπου "έσπασε το καλούπι μετά από εμένα" αλλά αν δεν αγαπιέσαι με τον καθρέφτη, ό,τι και να κάνουν οι άλλοι είναι λίγο.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Reality check σήμερα από αυτά τα δυσάρεστα που σε χτυπάνε σαν κεραυνός.
Πως στα κομμάτια γίνεται και κάθε φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο λες, τι μαλ@κας είμαι και κάθομαι και ασχολούμαι με ένα βουνό ανούσια πράγματα, για να το ξεχάσεις μέσα σε 10 μέρες και να θυμηθείς ότι το ξέχασες όταν σε χτυπήσει ξανά ο κεραυνός.
Πως στο διάολο μπορείς να το κάνεις τατουάζ στον εγκέφαλο να μην το ξεχάσεις ποτέ!!!

Κάντε τα σημαντικά πράγματα της ζωής σας σήμερα μάγκες, και αγαπάτε τους ανθρώπους σας, όλα τα άλλα είναι μπούρδες.
Το χρειαζόμουν πολύ αυτό το καμπανάκι σήμερα!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αποστόλη ξέρω ότι κάνεις πλάκα αλλά η απάντηση είναι σε πολλές δεκάδες βιβλία, εσύ ο ίδιος μόνο ή πρώτος, μετά όλοι οι άλλοι. Και δεν μιλάω για καλάμι τύπου "έσπασε το καλούπι μετά από εμένα" αλλά αν δεν αγαπιέσαι με τον καθρέφτη, ό,τι και να κάνουν οι άλλοι είναι λίγο.
Δεν κάνω καθόλου πλάκα , οι ψυχές των ανθρώπων έχουν παραμορφωθεί και απλα νιώθω ότι ζω απλά για να ζω ..... Κάνεις δεν χερεστε με τα επιτεύγματα σου και όλοι λαμβάνουν από τα 10 καλά που του κάνεις το ένα που αμελήσες και στο χτυπάνε....βιβλία δεν διαβάζω αλλά το μόνο που βλέπω είναι το ίδιο βλέμμα στα μάτια του 90% του κόσμου που συνανταω να σκέφτονται μόνο πως θα κάνουν την δουλειά του και μετά είσαι ένα σύννεφο που εξαφανίστηκε!!!!! Αλλάγη πλεύσης του φόρουμ βλέπω με αυτά που λέμε χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κάνεις δεν χερεστε με τα επιτεύγματα σου και όλοι λαμβάνουν από τα 10 καλά που του κάνεις το ένα που αμελήσες και στο χτυπάνε.... το ίδιο βλέμμα στα μάτια του 90% του κόσμου που συνανταω να σκέφτονται μόνο πως θα κάνουν την δουλειά του και μετά είσαι ένα σύννεφο που εξαφανίστηκε!!!!!
Έχεις πολύ δίκιο σε αυτό στην μέση (επίσης πολλά βιβλία...)

Αλλά δεν κάνεις πράγματα για να χαρούν οι άλλοι (αν ναι, επανεξέταση προτεραιότητας) όσο για το τελευταίο... Δυστυχώς ισχύει επίσης και πλέον πέφτει άκυρο εκεί που πρέπει (μαθήματα στο "όχι" επίσης από βιβλία).

Είσαι ακόμα μικρός μάλλον, θα το βρεις.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Συγνώμη αν ενοχλεί εδώ η δημοσίευση , αλλα έχω πρόβλημα με το poseidon ....το έσβησα το εγκατέστησαν πάλι και ακόμα βγάζει το ίδιο σφάλμα και με πετάει έξω....έχουμε κάμπια ιδέα τι φταίει η αν έχετε κάποιο άλλο εμπιστο πρόγραμμα γιατί το είχα βολεύτει αυτό....


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Συγνώμη αν ενοχλεί εδώ η δημοσίευση , αλλα έχω πρόβλημα με το poseidon ....το έσβησα το εγκατέστησαν πάλι και ακόμα βγάζει το ίδιο σφάλμα και με πετάει έξω....έχουμε κάμπια ιδέα τι φταίει η αν έχετε κάποιο άλλο εμπιστο πρόγραμμα γιατί το είχα βολεύτει αυτό....
Όντως έχει θέμα η εφαρμογή αλλα γενικά οι προβλέψεις του είχαν αρκετά εκτός τα τελευταία χρόνια.. Δοκίμασε το Windy Windy.com - Weather Forecast - Apps on Google Play το οποιο εχει αρκετά διαφορετικά μοντέλα πρόγνωσης
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δεν σας ήρθε ειδοποίηση για το έλεγχο του ΚΤΕΟ;;;
Σε όποιο ΚΤΕΟ και αν έχω περασει, αυτό μου στέλνει ειδοποίηση τον επόμενο χρόνο!!!!!!
Με ειδοποίησαν Νίκο.... αλλά επειδή ήθελα να αλλάξω ΚΤΕΟ την πάτησα γιατί δεν έκλεισα άμεσα το ραντεβού (με σκοπό να πάω στον Ηνίοχο που κάνει καλύτερες τιμές).
Έλειπα και επαγγελματικά στα Δωδεκάνησα στις ημερομηνίες που έληγε η προθεσμία του ΚΤΕΟ, είχα και το μυαλό μου στα Πιέρια.... και.... γειά σου!
Πρώτη φορά στη ζωή μου χάνω ημερομηνία οποιασδήποτε υποχρέωσης! Θα γινόταν και αυτό!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Με ειδοποίησαν Νίκο....
Αυτό είναι το βασικό, και έγινε!
Τώρα, αν δούλευα εγώ σε ΚΤΕΟ, με το που ερχόταν wrr, θα το "περνούσα" με συνοπτικές διαδικασίες :inlove:!!! Δηλαδή, με κανένα έλεγχο :happy:! Πιο σίγουρος πεθαίνεις που λένε!!!!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αυτό είναι το βασικό, και έγινε!
Τώρα, αν δούλευα εγώ σε ΚΤΕΟ, με το που ερχόταν wrr, θα το "περνούσα" με συνοπτικές διαδικασίες :inlove:!!! Δηλαδή, με κανένα έλεγχο :happy:! Πιο σίγουρος πεθαίνεις που λένε!!!!
Αφού το είδαν λασπωμένο -και με παρακάλεσαν ευγενικά να το φέρνω πιο καθαρό- και αφού πέρασε τις διαδικασίες, μετά και κατά τη παράδοση είχαν διάφορες απορίες... :ha
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
''θέλει λάδωμα η αλυσίδα σου'' :ha:ha

Ότι νάναι !
Πάω πέρισυ για ΚΤΕΟ το KLR.Το παλιό το ορθόδοξο 600.Με τη μανιβέλα.
Μου λέει ο υπάλληλος 'θα αναλάβουμε εμείς τώρα,πηγαίνετε στο σαλόνι να περιμένετε και θα σας ειδοποιήσουμε'
-Μα ξέρετε πρέπει να σας βοηθήσω με τη μανιβ....
-Είπαμε κύριε είναι δική μας δουλειά,πηγαίνετε μέσα γιατί απαγορεύεται να βρίσκεστε στο χώρο εργασίας!
-Καλώωωως.

Αράζω λοιπόν πίσω από τη τζαμαρία με την πορτοκαλάδα που με κέρασαν και παρακολουθούσα τον καψερό να χοροπηδάει σα ζαγάρι στη μανιβέλα προσπαθώντας να το βάλει μπρος.Αφήνω περνάνε μερικά λεπτά και πάω πάλι έξω: Εχμμ..να σας βοηθήσω που το ξέρω?
-Ναι κύριε,σας παρακαλώ! :ha
 
Top Bottom