Συμβαίνει τώρα!

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αφού το είδαν λασπωμένο -και με παρακάλεσαν ευγενικά να το φέρνω πιο καθαρό- και αφού πέρασε τις διαδικασίες, μετά και κατά τη παράδοση είχαν διάφορες απορίες... :ha
Τωρα που το ξανασκεφτομαι, θα τα περνουσα ελεγχο, μονο και μονο για να γραψω παρατηρηση! :p
"Θελει πλυσιμο"!!! :laugh:
Ετσι για το.... ξεκάρφωμα!!!!! :ha
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Όντως έχει θέμα η εφαρμογή αλλα γενικά οι προβλέψεις του είχαν αρκετά εκτός τα τελευταία χρόνια.. Δοκίμασε το Windy Windy.com - Weather Forecast - Apps on Google Play το οποιο εχει αρκετά διαφορετικά μοντέλα πρόγνωσης
Ευχαριστώ πολύ θα το δοκιμάσω αν το θεωρείς αξιόπιστο αν και είχα βολεύτει την απλότητα του poseidon ...

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στην σύγχρονη εποχή με τους ακόμα και 40+ φουλ αποτρίχωση, δύσκολο πράγμα να τραβάς φούντες από την γάμπα
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Θανασεν

:hpbrd:

πολυχρονος αγορι.....
να σε χαιρομαστε....

σημ. εχω στειλει το δωρο μου με κουριερ... παραλαβη αυριο....να εμφανιστεις σαββατοκυριακο φρεσκαδουρα... λαμπεις αγορι μου .... λαμπεις.... !!!!:sn:

 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ευχαριστώ πολύ αγορίνα 51 ετών σήμερα και πίνω τσίπουρο επειδή είμαι καλά και οδηγώ ακόμα κατεμ :inlove:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ευχαριστώ πολύ αγορίνα 51 ετών σήμερα και πίνω τσίπουρο επειδή είμαι καλά και οδηγώ ακόμα κατεμ :inlove:
Χρόνια πολλά αγόρι, άντε του χρόνου με το τίμιο ξύλο όνειρο!!111!!!ένα!!!1
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ευχαριστώ πολύ αγορίνα 51 ετών σήμερα και πίνω τσίπουρο επειδή είμαι καλά και οδηγώ ακόμα κατεμ :inlove:
Οι αντιχριστοι θα μας πουνε οτι οδηγεις κατεμ και νιωθεις καλα επειδη πινεις τσιπουρα...:friendship:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ευχαριστώ πολύ αγορίνα 51 ετών σήμερα και πίνω τσίπουρο επειδή είμαι καλά και οδηγώ ακόμα κατεμ :inlove:
Χρόνια πολλά ρε αθλητή, ότι επιθυμείς με υγεία :friendship:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Είμαστε στον κτηνίατρο!!!!
Βρήκα ένα γατάκι σε μαύρο χάλι..... Άσπρο!!!
Τα αδελφια του, σχεδόν διπλάσια σε μέγεθος, υπερκινητικα και έδειχναν υγειεστατα!
Αυτό, μάλλον δεν άφηναν να το ταιζει η μάνα του (υποθέτω), και είναι κυριολεκτικά πετσί και κοκκαλάκια!!!!!!
Το έχουμε τώρα σε ηλεκτρική κουβέρτα γιατί είχε υποθερμία, και ανά εικοσαλεπτο θα του δίνουμε μια δύο σταγόνες φάρμακο/φαγητό! Του έκαναν και δύο ενέσεις όρου στην πλάτη (έκατσε το καημένο, σαν να μην το κατάλαβε)!
Έιχε βουλωμενη μύτη και λερωμένα ματάκια!!!! Καθαρίστηκαν και αυτά.
Περιμένουμε..........
Όπως με περιμένουν στη δουλειά φυσικά, αλλά εκείνοι μπορούν όντως να περιμένουν!!!!!
Άντε να δούμε τι θα γίνει με το γατάκι !!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Γυρισαμε απο ενα φανταστικο μερος, με ανθρωπους που μας υποδεχτηκαν σαν πραγματικους φιλους, παρα το προσφατο της γνωριμιας μας
και που εδειξαν σε μας που πηγαιναμε βολτα σε χωματοδρομους και νομιζαμε οτι εντουροβολταραμε, τι θα πει ανηφορικο παρατεταμενο
γλυστερο μονοπατι, απο αυτα του ''μη κλεισεις το γκαζι πουθενα'', κατηφορικο απο αυτα του ''σβησε, βαλε πρωτη, συμπλεκταριζε να φρεναρει, τα ποδια κατω και μονο μπροστινο φρενο''.
Καναμε επανειλημενα τεστ κοπωσεως για να σηκωσουμε τα μηχανακια και εμας, ενιοτε αυτο πιο δυσκολο, απο τις απολαυστικες αγορες οικοπεδων,
αλλωστε δεν μπορω να σκεφτω καλυτερο μερος για αγορα γης...
Ανεβοκατεβηκαμε το βουνο υπο βροχη και το απολαυσαμε,ενω οταν σταματουσαμε, νομιζες οτι τα πουλια εδιναν συναυλια πανω απ τα κεφαλια μας.
Φαγαμε και ηπιαμε, αυτο το τελευταιο μαλλον λιγο πιο πολυ απο το ''πρεπον'', και γεμισαμε εικονες, εμπειριες και συναισθηματα.
Ο Θανασης, ο γνωστος πληθωρικος πολυτεχνιτης thenos και ο Πανος των Ορεαδων που πρεπει οπωσδηποτε να επισκεφτεις για να καταλαβεις
τι θα πει φιλοξενια σε ενα σπιτικο περιβαλλον που δουλευεται με μερακι, μας σκλαβωσαν για αλλη μια φορα και θα επαναλαβω πως ειμαστε τυχεροι
που μεσω του forum τους γνωρισαμε.
Συγνωμη για το μακροσκελες, οι φωτογραφιες δεν αποτυπωνουν ουτε κατα διανοια την πραγματικοτητα...
Το καταφυγιο του Κοζιακα στα 1750 μετρα...το πρασινο οχημα στα δεξια ειναι το ερπυστριοφορα που ανεβαζει προμηθειες ο ιδιοκτητης απο τον''δρομο''
Εδω δεν επεσε μεσα η μηχανη, ειναι ενα απο τα ευκολακια που λεγαμε... :secret:
Ο καλυτερος επιλογος, κατω απο τα δεντρα μηπως κοψει η βροχη, με τα πουλακια να μην νοιαζονται...ακουστε τα
Ετεροχρονισμένα και λόγω των καταστάσεων οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ για την ωραιότατη και υπομονετική στις ταλαιπωρίες παρέα σας...!
Παρόλο που τα τεραιν ήταν φλαταδούρες :roflmao: η βροχή τα έκανε λίγο γλυστερά...:p
Έχει όμως και τα θετικά της...
Να ξαναβρεθούμε παίδες...!:friendship:
 
Top Bottom