Συμβαίνει τώρα!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και φανελάκι μέσα στο σώβρακο μην ξεχάσεις


Sent from my iPhone using Tapatalk


Και απλά πρόσεχε το πρωί μη φας τυρόπιτα με μίλκο


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
πειτε μου εναν λογο που πηγατε με μοτο στην εργασιας σας...?
Γιατί το αυτοκίνητο το έχει η Σοφία ένα έχουμε...πήγα από Αττική οδό που ήταν καθαρά 1-2 χιλιόμετρα έκανα σε δημοτικούς δρόμους που ήταν εξίσου καθαροί...το κρύο όμως ήταν πραγματικά πο@τσ@κρυο...

Στάλθηκε από το SM-A320FL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

abakas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1250GS ADV
ΚΤΜ 950 ADV :-)
πειτε μου εναν λογο που πηγατε με μοτο στην εργασιας σας...?
Γιατί είναι τρόπος ζωής πλέον και μέσο που με βγάζει από την καθημερινότητα. Επιπλέον έχω κουραστεί από την επικρατούσα πεποίθηση του τι είναι σωστό και τι όχι . Στην ηλικία που έχω φτάσει θέλω να θέτω εγώ τα όρια και ας κάνω λάθη. Έχω πάρα πολλές υποχρεώσεις στις οποίες είμαι συνειδητά δεσμευμένος και επιλέγω τον τρόπο ζωής μου και για εμένα. Δεν προτρέπω κανένα, ας θέσει ο καθένας τα δικά του όρια.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Χρώματα κι αρώματα ...
Μπας και γίνω και γω dakarίσιος ...




Sent from my iPhone using Tapatalk
Όλοι στο δρόμο για το Ντακάρ.
Καλά να περάσεις τρελό αγόρι .

80km speed limit -TRANSALP's just do the best you can
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Γιατί είναι τρόπος ζωής πλέον και μέσο που με βγάζει από την καθημερινότητα. Επιπλέον έχω κουραστεί από την επικρατούσα πεποίθηση του τι είναι σωστό και τι όχι . Στην ηλικία που έχω φτάσει θέλω να θέτω εγώ τα όρια και ας κάνω λάθη. Έχω πάρα πολλές υποχρεώσεις στις οποίες είμαι συνειδητά δεσμευμένος και επιλέγω τον τρόπο ζωής μου και για εμένα. Δεν προτρέπω κανένα, ας θέσει ο καθένας τα δικά του όρια.
Αλεξανδρε σαφως ο καθενας πρατει οτι επιθυμει, όμως με δυο χαζοπτωσεις -οπως ειπες- λογω χιονιου κ 300 οκαδες σιδερο να γυροφερνουν τα ποδαρια αμφιβαλω -προσωπικα παντα- αν φερνει σε αποδραση απο την καθημερινότητα....
Τεσπα εσυ σιγουρα ξερεις καλυτερα,
Η ζελατινα στο Χ4 οκ;με θυμασαι;
 

abakas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1250GS ADV
ΚΤΜ 950 ADV :-)
Αλεξανδρε σαφως ο καθενας πρατει οτι επιθυμει, όμως με δυο χαζοπτωσεις -οπως ειπες- λογω χιονιου κ 300 οκαδες σιδερο να γυροφερνουν τα ποδαρια αμφιβαλω -προσωπικα παντα- αν φερνει σε αποδραση απο την καθημερινότητα....
Τεσπα εσυ σιγουρα ξερεις καλυτερα,
Η ζελατινα στο Χ4 οκ;με θυμασαι;
Βέβαια και σε θυμάμαι και φοράω την ζελατίνα σου. Προφανώς δεν είχα βάλει στόχο να καταφέρω δυο πτώσεις! Παθών και μαθών. Πάντα συνυπολογίζω το ρίσκο αλλά ποτέ δεν είναι κάτι απόλυτο. Με σύμμαχο το καθαρό μυαλό και χρήση του σωστού εξοπλισμού στόχος είναι πάντα η ασφάλεια.
(Λεπτομέρεια, δεν θέλω να αποδρώ από την καθημερινότητα απλά να την χρωματίζω)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom