Συμβαίνει τώρα!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Συνέβησαν χθες..






Sent from my iPhone using Tapatalk

Κι αυτό;;;
Σ έπιασε και λάστιχο ενώ πήγες για μπάνιο;;;;
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Κι αυτό;;;
Σ έπιασε και λάστιχο ενώ πήγες για μπάνιο;;;;
Ε ναι! 60 χιλιομετρα απο το κοντινοτερο λαστιχαδικο :thumbsdown: Και ενω ειχα τα παντα μαζι για ν'αλλαξω σαμπρελα ..εκτος απο μπροστινη σαμπρελα!! Την οποια αφησα στην Αθηνα για να χωρεσω ολα τα πραγματα σε μια τσαντα αφου "ελα μωρε, μπροστινο λαστιχο μουχει συμβει μονο μια φορα 40 χρονια με μηχανακια". Και σκεφτηκα για μια στιγμη να παρω μονο τη μπροστινη - που μπαινει προσωρινα και πισω - αλλα επιανε λιιγο περισοτερο χωρο και πηρα μονο την πισω o_O :mad: Απο τα οποια χιλιομετρα εκανα τα 25 εχοντας στερεωσει το λαστιχο με τεραστια tie wraps και οχι μονο δεν εκανε κιχ αλλα ξαναεβαλα τη σαμπρελα πανω στο λαστιχαδικο αφου τη μπαλωσε!! Τεσπα, τα υπολοιπα σε αλλο νημα περι ελαστικων.

Γιαννη @jmar_oulis, αυτο που με χαλασε περισοτερο ειναι οτι χασαμε τη μπυροποσια με μεζεκλικια που ειχα στο μυαλο μου για χθες βραδυ στα Χανια :( Και θα βγαζαμε και τη selfie που δε βγαλαμε την Τριτη το βραδυ :ok: :D Next time..
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Άμα λέω εγώ για tubeless... :p
Ε, ναι!
Max 10% των χλμ ενος ον οφ ειναι στο χωμα και λεω υπερβολικα πολλα. Μονο μειονεκτηματα εχει η σαμπρελα σε καθημερινη χρηση γι αυτο κι εκτοπιστηκε.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Συνέβησαν χθες..



















Sent from my iPhone using Tapatalk
Ομαλός, λευκά όροι.

Απο τα τουρ που μου εχουν μείνει,18 ώρες γυρναγα μέσα στα βουνά σε παραλίες, ταβερνάκι για μάσα κ καφενεδάκια για μπύρες.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ήρθες κι έφερες την καταστροφή... :D
Θα σε δούμε κι εμείς ή μόνο ο τζυμαρούλης έχει την τιμή;
Γιαννο, κατεβηκα Χανιά για δουλεια και ημουνα πολυ πιεσμενος Τεταρτη πρωι με Παρασκευη μεσημερι. Ειχα λιγο χρονο την Τριτη το βραδυ, οταν και ταπαμε με τον Τζιμαρουλη, και Παρασκευη απογευμα, οπου ειπα να κανω τον κλασικο γυρο Ομαλος-Σουγια(μπανιο)-Παλιοχωρα(απο χωμα)-Χανια(μπυρες/μεζεδες)-Σουδα αλλα το κ@λολαστιχο μου χαλασε τα σχεδια :mad: Ειμαι ηδη πισω στο μεγαλο Νησι αλλα θα επανελθω συντομα στην υπεροχη Κρητη και θα τα πουμε απο κοντα :ok: :ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom