Συμβαίνει τώρα!

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Αφιερωμένη στο Λευτέρη HAWK_46 ... η Paneuropean του Δανού συγκάτοικου μου εδώ στο hostel...


Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Η ποικιλία και η εναλλαγή εδαφών και τοπiων είναι μοναδική κι εντυπωσιακή στην Ισλανδία...απλά, δε χορταίνεις οδήγηση ή αλλιώς, δε βαριέσαι να οδηγεiς...αυτά εiναι μόνο μερικά μόνο απ τα διαφορετικά τοπiα που συνάντησα σήμερα σε μια διαδρομή περiπου 200 χλμ...σε βiντεο έχω καταγράψει πολλά αλλά τώρα εiναι δύσκολο να τα βρώ καθότι εiμαι σε pub και έχω πιει ήδη την τέταρτη μπύρα...
:wacky:
 
Τελευταία επεξεργασία:

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Πιστοποιημένος η απλός μπανάλ?
ντιπ απλός και εντελώς ξεμπλέτσωτος!!! ούτε καν με μαύρη ζάντα!!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η ποικιλία και η εναλλαγή εδαφών και τοπiων είναι μοναδική κι εντυπωσιακή στην Ισλανδία...απλά, δε χορταίνεις οδήγηση ή αλλιώς, δε βαριέσαι να οδηγεiς...αυτά εiναι μόνο μερικά μόνο απ τα διαφορετικά τοπiα που συνάντησα σήμερα σε μια διαδρομή περiπου 200 χλμ...σε βiντεο έχω καταγράψει πολλά αλλά τώρα εiναι δύσκολο να τα βρώ καθότι εiμαι σε pub και έχω πιει ήδη την τέταρτη μπύρα...
:wacky:
Τι κρίμα που χάνονται ολα αυτά στην συνεχή ροή του... Συμβαίνει τώρα.
Κανόνισε να γυρίσεις αλκοολικός.
Στην υγεια σου... :crs:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τι κρίμα που χάνονται ολα αυτά στην συνεχή ροή του... Συμβαίνει τώρα.
Κανόνισε να γυρίσεις αλκοολικός.
Στην υγεια σου... :crs:
Επίσης θα μπορούσαν τα ποστ να μετακομίσουν δίπλα... Στον δρόμο... τώρα!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Η ποικιλία και η εναλλαγή εδαφών και τοπiων είναι μοναδική κι εντυπωσιακή στην Ισλανδία...απλά, δε χορταίνεις οδήγηση ή αλλιώς, δε βαριέσαι να οδηγεiς...αυτά εiναι μόνο μερικά μόνο απ τα διαφορετικά τοπiα που συνάντησα σήμερα σε μια διαδρομή περiπου 200 χλμ...σε βiντεο έχω καταγράψει πολλά αλλά τώρα εiναι δύσκολο να τα βρώ καθότι εiμαι σε pub και έχω πιει ήδη την τέταρτη μπύρα...
:wacky:
Τρομερά!!!! Πραγματικά περιμένουμε όλοι νομίζω με ανυπομονησία όταν με το καλό επιστρέψεις το ταξιδιωτικό σου
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
akis92
Άκη χάρηκα πολύ που σε γνώρισα, εύχομαι καλή συνέχεια και θα τα λέμε φίλε!

Πηγαίνω προς τον σταυλο σιγά σιγά...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φίλε Γιάννη Αλμπερομπέλο, σου εύχομαι καλολάσπωτο και καλοτάξιδο αν και δε σου κρύβω πως με αιφνιδίασες!!! Πως λέμε todor ... ακριβώς ο αντίθετο!

Να ξέρεις για τα σφραγίσματα έχω μια εξαιρετική οδοντίατρο στην Αγ. Παρασκευή! :friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έτσι είμαι εγώ, αιφνιδιασιάρης!

Πριν λίγο μπήκα σπίτι μετά από 350 χλμ Εθνικής.... σιγά ρε παιδιά τους κραδασμους που έχει.... νταξ, στην αρχή μου φαίνονται κάπως αλλά μετά συνηθιζοντε.

Ευχαριστώ Στεφάν


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Τρομερά!!!! Πραγματικά περιμένουμε όλοι νομίζω με ανυπομονησία όταν με το καλό επιστρέψεις το ταξιδιωτικό σου
Σε ευχαριστώ πολύ Ηλία... με τιμά αυτό που λες αλλά και με αγχώνει επίσης... δε ξέρω, ούτε υπόσχομαι... νάμαστε καλά και γλέπουμε...
:crs:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Σε ευχαριστώ πολύ Ηλία... με τιμά αυτό που λες αλλά και με αγχώνει επίσης... δε ξέρω, ούτε υπόσχομαι... νάμαστε καλά και γλέπουμε...
:crs:
Όπως νιώθεις και όπως σου βγαίνει! Απλά είναι ένα τρομερό ταξίδι αυτό που κάνεις και θα έχει τρομερο ενδιαφέρον. Καλή συνέχεια και πιες και καμία μπύρα στην υγεία μας
 
Top Bottom