Συμβαίνει τώρα!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αφήσαμε τα ποτάμια και πιάσαμε τα καταρακτια!

Λεπίδας....πανεμορφα μέρη αλλά πολύ εγκατάλειψη από το δασαρχείο ή δεν ξέρω ποιος είναι υπεύθυνος για την κατάσταση στα μονοπάτια.
Κριμα


Advphone....
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Είμαι πάνω στο κάστρο "Burg Landskron" και από κάτω είναι η λίμνη Ossiacher See.
Πολυ ωραιο.
Ειχα αποθηκευσει στο gps ενα καστρο μετα τα τουνελ προς villach αλλα ηταν στη δεξια μερια.
Καλα να περνατε.
 
Reactions: STF

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Aν διαβαζει το παιδι με το δικαβαλο πορτοκαλι 950/990 που αθελα μου εκλεισα με το ασημι Φορντ στη γεφυρα του Ασπροπυργου κατα τις 19:30 , αδερφε χιλια συγγνωμη αν σε δυσκολεψα αλλα προσπαθουσα κι εγω να αποφυγω τον τυπο μπροστα μου με δυο ροδες στη μεσαια και αλλες δυο στη δεξια. Αλλα για να λεμε και του στραβου το δικιο , ετσι βουταγανε τα μεσερσμιτ απο τον ηλιο στα αμερικανικα βομβαρδιστικα για να μην τους βλεπουνε... Σφηνα απο δεξια στην εθνικη με τον ηλιο να δυει πισω του κανενα ΙΧ δεν παιζει να σε δει...
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πρέπει να είναι πανέμορφα!! Να σαι καλά να ξαναπάς, και εγώ να αξιωθω να πάω :)
Στα μερη μου ειναι......λιμνη Δοξα...Ζηρεια.....Παναγια των βραχων κ Καταφυγιωτισσα....ειναι must !!!!
Ααα...μην ξεχασω.....κ.....μπιφτεκι Προβατινα στον Πυργο Κορινθιας...!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Έχει τιποτις καλό??
Γμστ, και 3 χιλιάρικα δε θα μου έφθαναν! Εγώ Ήλθον, Είδον και Απήλθον και αυτό ήταν το ασφαλέστερο που μπορούσα να κάνω....

Ήταν και μια παρέα Ελλήνων που ξεκουραζόντουσαν απ' έξω! Τρία ζευγάρια με δυο FJR και έναν Μονόδρομο! 55 με 60 φεύγα όλοι τους! Παραδόξως :p αγνοούσαν το Advride καθώς ρωτήθηκαν, ίσως ενδιαφερθούν όταν επιστρέψουν... διότι ενημερώθηκαν!
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μολις πατησαμε πατρια εδαφη και μεις ....επιτελους ιντερνετ....χαχαχα...


Υ.σ. στην δευτερη φωτο , αναρωτιεμαι μηπως πρεπει να εχουμε μια τεταρτη βαλιτσα για τα σουβενιρ ;;;χαχαχαχα


Τα υπολοιπα στο θρεντ μου σε λιγο...για τα χθεσινα τις κροατιας...


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μολις πατησαμε πατρια εδαφη και μεις ....επιτελους ιντερνετ....χαχαχα...


Υ.σ. στην δευτερη φωτο , αναρωτιεμαι μηπως πρεπει να εχουμε μια τεταρτη βαλιτσα για τα σουβενιρ ;;;χαχαχαχα


Τα υπολοιπα στο θρεντ μου σε λιγο...για τα χθεσινα τις κροατιας...


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλώς ήρθατε.... Προσοχή μέχρι το σπίτι.
Το ταξίδι τελειώνει στο σπίτι μας.
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Επειδή αυτά πρέπει να λέγονται, να ευχαριστήσω πολυ το συνεργείο Motoworks και τον Σπύρο enkefalos που ηταν εξυπηρετικότατοι και γρήγοροι. Βρήκαν το χρόνο και μου άλλαξαν τα ρουλεμάν λαιμού, που δεν ειχα προλάβει να αλλάξω Αθήνα.
Για όποιον είναι Ηράκλειο ή χρειαστεί οτιδήποτε τα παιδιά είναι αστέρια!


Sent from my super duper pooper scooper!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Επειδή αυτά πρέπει να λέγονται, να ευχαριστήσω πολυ το συνεργείο Motoworks και τον Σπύρο enkefalos που ηταν εξυπηρετικότατοι και γρήγοροι. Βρήκαν το χρόνο και μου άλλαξαν τα ρουλεμάν λαιμού, που δεν ειχα προλάβει να αλλάξω Αθήνα.
Για όποιον είναι Ηράκλειο ή χρειαστεί οτιδήποτε τα παιδιά είναι αστέρια!


Sent from my super duper pooper scooper!
Πάρετσί και τσί δυό(και το Βάγγο)και ελάτε Sunt Nicolas λέμε!!!
 
Top Bottom