Συμβαίνει τώρα!

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Ακόμα "βαράει" ο Αγγελάκας... καταπληκτικός ο ήχος κ τα φώτα...



Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αμα χαραζει στην οχριδα ειναι ομορφα σου λεω!!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οπωσδήποτε αυτά τα 70 χλμ..



Advphone....
 

abakas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1250GS ADV
ΚΤΜ 950 ADV :-)
Εχθές ανεβήκαμε οικογενειακώς στο καταφύγιο Καλλέργη στα ορεινά Χανιά και... εδώ είναι το άρρωστο... κοίταγα τους χωματόδρομους για να δω το καλύτερο πέρασμα για τη χοντρή!!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μανιακε.... Οχι μονο αυτη αλλα...ολη η περιοχη του παρκου ειναι τελεια ..... Μαυροβο εθνικο παρκο και Ιερά Μονή Τιμίου Προδρόμου - Μπίγκορσκι.... Και βροχααααα ...Και εμεινα και απο τρομπα...ελπιζω να γλυτωσω το λυσιμο αυριο γυρναω ελλαδα....


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Geo

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
KTM 990 ADVENTURE R 2011
HONDA XRV 750 1999
Ανέβηκα και στην πιο ψηλή, αλλά γενικά δεν είχε νερό λόγω των καστανιων.
Πανεμορφα
Η πιο μικρη που λέω,είναι πιο κάτω...
Πριν φτάσεις στο μονοπάτι για να πας σ αυτή που πήγες...όταν ξανα ανηφορήσετε,σφυρίξτε κλέφτικα...
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Μπιτολα προ ενος δυωρου.... Δεν την γλυτωσα τελικα την τραμπα...


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κουβαλάς μαζί σου τρόμπα; Καλή επιστροφή!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπιτολα προ ενος δυωρου.... Δεν την γλυτωσα τελικα την τραμπα...


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φταίω να αρχίσω τίποτα καντήλια και μανουαλια στον Σοϊχιρο??
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κουβαλάς μαζί σου τρόμπα; Καλή επιστροφή!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ναι μια ημιτασιον... Η οποια εβρασε στο καπανδριτη και με προδοσε.... Οδικη το εφερα τελικα.... Ολα καλα, παλι στην βαση.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Φταίω να αρχίσω τίποτα καντήλια και μανουαλια στον Σοϊχιρο??
Οχι οχιιι... Εγω φταιω σαυτο.... Μαμα τρομπα 77000 χλμ.... Και 20 ετων τι να σου κανει χαχαχα.... Το ατιμο ομως μαγαπαει μεφερε εως το καπανδριτη και με την κινεζικη τρομπα χαχαχα... Αντε και του χρονου σε κανα νησακι παραλια και ξαπλωστρα και χωρις ιχνος μαυριλας τα δακτυλακια μου χαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Οχι οχιιι... Εγω φταιω σαυτο.... Μαμα τρομπα 77000 χλμ.... Και 20 ετων τι να σου κανει χαχαχα.... Το ατιμο ομως μαγαπαει μεφερε εως το καπανδριτη και με την κινεζικη τρομπα χαχαχα... Αντε και του χρονου σε κανα νησακι παραλια και ξαπλωστρα και χωρις ιχνος μαυριλας τα δακτυλακια μου χαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βάλε ρε μια τρόμπα Bosch να βρεις την υγειά σου!
Θα χαλάει κάθε 2ο χρόνο, αργά η γρήγορα θα το εμπεδώσεις και θα την αντικαθιστάς στο ετήσιο σέρβις (πριν χαλάσει). Σου υπόσχομαι πως δε θα ξαναμείνεις από αυτήν την αιτία. :p
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Βάλε ρε μια τρόμπα Bosch να βρεις την υγειά σου!
Θα χαλάει κάθε 2ο χρόνο, αργά η γρήγορα θα το εμπεδώσεις και θα την αντικαθιστάς στο ετήσιο σέρβις (πριν χαλάσει). Σου υπόσχομαι πως δε θα ξαναμείνεις από αυτήν την αιτία. :p
Ειναι μεγαλη κουβεντα...πρεπει να κατσω να ανοίξω ενα θεμα σχετικα με την τρομπα και τον ανορθωτη ...οπως και να αντικαταστησω οτιδηποτε σωληνακι βενζινα και καρμπυρατερ ...ειναι τα μονο που δεν εχω αλλαξει και βλακεια μου απο την στιγμη που το θελω μονο για μακρινα ..... (Btw στειλε μου ποια τρομπα εννοεις σε φωτο η ονομα ανταλλακτιμου)

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Οχι οχιιι... Εγω φταιω σαυτο.... Μαμα τρομπα 77000 χλμ.... Και 20 ετων τι να σου κανει χαχαχα.... Το ατιμο ομως μαγαπαει μεφερε εως το καπανδριτη και με την κινεζικη τρομπα χαχαχα... Αντε και του χρονου σε κανα νησακι παραλια και ξαπλωστρα και χωρις ιχνος μαυριλας τα δακτυλακια μου χαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να υποθέσω ότι χάλασε το κάτω κομμάτι με την πλατίνα...?:thumbsdown:
Εάν ναι υπάρχει σχετικό ανταλλακτικό γι'αυτό...;)
Το υπόλοιπο κομμάτι της τρόμπας δύσκολα χαλάει...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ειναι μεγαλη κουβεντα...πρεπει να κατσω να ανοίξω ενα θεμα σχετικα με την τρομπα και τον ανορθωτη ...οπως και να αντικαταστησω οτιδηποτε σωληνακι βενζινα και καρμπυρατερ ...ειναι τα μονο που δεν εχω αλλαξει και βλακεια μου απο την στιγμη που το θελω μονο για μακρινα ..... (Btw στειλε μου ποια τρομπα εννοεις σε φωτο η ονομα ανταλλακτιμου)

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χα χα χα, ρε Αποστόλη δε με κατάλαβες, προσπαθώ να σε βάλω στον Ευρωπαϊκό τρόπο σκέψης περί αξιοπιστίας. Αντικατάσταση όλων των παρελκόμενων κάθε 2ο χρόνο ή 20.000 χλμ και δεν ξαναχαλάει τίποτα και ποτέ (όχι να έχεις τα ίδια και τα ίδια κάθε 20 χρόνια, αναρωτιέμαι... δε βαριέσαι;;; ).

Πέρα από τα αστεία όμως πάρε μια :secret:Mitsubishi: XRV750 Fuel Gas Pump Japan RD04 RD07 New Africa Twin XRV650 Fuel Pump RD03 | eBay

Γερμανοί την πουλάνε... αυτοί ξέρουν!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom