Συμβαίνει τώρα!

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
7500 άρα ήταν το superdual. Και τι άλλο καινούργιο παίρνεις με αυτά τα χρήματα σε αντίστοιχο ονοφ; crf250rally είναι το μόνο κοντινό στα 6500, που στα ίδια ακριβώς λεφτά είναι το "γυμνό" SWM.
Πολύ τίμιο, αλλά στα 7500€ μοιάζει ακριβό (ενώ δεν είναι). Νομίζω αν ήταν στα 6.000€ θα πούλαγε περισσότερα. Αν είχε πιο ωραία σχεδίαση τεποζιτο και μούτρο θα τράβαγε και στα 7000€
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
amyroukai στα 7.500 τίποτα. Βάζεις αλλά 3 και παίρνεις το Τ7. Άλλη φιλοσοφία μηχανής αλλά αυτό παίρνεις σίγουρα


Φεύγεις από φένεο, ανεβαίνεις λυκουρια μετά Δάφνη (στη λίμνη Λάδωνα για καφέ), φαγητό στον Κένταυρο στη φολοη και πίσω Αθήνα

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Θέλει να είναι λέει ελεύθερο πνεύμα.. Πέρα από την πλάκα, θέλω κάποια στιγμή να βάλω ένα tank bag που βγάζει η bagster για μικρά σκυλιά..

Απλά επειδή είναι λίγο τσουχτερο και Εντάξει, δεν την έχουμε και συνέχεια μαζί μας στις βόλτες, ψάχνω και κάτι πιο εναλλακτικό/οικονομικό.



Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπορεί να κοστίζει περισσότερο από άλλες λύσεις, είναι εγγύηση και προστατεύει από κρύο και βροχή.
Φυσικά έχει και δεύτερη χρήση ως tank bag αλλά εγω έχω πάντα το σκυλάκι μαζί μας σε Ελλάδα και Ευρώπη
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πολύχρονος και πάντα όρθιος κάπταιν...!!!
Aldebaran :hpbrd::plqtr:
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Πολύχρονος Γιαννάρα Aldebaran. Με το καλό να ανταμώσουμε να φας λασπη απο DRZ.....ετσι για να σου δείξω την ευγνωμοσύνη μου που με τράβηξες μέχρι το σπίτι την τελευταία φορα :friend:
:friendship::crs:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πήγα να το διαβάσω αλλά στράβωσε το κεφάλι μου και το παράτησα...:fun
...θελει γερακίσιο ματι. :geek::laugh:
 
Top Bottom